Web Analytics Made Easy - Statcounter

شرکت «مطبوع عمران» شما را به بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ دعوت می‌کند

شرکت مطبوع عمران شما را به بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ 1402 واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس ۴۴/۱ دعوت می‌کند.
مطبوع عمران شما را به بازدید از نمایشگاه الکامپ دعوت می‌کند

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) پس از 3 سال، در تاریخ 4 الی 7 تیرماه برگزار خواهد شد.

این رویداد که مهم‌ترین و بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری کشور در حوزه فناوری به شمار می‌آید، به صورت حضوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه چمران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه الکامپ از سال 1399 تاکنون دو بار به خاطر شیوع بیماری کرونا و یک بار به خاطر مصادف شدن با ماه محرم به تعویق افتاده بود که این موضوع اهمیت نمایشگاه امسال را دوچندان می‌کند؛ چرا که شرکت‌ها و سازمان‌ها پس از 3 سال وقفه، فرصت معرفی محصولات، فناوری‌ها و دستاوردهای خود در تأثیرگذارترین نمایشگاه فناوری کشور را پیدا خواهند کرد. به طوری که طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این دوره با استقبال کم‌نظیر شرکت‌ها، سازمان‌ها و استارتاپ‌ها مواجه شده است و انتظار می‌رود نمایشگاه امسال بسیار باشکوه برگزار شود.

نمایشگاه الکامپ، فرصتی مناسب برای شناخت تجهیزات صنعتی

نمایشگاه الکامپ علاوه بر این که فرصتی استثنایی برای آشنایی با فناوری‌ها و دستاوردها است، بستری مناسب برای شناخت بازار و آشنایی با خدمات شرکت‌ها به خصوص در زمینه تجهیزات صنعتی داخلی و خارجی نیز به شمار می‌آید.

اهمیت آشنایی با تجهیزات سرمایشی و انتخاب صحیح آن‌ها

بدون شک یکی از مهم‌ترین تجهیزات صنعتی، تجهیزات سرمایشی هستند. تجهیزات سرمایشی برای بسیاری از فرآیندهای صنعتی که منجر به تولید گرما هستند، مانند مراکز داده، تولید مواد شیمیایی، تولید برق و فرآوری مواد غذایی ضروری هستند. تجهیزات سرمایشی به حفظ دما و فشار بهینه سیالات فرآیند، جلوگیری از گرمای بیش از حد و آسیب حرارتی به سایر تجهیزات و متریال‌های به کار رفته در آن‌ها کمک می‌کنند و بدین ترتیب کارایی و ایمنی عملیات را بهبود می‌بخشد و نقش حیاتی در تضمین کیفیت، بهره‌وری و پایداری بسیاری از بخش‌های صنعتی ایفا می‌کنند.

بنابراین انتخاب، طراحی، بهره‌برداری و نگهداری مناسب سیستم‌های سرمایشی برای دستیابی به بهترین عملکرد و قابلیت اطمینان بسیار اهمیت دارد و نمایشگاه الکامپ، فرصت بسیار مناسبی برای کمک به انتخاب هرچه بهتر این موارد و آشنایی با تجهیزات و خدمات شرکت‌های تخصصی حوزه تهویه مطبوع و سرمایش از جمله شرکت «مطبوع عمران» که مجری پروژه‌های سرمایشی متعدد و دارای بیش از 15 سال سابقه فعالیت موفقیت‌آمیز در این زمینه است.

معرفی شرکت مطبوع عمران

شرکت مطبوع عمران (سهامی خاص) تاسیس 1387، مفتخر به فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع و کولینگ صنعتی با عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی از جمله اشنایدرالکتریک، هیتاچی، پاناسونیک و گلکسی، نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقای کیفیت و کاهش مصارف انرژی ایفا می‌نماید.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت همگی از کیفیت فوق‌العاده، تکنولوژی روز، عملکرد مطمئن، مصرف انرژی بهینه و راندمان بالا برخوردار هستند.

شرکت مطبوع عمران شما را به بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در سالن خلیج فارس ۴۴/۱ دعوت می‌کند.

غرفه مطبوع عمران در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۴۰۲

مطبوع عمران، تأمین‌کننده تجهیزات خنک‌کننده مراکز داده

شرکت مطبوع عمران طی دو دهه گذشته به صورت تخصصی در حوزه مراکز داده نیز نسبت به ارائه خدمات و تجهیزات سرمایشی فعالیت داشته و مفتخر به انجام پروژه‌های مراکز داده مهمی بوده است.

شرکت مطبوع عمران تأمین‌کننده کلیه نیازهای سرمایشی IT Cooling سیستم‌های خنک کننده مراکزداده با به‌روزترین و کارآمدترین فناوری‌هاست. با عنایت به اهمیت و حساسیت عملکرد دائمی سیستم‌های خنک‌کننده در مراکز داده، راهکارهای عملیاتی طبق استانداردهای ASHRAE TC 9.9 , Bicsi 002 و TIA 942 توسط این شرکت صورت می‌گیرد.

طبق گزارشات و استانداردها، عمر مفید این سیستم‌ها 7 الی 10 سال می‌باشد که از سال پنجم به بعد، نیاز به بازرسی و کنترل بیشتری جهت اطمینان از وضعیت عملکردی دارند.

کلیه سیستم‌های خنک‌کننده این شرکت دارای 40% صرفه جوئی مصرف برق، تنوع در ظرفیت، ابعاد مناسب جهت صرفه‌جوئی فضا و استفاده از توان‌های بالاتر طبق آخرین فناوری کنترل دما، رطوبت و کارکرد 24 ساعته در 365 روز سال هستند.

برخی از از محصولات به کار رفته در پروژه‌های مراکزداده:

  • چیلر گلیکول دائم کار Heavy Duty هواخنک مناسب کارکرد در محیط‌های گرمسیری و مرطوب (Tropical)
  • اینرو گازی دائم کار هواخنک عرض30و60 سانتیمتر فول اینورتر (EC-Fan) بدون محدودیت طول لوله‌کشی مسی (دارای رطوبت زن)
  • اینروم آبی و گازی دائم کار (CRAC و CRAH) بالازن / پائین زن Downflow (دارای رطوبت زن و شیر کنترلی)
  • اکونومایزر- سرمایش رایگان Dry Cooler / Free Cooling جهت کاهش مصرف انرژی الکتریکی چیلر
  • اینرو آبی دائم‌کارعرض 30 و 60 سانتیمتر (EC-Fan) با توان برودتی واقعی بالا (دارای رطویت زن و شیر کنترلی)
  • Immersion Cooling و Rear Door Cooling جهت کاربری High Density
آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما