Web Analytics Made Easy - Statcounter

ماشین لباسشویی کنوود؛ خوب یا بد؟

چکیده

امروزه، پیشرفت روز به روز تکنولوژی، باعث پیشرفت ما نیز شده است و به ما در انجام سریع تر امور، کمک بسیاری می کند.

ماشین لباسشویی کنوود؛ خوب یا بد؟

امروزه، پیشرفت روز به روز تکنولوژی، باعث پیشرفت ما نیز شده است و به ما در انجام سریع تر امور، کمک بسیاری می کند. یکی از این تکنولوژی های کمک کننده؛ ماشین لباسشویی است. چرا که ما با استفاده از آن، می توانیم لباس های کثیف خود را به طور خیلی خوب و سریع شستشو دهیم و در حالی که این ماشین در حال شستشوی لباس هاست، ما به کارهای دیگر خود بپردازیم و چند مرحله، جلو بیفتیم. البته ماجرا فقط به اینجا ختم نمی شود؛ ماشین لباسشویی قادر به شستشوی انواع لباس ها با جنس های مختلف است. مانند لباس های نخی، کتان، حریر، مخمل، الیاف مصنوعی، لباس های ورزشی، لباس های رنگی و ترکیبی، لباس های ظریف، لباس هایی با رنگ تیره، انواع بلوزها و تی شرت ها، و از همه مهم تر؛ انواع پتو، ملحفه، پرده و حتی کتانی. همه مواردی که گفته شد، دارای یک سری برنامه مشخصی است که در قسمت جلویی ماشین لباسشویی تعبیه شده است و فقط کافیست که شما، برنامه مختص لباس و جنس مرتبط با آن را تنظیم نموده و کلید آن را به حالت اجرا در آورید. اینک باید منتظر بمانید تا کار ماشین شما تمام شود، یعنی لباس ها را به خوبی بشوید، طبق خواسته شما، آنها را پس از آبکشی، اتوکشی نماید و شسته و رفته، تحویل شما دهد. شما نیز با دیدن این صحنه، بسیار خشنود و راضی خواهید بود. اما گاهی پیش می آید که مردم در انتخاب ماشین لباسشویی خود دچار سردرگمی عجیبی می شوند و با خود فکر می کنند که کدام یک را تهیه کنند تا هیچگاه دچار پشیمانی نشوند. در این زمان است که نوبت به معرفی ماشین لباسشویی ” کنوود ” می رسد. امکانات ویژه ماشین لباسشویی کنوود، جایگاه بالای این دستگاه، برخورداری از مزایای عالی، داشتن بهترین مدل ها و… از عواملی است که موجب می شود مردم، ماشین لباسشویی کنوود را جزو لیست منتخب خود قرار دهند و آن را مورد بررسی قرار دهند تا در صورتی که همه چیز مورد قبول واقع شد، خرید خود را نهایی سازند و یک انتخاب بی نظیر داشته باشند. در ادامه، ما نیز به بررسی این عوامل می پردازیم و ماشین لباسشویی کنوود را از جهات مختلف، مورد آزمایش قرار می دهیم.

کنوود

چرا ماشین لباسشویی کنوود؟

این امکانات یک دستگاه است که آن را نسبت به دستگاه های دیگر، متمایز می سازد و موجب برتری آن در میان کاربران می شود. ماشین لباسشویی کنوود نیز از این امکانات مستثنی نیست. این دستگاه دارای یک سری امکانات ویژه و مهمی است که موجب پیشرفت آن شده و توجه و نظر مثبت مردمان زیادی را به خود جلب کرده است. امکانات گفته شده، به صورت زیر می باشد:

 • بهره گیری از چندین مدل برنامه شستشو
 • امکان قفل کودک
 • امکان شستشوی هرچه سریع تر لباس ها
 • امکان شستشوی با تاخیر لباس ها
 • پیشرفت در زمینه طراحی
 • طراحی جدید ترین مدل ها
 • بهره گیری از موتورهای اینورتز در ماشین لباسشویی
 • قدرت بالای موتور ماشین لباسشویی
 • طراحی ساده و در عین حال، جذاب
 • فناوری عالی و درجه یک
 • عمر طولانی ماشین لباسشویی

مواردی که ذکر شد، بی شک تمامی امکانات موجود در ماشین لباسشویی کنوود نیست اما مهم ترین آنهاست. به عنوان مثال، بهره گیری از موتورهای اینورتر در ماشین لباسشویی کنوود، باعث می شود تا از لرزش این دستگاه به هنگام استفاده، جلوگیری شده و از مقدار آن کم شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تبریز به چه سایتی مراجعه کنیم؟

اگر دنبال یک تعمیرکار خوب در شهر تبریز هستید که ماشین لباسشویی کنوود را تعمیر کند بهترین جا مراجعه به سایت تبریزین بازاری به نشانی tabrizinbazari.com میباشد که در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال فعالیت دارند، برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تبریز به لینک مقابل مراجعه نمایید.

به هنگام خرابی ماشین لباسشویی کنوود، چه اقدامی باید انجام داد؟

ماشین لباسشویی کنوود، محصول دو کشور انگلستان و چین است و زیر نظر زراحان ایتالیایی، طراحی می شود. در این میان، نقش کشور چین، مونتاژ کردن است. لذا ماشین های لباسشویی کنوود، انگلیسی می باشند و از نظر کیفیت، حرف اول و آخر را می زنند.

اینجاست که متوجه می شویم، ماشین لباسشویی کنوود دارای خدمات پس از فروش نیست. چرا که این دستگاه، یک برند خارجی است. لذا ممکن است در صورت خرابی ماشین لباسشویی کنوود، دچار مشکل شویم و نتوانیم آن را به راحتی تعمیر کنیم. اما راه حل چیست؟

تعمیر کنوود در تبریز

“پیشگیری بهتر از درمان است” ، “احتیاط، شرط عقل است” ؛همه ما با این دو ضرب المثل به خوبی آشنا هستیم. پس خوب است به آنها خوب توجه کنیم و به نکته ای که در درون آنها نهفته است، خوب فکر کنیم. یعنی با توجه به اینکه ماشین لباسشویی کنوود، فاقد خدمات پس از فروش است و قطعات آن به راحتی در کشور ایران پیدا نمی شود، همچنین نمونه های تقلبی بسیاری وجود دارد که به راحتی قابل تشخیص نیست و خریدن آنها کار بسیار ریسک پذیری است، باید قبل از خرید این ماشین لباسشویی از این برند، خوب به نتیجه آن فکر کنیم و همه جوانب را بسنجیم. هرچند که این برند و ماشین های لباسشویی اش، جزو بهترین ها هستند اما خب با توجه به مواردی که ذکر شد، در صورت خرابی، مشکلات زیادی را برای ما به وجود می آورد و ما را به پشیمانی نسبتا سختی مبتلا می کند. اما اگر به هر دلیلی آن را تهیه کردید و دستگاهتان، روزی دچار ایراد شد، با خواندن دفترچه راهنمای آن، اقدام به تعمیر آن فرمایید و اگر مشکل آن، تا حدی جدی و بزرگ بود که خودتان قادر به تعمیر نشدید، از تعمیرکاران مجرب در این زمینه کمک بگیرید. تعمیر ماشین لباسشویی کنوود باید به نحو احسنت صورت گیرد تا جلوی خرابی های بیشتر و متعدد را بگیرد. البته یک سری نکات درباره نحوه نگهداری از ماشین های لباسشویی وجود دارد که به طور کلی، به صورت زیر بیان می شوند:

 • تراز نمودن سطحی که ماشین لباسشویی بر روی آن قرار دارد
 • باز گذاشتن درب ماشین لباسشویی پس از اتمام شستشو، جهت خشک شدن داخل آن و جلوگیری از رشد باکتری در داخل آن
 • جلوگیری از نشستن بر روی ماشین لباسشویی
 • قرار ندادن وسایل سنگین بر روی ماشین لباسشویی
 • جلوگیری از بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی
 • استفاده نمودن از کیسه لباسشویی جهت شستن لباس های ظریف
 • تمیز نمودن زود به زود فیلتر ماشین لباسشویی

این چند مورد، جزو اساسی ترین و عمده ترین مواردی است که اگر آنها را رعایت کنید، می توانید خرابی ماشین لباسشویی خود را به تعویق اندازید. اما خب همانطور که گفته شد، تعمیرکاران مجرب و متخصص حاضر در صحنه، به کمک شما می آیند و ماشین لباسشویی کنوود شما را به راحتی تعمیر میکنند و آن را به شما تحویل می دهند.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.