Web Analytics Made Easy - Statcounter

لیست ظروف پلاستیکی جهیزیه عروس

قلب یک خانه، آشپزخانه است و یک آشپزخانه‌ی خوب نیازمند ظروف با کیفیت است. پر مصرف‌ترین ظروفی که این روزها می‌شناسیم، ظروف پلاستیکی هستند. در دنیای امروز که دنیای راحتی و سرعت است این ظروف بهترین گزینه می‌باشند.

با توجه به قیمت مناسب ظروف پلاستیکی، آن‌ها برای شروع یک زندگی نیز انتخابی عالی به نظر می‌رسند. این امر به ویژه در مورد تازه عروس‌هایی که دنبال کامل کردن جهیزیه‌ی خود با هزینه‌ی کم‌تر هستند، صادق است. هم‌چنین، اینکه هر نوع ظرفی برای انواع استفاده‌ها از جنس پلاستیک وجود دارد، باعث می‌شود دسترسی به این ظروف بسیار آسان‌تر باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی ظروف پلاستیکی جهیزیه عروس و مزایا و معایب ظروف پلاستیکی و معرفی پلاستیک فروشی ارزان بپردازیم.

فهرست مطالب:

  • ظروف پلاستیکی
  • انواع ظروف پلاستیکی
  • ظروف پلاستیکی جهیزیه عروس
  • مزایای استفاده از ظروف پلاستیکی در جهیزیه
  • سخن پایانی

ظروف پلاستیکی

تولید و فروش ظروف پلاستیکی امروزه یکی از توسعه یافته ترین بخش‌های اقتصاد است. حتی می‌توان گفت که امروزه تقریبا هر محصولی که به فروش می‌رسد به نحوی به تولید ظروف پلاستیکی وابسته است. ظروف پلاستیکی از اشکال مختلف پلیمرهایی که از نفت خام یا گاز طبیعی هستند، ساخته می‌شوند.

فرایندهای مختلفی برای تبدیل نفت خام به ظروف پلاستیکی قابل استفاده، طی می‌شود و این فرایندها به گونه‌ای طراحی شده اند که در نهایت ظروفی با ظاهر زیبا و در عین حال بسیار بادوام تولید گردند. امروزه ظروف پلاستیکی در اشکال و اندازه های مختلف تولید می‌شوند و در مراکز پخش پلاستیک به بازار عرضه می‌گردند.

انواع ظروف پلاستیکی

تصور یک آشپزخانه بدون ظروف پلاستیکی تقریبا غیرممکن است. ظروف پلاستیکی بسیار متنوع هستند و کاربردهای بسیاری در تمامی زمینه‌ها دارند. با توجه به قابلیت‌های ظروف پلاستیکی مانند سبک بودن، دوام بالا و ظاهر زیبا، این ظروف به طور فزاینده‌ای در همه‌ی مکان‌ها و موقعیت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ظروف با داشتن تنوع بسیار بالا در شکل و رنگ توجه هر سلیقه‌ای را به خود جلب می‌کنند.

پخش عمده پلاستکو

به طور خلاصه اگر قصد دارید یک محصول زیبا با ماندگاری بالا تهیه کنید بهترین گزینه برای شما ظروف پلاستیکی هستند. به طور کلی 5 نوع اصلی ظروف آشپزخانه که در جنس پلاستیک نیز در بازار موجود هستند شامل موارد زیر می‌باشند:

  • ظروف ذخیره‌سازی
  • ظروف تمیزکاری
  • ظروف قابل تهویه
  • ظروف پخت‌وپز
  • ظروف غذاخوری

البته ظروف پلاستیکی به‌قدری گسترش یافته‌اند که جای دادن آن‌ها در چند گروه ممکن نیست و می‌توان گفت این ظروف تقریباً همه‌ی نیازهای شما را برطرف می‌کنند. با وجود این‌که هر فردی در آشپزخانه‌ی خود ممکن از انواع ظرف‌ها با جنس‌های مختلف داشته باشد ولی ظروف پلاستیکی همواره پر مصرف‌ترین هستند، چرا که کار با این ظروف آسان است، احتمال خراب شدن آن‌ها کمتر است و حتی در صورت خراب شدن با هزینه‌ی بسیار کم جایگزین می‌شوند.

برای این‌که ظروف پلاستیکی را با قیمت مناسب تهیه کنید، بهتر است از یک پلاستیک فروشی ارزان مثل مرکزپخش عمده پلاستکو مطمئن خرید کنید تا از کیفیت کالا نیز اطمینان حاصل کنید.

ظروف پلاستیکی جهیزیه عروس

 با توجه به این‌که این روزها پلاستیک و ظروف پلاستیکی به خوبی جای خود را در زندگی انسان‌ها باز کرده‌اند یکی از مهم‌ترین خریده‌ای عروسی، ظروف پلاستیکی هستند. شاید در نگاه اول خرید این ظروف بی‌اهمیت به نظر برسد، اما همه‌ی کسانی که زندگی خود را شروع کرده‌اند اتفاق نظر دارند که ظروف پلاستیکی از کارآمدترین ابزار در خانه هستند.

بسیاری از شرکت‌ها و تولیدکنندگان ظروف پلاستیکی نیز از این نیاز همگانی استفاده کرده‌اند و سرویس ظروف پلاستیکی جهیزیه عروس را به بازار عرضه می‌کنند. ظروف پلاستیکی به خودی خود متنوع هستند اما سرویس‌های پلاستیکی مخصوص جهیزیه علاوه بر ظروف مهم و کاربردی شامل وسایل ضروری آشپزخانه و ست‌های پلاستیکی لوازم بهداشتی و حمام و همچنین لوازم مصرفی در خانه هستند.

بسته به اینکه سرویس پلاستیکی شما چند تکه باشد و از چه موادی ساخته شده باشد، قیمت آن متفاوت است؛ اما همیشه با خرید از مراکزی که پخش عمده پلاستیک دارند به صرفه‌تر است و هزینه‌های خرید را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

ممکن است همه ی افراد به یک اندازه به ظروف پلاستیکی نیازی نداشته باشند و در نتیجه تمایلی به صرف هزینه برای ظروف غیرضروری ندارند. به همین دلیل سرویس‌های جهیزیه عروس پلاستیکی در انواع مختلفی تولید می‌شوند که رنگ و قطعات موجود در آن‌ها متفاوت است، بنابراین همه‌ی افراد می‌توانند از مزایای ان ظروف بهره ببرند.

بیشتر نوعروسانی که در حال تهیه جهیزیه هستند با این مشکل مواجه اند که لوازمی که می‌خرند با هم دیگر هماهنگی نداشته و اصطلاحا ست نیستند. با خرید از یک مرکز فروش لوازم پلاستیکی بزرگ و معتبر که تمامی لوازم پلاستیکی را با هم داشته باشد، مانند پخش عمده پلاستکو، این مشکل به راحتی قابل حل است.

پخش عمده پلاستکو

مزایای استفاده از ظروف پلاستیکی در جهیزیه

۱. مقاومت در برابر تخریب مواد شیمایی و آب: برعکس ظروف فلزی، ظروف پلاستیکی دچار خوردگی، زنگ‌زدگی و یا تخریب نمی‌شوند. به همین دلیل برای نگهداری مواد غذایی بهترین گزینه هستند چرا که کمتر آلودگی‌ها را نگه می‌دارند. علاوه بر این مقاومت ظروف پلاستیکی با سایر ظروف، مانند شیشه قابل‌مقایسه نیست.

۲. بسته‌بندی کامل: ظروف پلاستیکی درب‌هایی دارند که به طور کامل پوشیده می‌شود و امکان تبادل آلودگی را نمی‌دهد.

۳. وزن کم: چگالی ظروف شیشه‌ای و یا چینی حدود 2 تا 3 برابر ظروف پلاستیکی است؛ یعنی ظروف پلاستیکی به طور قابل توجهی سبک‌تر هستند؛ و نکته جالب اینجاست با این وزن بسیار کم، مقاومت پلاستیک‌ها بسیار بیشتر است.

۴. انعطاف‌پذیری با وجود استحکام بالا: پلاستیک‌ها خواص مکانیکی ذاتی دارند. این خواص با افزودن مواد دیگر تغییر می‌کند و می‌تواند انعطاف‌پذیری و استحکام بالایی داشته باشد. افزودن الیاف دیگر به یک ماتریکس پلاستیکی یک ماده کامپوزیتی ایجاد می‌کند مقاومت کششی بهتری دارد.

۵. زیبایی: ظاهر ظروف پلاستیکی کاملاً قابل تنظیم است. ظروف پلاستیکی شفاف، نیمه شفاف و مات وجود دارند. همچنین با اضافه کردن رنگ به آن‌ها تنوع بسیار بیشتری از این ظروف ایجاد می‌شود که پاسخگوی همه سلیقه‌هاست.

۶. عمر طولانی: ظروف پلاستیکی در شرایط عادی به راحتی تجزیه و خراب نمی‌شوند و این موضوع ظروف پلاستیکی را به بهترین ظروف برای استفاده‌ی روزمره تبدیل می‌کند. علاوه بر این در هنگام جابجایی آسیب نمی‌بینند.

۷. قابلیت بازیافت: مانند ظروف شیشه‌ای و… ظروف پلاستیکی نیز قابلیت بازیافت دارند و برای کسانی که به مسائل زیست‌محیطی اهمیت می‌دهند این امکان را می‌دهد تا از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ی این ظروف بهره ببرند.

۸. هزینه بسیار پایین: هزینه‌ی تولید ظروف پلاستیکی نسبت به سایر ظروف بسیار کمتر است. هزینه‌ی کم تولید باعث می‌شود این ظروف با قیمت بسیار مناسب به دست خریداران برسند. این مسئله زمانی که شما ظروف با تعداد و تنوع بالا نیاز دارید، مانند شرایطی که جهیزیه تهیه می‌کنید، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. بهتر است این نوع خرید ظرف را از محل‌های پخش عمده پلاستیک انجام دهید تا با قیمتی بسیار مناسب به ظروف دلخواه خود برسید.

سخن پایانی

تهیه‌ی جهیزیه‌ی عروس یکی از لذت‌بخش‌ترین و در عین حال مشکل‌ترین مسائل است. معمولاً افراد سعی می‌کنند تا در عین این‌که تمامی لوازم ضروری را تهیه کرده‌اند به قیمت آن نیز توجه داشته باشند. ظروف پلاستیکی از جمله اجزاء جدانشدنی جهیزیه هستند.

ویژگی‌های ظروف پلاستیکی مانند قیمت بسیار مناسب، تنوع بسیار بالا، آسان بودن حمل‌ونقل و نگهداری، دوام خیلی زیاد و تنوع گسترده در طرح و رنگ، آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید عروسی تبدیل کرده است.

محل تهیه ظروف پلاستیکی اهمیت زیادی دارند. چرا که شما می‌خواهید مطمئن باشید که جنس باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کرده‌اید. فروشگاه پلاستکو گستره‌ای از کالاهای متنوع و ظروف پلاستیکی آشپزخانه در طرح و سایزبندی مختلف می‌باشد و شما با مراجعه به بهترین فروشگاه صالح‌آباد می‌توانید این اطمینان را داشتنه باشید که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می‌توانید کالای خود را تهیه کنید.

برای مشاهده‌ی محصولات، خریداران می‌توانند به‌ آدرس سایت www.plastcoo.com مراجعه نموده و از قیمت محصولات به‌صورت خرید کلی و جزئی، موجودی لوازم، رنگ‌بندی و … آگاه شوند. برای خرید عمده از فروشگاه پلاستکو از طریق شماره 09124589562، 09194449698و نشانی: صالح‌آباد غربی – خیابان کلهر – خیابان عابدی – کوچه سوم – پلاک11 می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.