Web Analytics Made Easy - Statcounter

آشنایی بیشتر با NFT ها

آیا شما هم به دنبال آشنایی بیشتر با NFT ها هستید؟ آیا از مزایای ساخت و فروش آثار هنری ان اف تی اطلاع دارید؟ به صورت کلی ارز های دیجیتال دنیای انسان ها را متحول کرده اند. یکی از مهم ترین مباحثی که بر پایه ارز های دیجیتال طراحی شده اند، ان اف تی ها یا توکن های غیر قابل تعویض هستند. به صورت کلی اطلاعات بیشتر از ان اف تی ها به افراد کمک می کند تا به یک بازار کاری مهم و پر سود دسترسی پیدا نمایند. بازار کاری که اهمیت زیادی داشته و می تواند آینده ارز های مجازی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اطلاعات درباره توکن های غیرقابل تعویض

در اولین مرحله، برای آشنایی بیشتر بیایید تا نگاهی به نحوه عملکرد و نحوه کسب درآمد از آنها نگاهی بیندازیم. به صورت کلی ان اف تی ها، آیتم های دیجیتالی هستند که یک ارزش مشخص دارند. ارزش این محصولات می تواند تحت تاثیر یک سری عوامل خاص همچون کمیاب بودن، تیم های حمایت کننده و پلتفرم طراحی کننده متغیر باشد. ان اف تی ها در واقع دارایی های دیجیتالی هستند که در بستر متا ایجاد خواهند شد. یک NFT می تواند به هر شکلی وجود داشته باشد. از عکس و گیف گرفته تا آیتم های درون یک بازی و موسیقی و  غیره همگی قابلیت تبدیل شدن به ان اف تی را خواهند داشت. برای کسب درامد از ساخت nft شما حتما باید به عواملی همچون پلتفرم طراحی کننده توجه داشته باشید.

برای درک بهتر بیایید تا یک مثال عملی را با هم در این زمینه مورد بررسی قرار دهیم. بیایید فرض کنیم که شما به عنوان یک هنرمند، نقاشی خاصی را طراحی کرده اید یا با استفاده از فتوشاپ یک تصویر خاص ایجاد نموده اید. در حالت عادی، همه افراد خیلی راحت می توانند تصویر تولید شده توسط شما را دانلود کنند و در کامپیوتر خود ذخیره نمایند. این مسئله مشکلی را برای کسی ایجاد نمی کند چرا که در دنیای دیجیتال هیچ حق مالکیتی برای تصویر ایجاد شده توسط شما تعریف نشده است. ولی، با استفاده از یک ان اف تی، شما حق مالکیت تصویر را به نام خود ثبت می کنید.

در این شرایط همه افراد نمی توانند از آن استفاده کنند. فقط مالک یا خریدار حق استفاده از تصویر ایجاد شده را خواهند داشت. این مسئله برای همه انواع ان اف تی صادق است. فقط مالک یا خریدار حق استفاده از آن را دارد.

نحوه عملکرد

به صورت کلی ان اف تی ها بر پایه یک شبکه بلاکچینی خاص همچون اتریوم طراحی می شوند. البته که اتریوم تنها شبکه فعال در این زمینه نبوده و تقریبا می توان از همه شبکه های بلاک چینی در جهت ساخت ان اف تی استفاده نمود. از آنجایی که nft ها از یک ساختار رمز گذاری شده استفاده کرده و در بلوک های شبکه بلاکچین قرار می گیرند، هویت خاصی داشته و همراه با حق مالکیت در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. آنها به راحتی می توانند ارزش خود را حفظ کنند. کاربران می توانند ان اف تی های مختلف را با استفاده از ارزششان خرید و فروش کرد.

پس، یک ان اف تی در واقع آیتم دیجیتالی همچون عکس، گیف، ویدیو یا موسیقی است که در یک شبکه بلاکچین قرار می گیرد، رمز گذاری می شود و سپس حق مالکیت پیدا می کند. در آخرین مرحله حق مالکیت این آیتم دیجیتالی توسط صاحب آن به فروش می رسد. کاربرانی که به دنبال استفاده از آن ان اف تی هستند، می توانند آن را از مالک اصلی خریداری نمایند. از جمله رایج ترین مدل های ان اف تی می توان به بازی nft آیفون و توکن های میمون اشاره کرد. قیمت nft میمون چند ده میلیون دلار برآورد شده است. یعنی تیم تولید کننده آن با فروش این توکن ها توانسته اند به سود چند ده میلیون دلاری دسترسی پیدا نمایند.

داشتن درآمد

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، در حال حاضر راه های زیادی وجود دارند که با استفاده از آنها شما می توانید یک ان اف تی را به سود تبدیل کنید. شما می توانید ان اف تی های خاص خود را طراحی نمایید و آنها را در بازار های موجود به فروش برسانید. لازم به ذکر است که انتخاب بازار و فروشگاه درست برای عرضه ان اف تی یک مسئله مهم به حساب می آید. توکن های دیجیتالی در فروشگاه های مختلفی به فروش می رسند. با انتخاب بهترین سایت فعال در زمینه NFT ،شما نه تنها کارمزد مناسبی را پرداخت می کنید، بلکه می توانید به سود زیادی هم دسترسی پیدا کنید. برای کسب درآمد از طریق توکن های غیرقابل تعویض، فقط کافی است که مراحل زیر را پیدا نمایید.

  • تصویر، موسیقی، گیف یا ویدیو خود را تولید کنید.
  • بهترین پلتفرم فعال در زمینه فروش را پیدا کنید.
  • کارمزد را پرداخت کنید و محصول را در فروشگاه ثبت نمایید.

با این سه مرحله ساده، شما خیلی راحت می توانید ان اف تی های ساخته شده خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید.

بهترین پلتفرم برای معامله

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که بهترین سایت فروش nft کدام است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که پلتفرم رمزی ان اف تی را می توان به عنوان بهترین پلتفرم ایرانی فعال در این زمینه شناسایی کرد. این پلتفرم با داشتن کارمزدی پایین، تیم فنی قوی و پشتیبانی تمام وقت آماده ارائه خدمات به مشتریان و رفع نیاز آنها می باشد. پس اگر شما هم به دنبال کسب درآمد هستید، هم اکنون می توانید کار خود را با این بازار NFT شروع کنید.