Web Analytics Made Easy - Statcounter

دفتر کار مجازی نواتل

تمام كسب و كارها در مرحله اي از فعاليت شان و همچنین برای اعتماد سازی در بازارکار به دفتر نياز دارند . اما تهيه دفتر هزينه زيادي دارد كه بسياري از كسب و كارهاي نوپا و کوچک از عهده آن برنمي آيند. مدتي است شرکت دانش بنیان ” شبکه گستران آریا سامانه ” که از پیشگامان ارائه‌ی خدمات ارتباطی ، تلفن اینترنتی ابری و ویپ در ایران است،  اين مسئله را حل كرده است

دفتر کار مجازی و مجهز

هر آن چه که یک دفتر کار نیاز دارد تا یک تیم حرفه ای بتوانند در آن فعالیت کند ، به صورت مجازی در اپلیکیشن نواتل طراحی شده است . امکانات این دفتر کار مجازی عبارتند از :  تلفن ثابت اینترنتی، تلفن گویا (منشی مجازی) ، فکس اینترنتی، اتاق جلسات مجازی (ویدئو کنفرانس) ، امکان ارتباط با سی آر ام ، ضبط مکالمات و پیغام گیر صوتی

نواتل، صرفه جویی در راه اندازی دفتر کارمجازی

با نواتل هزينه ها را كاهش دهيد.

استارتاپ ها، فروشگاه هاي اينترنتي، مشاغل خانگي و متقاضيان فعاليت در بازار تهران كه امكان اجاره دفتر كار، استخدام منشي و شماره ثابت تهران را ندارند، مي توانند از دفتر کار مجازی و مجهز نواتل استفاده كنند

دفتر کار مجازی نواتل ، یکی از امکانات پرطرفدار مرکز تلفن ابری نواتل می باشد که برای استفاده کنندگان آن، بیش از 90%  کاهش هزینه در هنگام راه اندازی و تا 50% صرفه جویی در هزینه های نگهداری ماهانه به ارمغان می اورد.

ایجاد دفتر کار مجازی در کمتر از یک ساعت

متقاضيان استفاده از خدمات نواتل ، در ابتدا  يك شماره ثابت ابری را به عنوان شماره تماس دفتر كار خود انتخاب مي كنند ، سپس وارد سایت نواتل می شوند و اپلیکیشن نواتل را نصب می کنند .

مرحله بعد تماس با گروه نواتل است که خواسته های خود و تنظیمات دلخواه جهت دفترکار مجازی و مرکز تلفن ابری خود را اعلام نمایند.

و حالا نوبت تیم نواتل است که با بیشترین سرعت و دقت در کمترین زمان، راه اندازی جهت دفترکار مجازی و مرکز تلفن ابری را انجام دهند . این زمان کمتر از یک ساعت می باشد.

صاحبان کسب و کار  برحسب تعداد داخلی هایی که برای ارتباط با اپراتورها دارند و یا تعداد بوق آزادی که بر روی خط اصلی نیاز دارد، يكي از سرويس هاي نواتل را خريداري مي كنند.

ایجاد شعب مجازی در کمتر از یک ساعت

نواتل، امکان ایجاد دفتر کار مجازی و شعب فعال در 8 استان کشور شامل استان های تهران، آذربایجان شرقی، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، کردستان، هرمزگان و البرز را با پیش شماره اختصاصی آن استان برای شما فراهم می کند.

دایورت خطوط

هرتعداد از خطوط گذشته خود را می توانید بر روی خط تلفن اینترنتی نواتل که برای دفتر مجازی خود فعال کرده اید،  دایورت کنید تا یکپارچه سازی ورودی های تماس شما به بهترین شکل انجام شود.

تلفن گویا یا منشی مجازی

طی چند سال اخیر، تلفن گویا یا منشی مجازی به یک بخش اساسی از فناوری در بسیاری از مراکز تلفن و دفاتر تبدیل شده است. تعداد سازمانهایی که سیستم تلفن گویا را استفاده می کنند به دلیل مزایای بسیار از جمله صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در هزینه، امکان پاسخگویی هوشمند در هر ساعتی از شبانه روز و ده ها قابلیت دیگر، افزایش پیدا کرده است. با سرویس تلفن گویای هوشمند نواتل، شما می توانید حجم بالای تماس ها را مدیریت کنید و اپراتورهای شما، می توانند تماس های ورودی هدفمند بیشتری را پاسخگو باشند.

با تلفن گویا هوشمند نواتل ، به سادگی و با صرف کمترین زمان ، تنظیمات مورد نیاز کسب و کارتان را دریافت می کنید.

نواتل نخستین سرویس UCaaS (سرویس ارتباط یکپارچه ابری برای کسب و کارها) در ایران

شرکت دانش بنیان ” شبکه گستران آریا سامانه ” از سال 1380 فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه‌ی خدمات اینترنت و تلفن بین الملل آغاز نمود و در سال 1393 با توجه به نیاز بازار و توانمندیهای فنی و اجرایی خود ، سوپر اپلیکیشن مالتی پلتفرم “شبکه هوشمند نوا” را در دستور کار خود قرار داد و از سال 1397 مطالعه و توسعه نخستین سرویس ارتباط یکپارچه ابری برای کسب و کارها را با برند “نواتل” در ایران آغاز نمود. این سرویس در دی ماه سال 1399  به عنوان تنها شرکت فعال حوزه UCaaS بر بستر نوا وارد بازار گردید و مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفت.

سرویس نواتل ، B2B (تجارت به تجارت) به حساب مي آيد و به كسب و كارها خدمات ارائه مي دهد. در این مدت كسب و كارهای زیادی نواتل را شناخته اند و با استفاده از ان و بهره مندی از امکاناتش رونق و اعتبار بیشتری به کار خود  بخشیده اند.

مجوزهای نواتل

شرکت دانش بنیان ” شبکه گستران آریا سامانه “با توجه به قدمت 20 ساله خود در حوزه ارائه خدمات مخابراتی در طول این سالها با اتکا بر مجوزهای زیر بر ارائه خدمات متفاوت مرکز تلفن ابری نواتل اقدام نموده است:

  • مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی یارانه ای
  • پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
  • دارای رتبه یک خدمات شورای انفورماتیک

اگر ايده اي برای ایجاد کسب و کار در سر دارید، حتما از خدمات نواتل استفاده كنید تا در زمان کوتاه و صرف هزینه اندک، کسب و کار خود را راه اندازی کنید.