Web Analytics Made Easy - Statcounter

آیفون بهتر است یا سامسونگ

دوام باتری سامسونگ و آیفون

قطعا بارها و بارها نام دو غول بزرگ گوشی‎های موبایل هوشمند را شنیده‎اید. گوشی آیفون و سامسونگ از محبوب‎ترین و بهترین گوشی‎های هوشمند در بازار جهانی هستند. در مقایسه دو گوشی آیفون و سامسونگ، به باتری سامسونگ و باتری آیفون فونی شاپ باید بسیار توجه کنیم.

مهم نیست که گوشی هوشمند شما چیست، در هرحال امکان ندارد که با دو برند برتر گوشی‎های هوشمند یعنی سامسونگ و آیفون آشنا نباشید.

در بازار ایران نیز، برند سامسونگ و برند آیفون از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به طوری که اکثر کاربران گوشی‎های هوشمند در ایران علاقه‎مند به خرید گوشی هوشمند یکی از این دو برند میباشند.

یکی از مشکلات خریداران گوشی برند سامسونگ یا آیفون در ایران، مشکل آن‎ها در پیدا کردن لوازم جانبی گوشی خود میباشد که در ایران به دلیل نمونه‎ها بسیار زیاد تقلبی، پیدا کردن کالای اصل مشکل است.

اما دیگر نگران نباشید، اگر به دنبال لوازم جانبی گوشی هوشمند سامسونگ و یا آیفون خود هستید و همچنین میخواهید لوازم جانبی اصل برای گوشی خود تهیه کنید و هزینه زیادی هم نپردازید، پس بهتر است با فروشگاه فونی شاپ آشنا شوید.

اگر به دنبال لوازم جانبی گوشی خود از جمله باتری اصل میباشید، همین حالا شما میتوانید تمامی لوازم جانبی گوشی خود را از فروشگاه اینترنتی فونی شاپ تهیه کنید.

در مقایسه گوشی آیفون و سامسونگ، در ابتدا به سراغ مقایسه باتری باتری سامسونگ و آیفون میرویم.

مقایسه باتری سامسونگ و آیفون

بدون هیچ شکی گوشی هوشمند سامسونگ در کنار گوشی آیفون از مطرح‎ترین برندهای گوشی موبایل میباشند، اما آیا در بحث باتری، سامسونگ قوی‎تر است یا آیفون؟

اولین تفاوت بارز گوشی سامسونگ و آیفون، سیستم عامل اجرایی این دو برند میباشد.

گوشی‎های آیفون از سیستم عامل آیو اس پشتیبانی میکنند و در طرف دیگر گوشی سامسونگ از سیستم عامل اندروید پشتیبانی میکند.

سیستم عامل اجرایی این دو گوشی تاثیر بسیار زیادی در باتری سامسونگ و آیفون دارد.

در اولین نگاه، اصولا باتری گوشی آیفون نسبت به سامسونگ اندازه کوچکتری دارد، اما آیا باتری گوشی سامسونگ قوی‎تر است؟

معمولا گوشی‎های هوشمند جدید برند سامسونگ، از رزولوشن صفحه بیشتری نسبت به آیفون برخوردار هستند که این عامل تاثیر زیادی در زودتر خالی شدن باتری گوشی دارد.

طبق آزمایش‎های کاربران گوشی‎های سامسونگ و آیفون، اصولا باتری گوشی آیفون دیرتر از گوشی سامسونگ خالی میشود، پس بی راه نیست که اپل ادعا میکند گوشی آیفون قوی‎ترین باتری در میان گوشی‎های هوشمند را دارد.

مقایسه باتری سامسونگ و آیفون

دوام باتری سامسونگ و آیفون

کاملا درست است که گوشی‎های سامسونگ و آیفون زیر نظر بهترین مهندسان تولید میشوند، اما آیا باتری سامسونگ و آیفون تا ابد برای شما مثل روز اول کار میکند؟

باتری سامسونگ و آیفون میتواند تحت تاثیر عوامل مختلفی خراب شود و یا پس از انقضای مدت زمان استفاده از آن، شما باید باتری گوشی هوشمند خود را تعویض کنید و نیاز به خرید باتری سامسونگ جدیدی خواهید داشت.

باتری گوشی‎های هوشمند درست به مانند سایر لوازم الکترونیکی، درصورت استفاده نادرست و یا گذشتن مدت زمان طول عمر طبیعی آن‎ها دیگر قابل استفاده نیستند.

در این زمان شما باید به دنبال باتری اصل سامسونگ و یا آیفون برای گوشی خود باشید و اکیدا از استفاده از باتری‎های تقلبی خودداری کنید، زیرا باتری تقلبی آسیب‎های جبران ناپذیری به گوشی هوشمند شما میرساند.

به همین دلیل بسیاری از کاربران گوشی‎های هوشمند به دنبال خرید باتری اصل و با قیمت بسیار مناسب برای گوشی خود میباشند، اما آیا میتوان باتری اصل سامسونگ و آیفون را با قیمت بسیار مناسب خریداری کرد؟

در فروشگاه فونی شاپ شما میتوانید انواع باتری کاملا اصل سامسونگ و آیفون و همچنین باتری هواوی را با مناسب‎ترین قیمت خریداری کنید، تا دیگر از باتری‎های تقلبی و بی‎کیفیت استفاده نکنید.

همچنین در کنار باتری سامسونگ و آیفون شما میتوانید سایر لوازم جانبی گوشی خود را از فروشگاه فونی شاپ با مناسب‎ترین قیمت خریداری کنید.

اما چه دلایلی باعث میشود که باتری گوشی هوشمند شما خراب و یا غیرقابل استفاده شود؟

عوامل خرابی باتری سامسونگ و آیفون

تمامی لوازم الکترونیکی درصورت اشتباه نادرست از آن‎ها برایشان مشکلاتی پیش می‎‌آید، پس شما باید با استفاده اصولی و صحیح عمر لوازم الکترونیکی خود را افزایش دهید.

باتری سامسونگ و آیفون درست به مانند سایر لوازم الکترونیکی درصورت استفاده غیراصولی نیاز به تعویض مجدد دارند، اما چه عواملی میتواند روند خراب شدن باتری گوشی شما را سرعت ببخشد؟

  1. استفاده کردن از گوشی هوشمند در هنگام شارژ
  2. استفاده از شارژرهای نامناسب و غیراصل
  3. استفاده بی رویه از بازی‎ها و برنامه‎های آسیب زا به باتری
  4. تمام شدن طول عمر طبیعی باتری

درصورتی که حس کردید باتری گوشی شما به تعویض نیاز دارد و نگران اصل بودن باتری خریداری شده و قیمت آن میباشید، پس بهتر است سری به فروشگاه فونی شاپ بزنید. در فروشگاه فونی شاپ میتوانید باتری اصل سامسونگ و آیفون را مناسب‎ترین قیمت خریداری کنید، علاوه بر باتری گوشی هوشمند از سایر لوازم جانبی گوشی خود غافل نشوید و آن‎ها را مناسب‎ترین قیمت و به صورت اینترنتی از فروشگاه فونی شاپ خریداری کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.