Web Analytics Made Easy - Statcounter

به دردنخورترین گجت تاریخ را بشناسید!

چرا ساعت هوشمند نخریم؟

به دردنخورترین گجت تاریخ را بشناسید!

سینا شکوری هستم از تیم سالی بند، تمایل دارم تو این مقاله یه چالش ایجاد کنم، چالش منطقی و غیر تعصبی که خوش‌ حال میشم من رو همراهی کنید. من اعتقاد دارم ساعت های هوشمند به درد نخورترین گجت هایی هستند که مردم برای تهیه آنها هزینه های بسیار زیادی میکنند از شما درخواست میکنم تعصب را کنار بگذارید و با دقت مقاله را مطالعه کنید.

دلیل داشتن ساعت مچی

ساعت مچی یک اکسسوری گران قیمت به حساب می‌آید و یکی از اصلی ترین نیاز های هر شخص است، ساعت مچی علاوه بر نشان دادن زمان جایگاهی در صنعت مد و فشن دارد. به نظر من اصالت ساعت، ساعت بودنشه! وسیله‌ای دارای عقربه با یک سیستم مکانیکی که زمان را به ما نشان دهد. از نظر من وجود ساعت هوشمند فقط برای مد است کمی توجه کنید متوجه مدل های کپی شده این ساعت میشوید که 99 درصد آنها شکل اپل واچ است! بیایید شما را با چند نکته که اثبات میکند این ساعت جز مد ارزش دیگری ندارد آشنا کنم.

ساعت مچی بهتر است یا ساعت هوشمند؟

ساعت هوشمند واقعا چه امکاناتی به ما میدهد؟

اگر از امکانات ساعت هوشمند برایتان بگویم میتوانم به شمارش ضربان قلب، گام شمار، نشان دادن مسیج ها، سوییچ رد یا برقراری تماس و مواردی از این قبیل اشاره کنم، طرف صحبتم با افرادی است که دارا بودن ضربان قلب، گام شمار برای آنها مهم است! قبل از تولید ساعت هوشمند وجود دستگاه ضربان قلب برای شما مهم بود؟ آیا شمارش گام هایی که برمیدارید مهم است اندازه گیری شود؟ آیا این دو امکان ارزشمندی است که چند میلیون ارزش داشته باشد؟ و جای ساعت مچی که صنعت مد آن چندین برابر ساعت هوشمند است را بگیرد؟

کاری هست که نتونی تو گوشیت انجام بدی؟

گام شمار را که خود گوشی میتواند به خوبی اندازه گیری کند، از شما سوالی دارم؟ آیا کاری هست که ساعت هوشمند انجام میدهد و گوشی شما توان انجام آنرا ندارد؟ من به این مسئله واقا حساس شدم و توجه میکنم بعضی از افراد چنان با ساعت خود مشغول به کار هستند که انگار اتم کشف میکنند! واقا فکر میکنید خواندن مسیج در یک صفحه کوچک به راحتی خواندن آن در تلفن همراه شما است؟!

کاری هست که نتونی با گوشیت انجام بدی؟

درآوردن گوشی از جیب شما چقدر زمان میبرد؟

درآوردن تلفن همراه از جیب حدود نیم ثانیه طول میکشد! یعنی مدت زمان نگاه کردن به صفحه هر دو گجت را در نظر بگیریم تقریبا یکی است! حالا شما ترجیح میدهید مسیجی که دریافت کرده‌اید را در گوشی خود ببینید و به آن پاسخ بدید یا دست خود را همانگونه تا شده نگه دارید و همینطوری بالا پایین کنید تا بتوانید مسیج را بخوانید؟! اگر چشمان ضعیفی دارید از نزدیک کردن ساعت به چشم خود جدا خودداری کنید چون از دور خیلی ضایع است!

درآوردن گوشی از جیب چقدر زمان میبرد؟

حوصله شارژ کردن آن را دارید؟

کافیه به کسانی که از ساعت های هوشمند استفاده میکنند توجه کنید! امکان ندارد هر بار که شخص را میبینید ساعت در مچ او باشد! یا شارژش تموم شده یا خسته شده از مدلی که استفاده کرده! ساعت مردانه همراه شماره یک آقایان است، امکان ندارد شخصی که از ساعت مچی استفاده میکند یک بار ساعت خود را جا بگذارد! دلیل عمده استفاده نکردن مکرر از ساعت های هوشمند شارژ نداشتن آن است! الان دارن روی شارژ گوشی ها کار میکنند تا فاصله شارژ آن به حداقل و بازدهی آن به حداکثر برسد اونوقت شما هر 5 روز یکبار مجبور خواهید بود ساعت هوشمند خود را نیز شارژ نگه دارید! خیلی از افراد آنقدر گرفتار هستند که همیشه شارژ گوشی آنها زیر 20 درصد است حالا توقع داریم شارژ ساعت آنها چند درصد باشد؟

شارژ کردن ساعت هوشمند

چرا واقعا باید این همه هزینه کرد برای یک گجت؟

اینجا صحبتم با خانم ها است، چرا باید برای گجتی که جای ساعت زنانه را میگیرد هزینه میلیونی کرد؟ به نظر شما درست است؟اگر سراغ مدل های کپی شده بروید یک یا دو میلیون باید هزینه کنید که بعید میدونم 6ماه بیشتر عمر داشته باشه، یا اینکه برند اپل را انتخاب کنید که گرانترین سری آن اولترا حدود 30 میلیون تومان است! وقتی که با 2 میلیون تومان میتوانید یک ساعت لوکس داشته باشید که از هر بار استفاده آن لذت خواهید برد آیا منطقی است هزینه میلیونی برای داشتن هوشمند؟!

برای کودکان ساعت هوشمند نخرید!

خیلی از افراد برای خرید ساعت مچی بچگانه سراغ ساعت های هوشمند میروند! کودکان ساعت مچی را به دید یک اسباب بازی نگاه میکنند و کمتر پیش می‌آید که ساعت های هوشمند در دست کودکان بیش از دو ماه دوام آورد! از طرفی در شارژ قرار دادن ساعت توسط کودک کمی خطرناک به نظر میرسد. به شما پیشنهاد میکنم اگر کودک شما تمایل به داشتن ساعت های هوشمند داشت برای آن از ساعت ال ای دی تهیه کنید که خیلی باصرفه تر و ارزان است.

هنوز هم فکر میکنید ساعت هوشمند ارزش خرید دارد؟

به نظر شما به جای 30 میلیون هزینه ساعت هوشمند، خرید ساعت مچی لوکس با برند متوسط حدود 4 میلیون معقول و به صرفه نیست؟ اگر از نظر مد بررسی کنیم قطعا ساعت معمولی بسیار بهتر از ساعت هوشمند است، از لحاظ امکانات هم کلی صحبت کردیم تا متوجه ارزش این گجت های هوشمند بشوید. از شما دعوت میکنم به مقاله ای مفصل در سالی بند مراجعه کنید در این مقاله معایب و مزایای این گجت ها را توضیح دادیم و اگر قصد خرید از این گجت ها را داشتید راهنمای انتخاب برند یا محصولی مطمئن را میتوانید در این مقاله بخوانید برای مشاهده مقاله کافیست عبارت (ساعت هوشمند بخرم یا معمولی سالی بند) را در گوگل جست و جو کنید.

اگر از خیر خرید ساعت هوشمند گذشتید یک فروشگاه ساعت مچی خوب معرفی کنم براتون

فروشگاه سالی بند، فروشگاهی مطمئن برای خرید ساعت مچی است، فعلا در این فروشگاه تصمیم به موجود کردن ساعت های هوشمند نگرفته ایم ولی چنانچه قصد خرید ساعت را دارید سالی بند یکی از بهترین انتخاب های شما میان ده ها فروشگاه آنلاین ساعت است. برای مشاهده نمایشگاه آنلاین این سایت میتوانید عبارت سالی بند را در گوگل جست و جو کنید و روی اولین گزینه کلیک کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.