Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز ممنوع شد!

چکیده

پیرو اطلاعیه رسمی آبان 1401 شرکت سوپرسل هرگونه خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز ، بلیت رویال کلش رویال ، جم و آفر این بازیها برای کاربران داخل ایران ممنوع بوده و با بن همیشگی اکانت مواجه خواهد شد!

اگر از بازیکنان کلش اف کلنز یا کلش رویال باشید قطعا با واژه بلیت طلایی آشنا هستید؛ محصولی که این روزها حتی بیشتر از الماس و جم میدرخشد که البته دلیلش بهره مندی از امکاناتی است که باعث افزایش چشمگیر سرعت پیشرفت شما در بازی میشود و همین موضوع نیز باعث شده تا طبق آخرین آمارهای بدست آمده خریداران گلد پس و رویال پس کلش از خریداران الماس این بازیها بیشتر شوند! اما اگر شما هم جزو افراد گفته شده هستید پس این یک خبر بد برای شما خواهد بود : خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز ممنوع شد!

بله کاملا درست خواندید! خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و البته کلش رویال از چند روز گذشته برای کاربران ایرانی ممنوع شده و همچنان نیز ادامه دارد ولی دلیل آن چیست؟ به نقل از وارزون سیتی : اخیرا تعدادی از کاربرانی که بطور روزانه از فروشگاه های آنلاین برای خرید محصولات کلش اف کلنز و کلش رویال استفاده میکردند به یکباره با پیغام بن اکانت بازی خود مواجه شدند که بسیار عجیب بنظر میرسید ولی نهایتا با پیگیری های انجام شده در بخش پشتیبانی بازی به پاسخ زیر از سوپرسل رسیدیم :

هی رئیس، اکانت شما به دلیل خرید تقلبی بیش از حد به حالت تعلیق درآمده است!

تنها راه مجاز برای خرید جم از طریق فروشگاه درون بازی با استفاده از حساب Google Play/iTunes خودتان است. وب سایت های شخص ثالث غیرمجاز ، جم و محصولات دیگر درون بازی را با قیمت های تخفیف دار ارائه می دهند. با این حال، این سرویس‌ها معمولاً با جرایم سازمان‌یافته مرتبط هستند و فعالیت‌ آن‌ها با گیفت کارت های دزدیده شده و یا هک شده مرتبط است برهمین اساس استفاده از سایت های شخص ثالث ممنوع بوده و ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که برای همیشه حساب هایی را که از چنین خدماتی استفاده می کنند مسدود کنیم.

خرید بلیت طلایی کلش - خرید گلد پس کلش - بلیت طلایی کلش اف کلنز - رویال پس کلش رویال - بن اکانت کلش اف کلنز

اگرچه این پاسخ از طرف سوپرسل به معنی ممنوعیت خرید رویال بلیت کلش رویال و یا دیگر محصولات این دو بازی نیست اما با توجه به تحریم های اعمال شده برضد کشور ایران و عدم امکان خرید مستقیم از گوگل پلی توسط کاربران عملا نتیجه ای جز ممنوعیت خرید به همراه نخواهد داشت! آنچه که بنظر میرسد ظاهرا مشکل اصلی سوپرسل نه خرید توسط شخص ثالث بلکه استفاده از گیفت کارت های دزدی و هکی میباشد بنابراین آیا در صورت خرید کاملا قانونی با کارت های اعتباری همچون ویزا و مستر کارت خطر بن وجود نخواهد داشت؟

خرید بلیت طلایی کلش آری یا خیر؟

همانطور که گفتیم تعداد افراد خواهان بلیت طلایی کلش اف کلنز و کلش رویال در حدود یک سال اخیر افزایش چشمگیری داشته که باعث شده تا فروشگاه های اینترنتی بر سر سود بیشتر فروش این محصول با یکدیگر رقابت کنند و اینجاست که پای گیفت کارت های دزدی به ماجرا باز میشود چراکه عملا یک معامله دو سر برد برای فروشنده محسوب میشود؛ از طرفی محصول را با قیمت بسیار ارزان به خریدار میفروشد تا مشتری جذب کند و از طرفی نیز برای خودش بالای 100% سود خواهد داشت اما غافل از اینکه مدتی بعد چه بلایی بر سر خریدار بیچاره خواهد آمد.

طبق گفته وارزون سیتی در چند ماه اخیر که حساسیت های سوپرسل به اینگونه تراکنش ها زیاد شده از هر 10 خرید حدود 2 اکانت با فاصله زمانی یک هفته ای با پیغام بن مواجه شده اند که البته جای نگرانی نیست چراکه برای مرتبه اول اکانت شما بمدت 31 روز مسدود خواهد بود ولی پس از آن درصورت تکرار ، بصورت همیشگی از بازی در اکانت خود محروم خواهید شد!

جالب است بدانید تاکنون گزارشی مبنی بر بن شدن اکانت هایی که با کارت های اعتباری خرید داشته اند بدست نیامده و همین بر احتمال جنگ سوپرسل با گیفت کارت های هکی و دزدی می افزاید بنابراین اگر قصد خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا رویال بلیت کلش رویال را دارید بد نیست به سایت هایی همانند وارزون سیتی سر بزنید که تراکنش های خود را نه توسط گیفت کارت بلکه از کارت اعتباری (ویزا و مستر) انجام میدهند.

خرید توسط کارت های اعتباری اگرچه باعث افزایش قیمت محصول میشود اما از هزینه های گزاف بعدی همچون بن شدن اکانت بازی شما جلوگیری خواهد کرد چراکه به ازای هریک از این کارت ها یک حساب بانکی به نام فردی مشخص وجود دارد که قانونی بودن خرید شما را تضمین میکند