Web Analytics Made Easy - Statcounter

دانلود فیلم

فیلم های ژانر اکشن و علمی تخیلی طرفداران زیادی دارند و افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. یکی از این فیلم ها که ژانر اکشن و علمی تخیلی دارد فیلم آواتار 2 است. این فیلم قرار است به زودی اکران و منتشر شود و طرفداران این فیلم مشتاقانه منتظر اکران و دانلود فیلم هستند. همچنین پس از انتشار، دانلود فیلم آواتار از طریق سایت های معتبر گوناگونی امکان پذیر است که یکی از این سایت ها، سایت ناب مووی است که فیلم هایی با ژانر های  متفاوت را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

دانلود فیلم

فیلم آواتار2

فیلم آواتار یا همان راه آب(به انگلیسی  (The way of water  فیلمی است که قرار است به زودی منتشر شود ، این فیلم را جیمز کامرون کارگردانی کرده است و تهیه‌کنندگی فیلم را جیمز کامرون و جان لاندو به عهده گرفته اند. همچنین فیلمنامه فیلم آواتار را جیمز کامرون و آماندا سیلور به نگارش درآورده اند که توسط شرکت لاتیستورم اینترتیمنت تولید شده و در استودیو قرن بیستم توزیع شده است. بودجه ای که برای فیلم آواتار 2 صرف شده حدود 350 تا 400 میلیون دلار است، همچنین دنباله های آواتار در مجموع بیشتر از یک میلیارد دلار هزینه خواهد داشت. این فیلم ساخت ایالات متحده آمریکا و به زبان انگلیسی است که امتیاز ۸.۲ از ۱۰ را کسب نموده. به همین دلیل دانلود فیلم جدید آواتار 2 را به شما عزیزان پیشنهاد میکنم.آهنگسازی فیلم توسط سیمون فرانگلن انجام گرفته و فیلمبرداری آنرا راسل کارپنتر عهده دار شهده است .فیلم آواتار2 توسط استیون ای ریوکین، دیوید برنز، جان رفوآ و جیمز کامرون تدوین شده است که مدت زمان آن تقریباً 190دقیقه میباشد.  سم ورثینگتون، زوئی سالدانیا، استیون لانگ، ژول دیوید مور، سی.سی.اچ. پاوندر، جووانی ریبیسی، دیلیپ رائو ، مت جرالد، سیگورنی ویور ، کیت وینسلت، کلیف کرتیس، ادی فالکو، جامین کلمنت و برندن کاول اعضای گروه بازیگری این فیلم هستند که  سم ورثینگتون، زوئی سالدانیا، استیون لانگ، ژول دیوید مور، سی.سی.اچ. پاوندر، جووانی ریبیسی، دیلیپ رائو و مت جرالد بازیگرانی اند که نقش خود در فیلم نخست را در آواتار2 ادامه میدهند و تنها سیگورنی ویور با نقش متفاوتی از نقشی که در فیلم نخست ایفا کرده است، بازمیگردد.در آواتار2 بازیگران جدیدی با نام های کیت وینسلت، کلیف کرتیس، ادی فالکو، جامین کلمنت و برندن کاول به اعضای گروه بازیگران می‌پیوندند.

دانلود فیلم

خلاصه فیلم آواتار یا همان راه آب  به این شرح است که داستان در مورد خانواده ای است که تلاش می‌کنند کنار هم بمانند، از یکدیگر و محیط خود مراقبت کنند تا مشکلات، مصیبت ها و نبرد هایی را که بر سر راه آن هاست را پشت سر بگذارند. جیمز کامرون به طور جدی تصمیم داشت که کل فیلم آواتار را با فریم بالاتری فیلم برداری کند، او گفت تصویر سه بعدی پنجره ای را به واقعیت نشان می دهد، نرخ فریم بالاتر شیشه را از پنجره بیرون می برد. او بعدها از این مسیر منصرف شود و در مصاحبه ای گفت که همان اندازه که قالب برای سینما پیشگامانه است، تماشاگران سینما نیز همیشه به روش خاصی برای دیدن فیلم ها عادت دارند و تغییر آن به هر شیوه ای تماشاگران را از آن تجربه خارج میکند. طبق گفته جیمز کامرون، کیت وینسلت بدل کاری های زیر آب را تماماً خودش اجرا خواهد کرد و همچنین در نهایت هنگامی که فیلم در سال 2022 اکران شود فاصله ای که بین ساخت فیلم اول تا ساخت فیلم دوم طول خواهد کشید، 13 سال زمان میبرد.

دانلود فیلم

ژانر فیلم آواتار 2 در قالب اکشن، علمی تخیلی و حماسی آمریکایی بوده که کارگردان فیلم در سال 2006 عنوان کرده بود که در صورت موفق بودن آواتار به تولید قسمت های دیگر آن نیز می پردازد. اکران آواتار 2 به چند دلیل، چندین بار به تاخیر افتاد آخرین تأخیر آن تاریخ 23 ژوئیه سال 2020 رخ داد. برنامه‌ریزی برای اکران آواتار2 در تاریخ 16 دسامبر 2022 تنظیم شده بود. شما می توانید فیلم آواتار 2 دوبله فارسی را از سایت های گوناگونی پس از انتشار فیلم در تاریخ تایین شده دانلود و آن را تماشا کنید و لذت ببرید. به گفته کارگردان فیلم، سه دنباله بعدی آن در تاریخ های 20 دسامبر 2024، 18 دسامبر 2026 و 22 دسامبر 2028 منتشر خواهد شد.آواتار1 زمان انتشار موفق ظاهر شد به همین دلیل کامرون تولید دنباله بعدی را در سال 2010 اعلام کرد و قصد داشت آواتار 2 را در سال 2014 منتشر ‌کند اما به دلایل متعددی انتشار آن به تاخیر افتاد از جمله دلایل آن اعلام ساخت سه دنباله دیگر و توسعه فناوری جدید برای فیلمبرداری صحنه های زیر آب بود و همین امر باعث شد به کارکنان زمان بیشتری برای کار روی نوشتن مراحل پیش تولید و جلوه‌های بصری داده شود. فیلمبرداری در تاریخ 15 اوت 2017 آغاز شد و مراحل پایانی فیلمبرداری در اواخر سپتامبر 2022 انجام گرفت.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.