Web Analytics Made Easy - Statcounter
مایکروسافت اوتلوک - outlook - اتلوک - آئوتلوک - mac os - مک او اس

مایکروسافت اوت‌لوک در سیستم عامل مک رایگان می‌شود

مایکروسافت نرم‌افزار اوت‌لوک را برای سیستم عامل مک رایگان کرده است و اکنون رقیب قدرتمندی برای برنامه پیش‌فرض Mail وجود دارد. پیش از این کاربران مک، برای استفاده از این سرویس، به اشتراک مایکروسافت 365 یا خرید آفیس نیاز داشتند، ولی اکنون به رایگان از طریق مک اپ استور در دسترس است.

مایکروسافت این نرم‌افزار را به عنوان مکمل خوبی برای اوت‌لوک iOS معرفی می‌کند. به عنوان مثال، اگر نوشتن ایمیل را در مک تکمیل نکرده‌اید، می‌توانید پیش‌نویس ایمیل را به آیفون خود تحویل دهید. همچنین نرم‌افزار به حالت فوکوس macOS همگام می‌شود تا وقتی روی کار تمرکز می‌کنید، اعلان‌ها محدود شوند. مانند تمام نسخه‌های اوت‌لوک، می‌توانید از حساب‌های ایمیل در سرویس‌های شخص ثالث مختلف، از جمله جیمیل، آی‌کلود و یاهو استفاده کنید.

اهداف مایکروسافت از رایگان کردن اوت‌لوک در سیستم عامل مک

تیم مایکروسافت در حال «بازسازی» اوت‌لوک برای مک با در نظر گرفتن عملکرد، قابلیت اطمینان و دسترسی است. دانلود رایگان ممکن است باعث پذیرش توسط کاربرانی شود که هرگز آن را امتحان نکرده‌اند و البته، می‌تواند باعث پذیرش مایکروسافت 365 و آفیس برای مشتریانی شود که خواهان یکپارچگی دقیق بین نرم افزار ایمیل و برنامه‌های بهره‌وری هستند. احتمالا با این اقدام کاربران مک او اس از اوت‌لوک استقبال کنند. زیرا کلاینت‌های ایمیل زیادی برای مک وجود ندارد و تاندربرد موزیلا قابل توجه‌ترین آن‌هاست و بسیاری از کلاینت‌ها در مک یا کاملاً پولی هستند یا تنها با اشتراک پریمیوم ویژگی‌های کاربردی را باز می‌کنند.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما