Web Analytics Made Easy - Statcounter
مایکروسافت ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت در حال آزمایش طرح اشتراک‌گذاری گیم پس است

گیم پس دست‌بردار نیست!

سرویس اشتراک گیم پس مایکروسافت در حال حاضر بسیار محبوب است، اما این بدان معنا نیست که غول ردموند به طور مداوم ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه نکند. جدیدترین قابلیت اضافه شده باید برای کسانی که خانواده بزرگ دارند بسیار خوشایند باشد، طرح جدیدی که به مشترکین امکان می‌دهد چهار نفر اضافی را به اشتراک گیم پس خود اضافه کنند.

مایکروسافت می‌نویسد که اکنون در حال آزمایش پیش‌نمایشی از طرح اشتراک‌گذاری گیم پس در کلمبیا و ایرلند است که فقط برای کاربران ایکس‌باکس اینسایدر در دسترس است. یکی از سخنگویان گفت که هر یک از اعضای اضافه شده در این طرح «دسترسی منحصر به فرد خود را به بازی ها، محتوا و قابلیت‌های ایکس باکس گیم پس آلتیمیت خواهند داشت» اگرچه برخی از بخش‌های بسته ممکن است بر اساس بازخورد تغییر کند.

قیمت طرح جدید گیم پس

گزینه جدید گران‌تر از سطح فعلی گیم پس آلتیمیت است که 14.99 دلار در ماه قیمت دارد. مایکروسافت دقیقاً اعلام نکرد که قیمت چقدر خواهد بود، اما می‌نویسد که کاربران می‌توانند یک ماه آلتیمیت را به 18 روز از برنامه اشتراک‌گذاری تبدیل کنند، بنابراین قیمت نهایی می‌تواند حدود 25 تا 30 دلار در ماه باشد، که وقتی پنج نفر از آن استفاده می‌کنند، بسیار خوب است.

در مورد اینکه چه زمانی ممکن است مایکروسافت طرح خانواده گیم پس را (یا هر نام دیگری که در نهایت بر آن گذاشته می‌شود) عرضه جهانی کند، وجود ندارد. این شرکت اعلام کرد که در اواخر امسال چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن خواهد داشت.

ویجت گیم پس برای ویندوز 11

در اخبار مرتبط، مایکروسافت در وبلاگ رسمی ویندوز اینسایدر فاش کرد که در حال آزمایش یک ویجت گیم پس برای ویندوز 11 در بین کاربران اینسایدر در Dev Channel است. ویجت جدیدترین بازی‌های اضافه شده به سرویس، عناوینی که به‌زودی به پایان می‌رسند و سایر بازی‌های دسته‌بندی‌ها را نشان می‌دهد. با کلیک بر روی ویجت، کاربران مستقیماً به برنامه ایکس باکس می‌روند، جایی که می‌توانند بازی‌ها را نصب کنند، بررسی‌ها و غیره را بررسی کنند.

ویجت ایکس باکس گیم پس در ویندوز 11