Web Analytics Made Easy - Statcounter

اینستاگرام ویژگی ارسال پست‌ها برای دوستان نزدیک را اضافه می‌کند

اینستاگرام

الساندرو پالوزی افشاگر معروف در توییتی اعلام کرد که اینستاگرام امکان «ارسال پست تنها برای دوستان نزدیک» را اضافه می‌کند، بدین ترتیب این پست‌ها از سایر کاربران مخفی خواهند ماند؛ این ویژگی مدت‌هاست برای استوری‌ها اضافه شده اما پست‌ها از این قابلیت بی‌بهره بوده‌اند.

بر اساس این توییت، کاربران اینستاگرام می‌توانند گزینه جدید Audience را تغییر دهند تا پست‌هایشان فقط برای دوستان نزدیک قابل مشاهده باشند.

توییت الساندرو پالوزی

ماه گذشته نیز اینستاگرام قابلیتی را اضافه کرده بود که بسیاری خواستار آن بودند. این قابلیت افزودن چندین لینک به پروفایل اینستاگرام کاربر است. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا اعتراف کرد که درخواست زیادی برای این ویژگی وجود داشته است.

اینستاگرام همچنان در تلاش برای اضافه کردن ویژگی‌های کاربردی است

اینستاگرام از زمانی که در ابتدا به عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس راه‌اندازی شد، راه درازی را پیموده و تغییرات بسیار زیادی داشته است. احتمالاً مهم‌ترین ویژگی اینستاگرام در این سال‌ها ویژگی استوری با الگو گرفتن از اسنپ‌چت بوده است که تصاویر و ویدیوها را به مدت 24 ساعت در بالای فید به کاربران نشان می‌دهد؛ ویژگی مهمی دیگر اینستاگرام هم قطعاً ویدیوهای Reels است که از تیک تاک الگو گرفته و با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. باید دید اینستاگرام با ویژگی‌های جدید خود تا چه میزان در رقابت با تیک تاک موفق خواهد بود؛ در حال حاضر این اپلیکیشن اکنون دارای ۲/۳۵ میلیارد کاربر فعال است و طبق تخمین‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ارزش دارد.