Web Analytics Made Easy - Statcounter

بسته های نصبی آماده راه اندازی وب سایت

بسته های نصبی آماده پلاس مجموعه دموهای آماده و حرفه ای وردپرس هستند که توسط سایت لرن دی ال به صورت کاملا اختصاصی و فارسی طراحی و به صورت بسته نصبی آسان وردپرس عرضه شده اند.همه این دموها با استفاده از افزونه Duplicator Pro به صورت بسته نصبی تهیه و در اختیار شما قرار میگرد.شما با تهیه اشتراک ویژه 6 ماهه پلاس به همه این بسته های نصبی و دیگر محصولات سایت لرن دی ال بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت.

بسته های نصبی آسان وردپرس در واقع یک سایت کامل وردپرسی با موضوعات مختلف هستند،که شما میتوانید به راحتی هر یک از این بسته ها روی هاست میزبانی خودتان نصب کنید و سپس یک سایت کاملا راست چین و فارسی خواهید داشت.

برخی از ویژگی های بسته های نصبی پلاس :

  1. بسته های نصبی پلاس برای سایت های جامع مثل املاک؛مشاغل،مجموعه فروشگاهی با موضوعات مختلف،سایت آموزشی طراحی شده اند.
  2. امکان نصب روی لوکال هاست و هاست واقعی و استفاده بدون محدودیت یا قفل گذاری
  3. مناسب برای مدیران و طراحان سایت های وردپرسی
  4. برخی از دموهای پلاس مانند دمو قالب Quiety دارای ۱۵ صفحه حرفه ای با موضوعات مختلف است،به صورتی که شما میتوانید از این دمو برای طراحی ۱۵ سایت شرکتی استفاده کنید.

سایت آماده فروشگاهی محصولات الکترونیکی مگا الکترونیک

سایت آماده فروشگاهی محصولات الکترونیکی مگا الکترونیک یکی از جذابترین بسته های نصبی آماده برای راه اندازی سایت های فروشگاهی است،ما برای طراحی این دمو فارسی از قالب وودمارت،افزونه ووکامرس و المنتور پرو استفاده کردیم.شما میتوانید از این سایت آماده فروشگاهی برای فروش انواع محصولات الکترونیکی و دیگر محصولات خودتان استفاده کنید.

بسته نصبی قالب وودمارت - مگا الکتریک

سایت آماده فروشگاهی لوازم یدکی خودرو پارتیدو

سایت آماده فروشگاهی لوازم یدکی خودرو پارتیدو یک سایت آماده فروشگاهی و حرفه ای طراحی شده با استفاده از وردپرس،ووکامرس و المنتوراست؛که شما میتوانید برای طراحی انواع سایت های فروشگاهی فروش قطعات خودرو و لوازم یدکی استفاده کنید.این دمو دارای ۳ طرح صفحه اصلی حرفه ای با سرعت بالا است.

سایت آماده فروشگاهی مواد غذایی باکولا

سایت آماده فروشگاهی مواد غذایی باکولا به صورت کاملا فارسی و راست چین با ۵ طرح صفحه اصلی حرفه ای برای سایت های فروشگاهی به منظور فروش مواد عذایی طراحی و به صورت بسته نصبی عرضه شده است.شما میتوانید با استفاده از این دمو یک سایت فروشگاهی برای سوپرمارکت خودتان به راحتی راه اندازی کنید.

بسته نصبی قالب bacola

سایت آماده فروشگاهی محصولات الکترونیکی ماچیک

بسته فروشگاهی ماچیک یکی از حرفه ای ترین بسته های نصبی آسان وردپرس برای راه اندازی سایت های فروشگاهی است،این بسته نصبی با هدف فروش محصولات الکترونیکی طراحی شده است ولی شما میتوانید از آن برای فروش انواع محصولات دیگر هم استفاده کنید.این بسته دارای ۵ صفحه اصلی حرفه ای است که می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید.ما برای طراحی این دمو حرفه ای از قالب فروشگاهی Machic استفاده کردیم.

بسته نصبی قالب machic

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.