Web Analytics Made Easy - Statcounter

اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال تتر و بیت کوین در اوکی اکسچنج

در سال‌های اخیر، بازار نوظهور رمزارزها به یک بازار پرطرفدار در میان تمامی کاربران فضای مجازی در سرتاسر جهان تبدیل شده است و شاید به ندرت بتوان کسی را پیدا کرد که تا کنون چیزی درباره سودهای کلانی که از این بازار نصیب معامله‌گران و تریدرها می‌شود، چیزی نشنیده باشد. مسلما چنین محبوبیتی سبب شده تا بسیاری از کاربران به سمت دنیای ارزهای دیجیتالی گرایش پیدا کنند؛ اما متاسفانه غالب این افراد به دلیل نداشتن یک استراتژی ورود و خروج مناسب، متحمل ضررهای قابل توجهی شده‌اند و همین مسئله تا حدودی بر محبوبیت دنیای کریپتوکارنسی سایه انداخته است. گاها برخی از مخاطبان در ذیل مطالب مرتبط با استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در دنیای رمزارزها سوالاتی در ارتباط با چگونگی کسب سود در این بازار مطرح می‌کنند و با توجه به اهمیت چنین موضوعی ما در این مطلب از آی تی جو، قصد داریم تا بهترین روش اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتالی را به شما معرفی نمائیم؛ بنابراین، اگر شما هم به دنبال روشی درست برای ورود به بازار رمزارزها و ترید تتر و بیت کوین هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اهمیت اطلاع از قیمت‌های ارز دیجیتال در کسب سود

احتمالا تا به این لحظه مطالب زیادی در ارتباط با خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی شنیده باشید؛ اما آیا تاکنون به چنین موضوعی فکر کرده‌اید که چه عاملی در موثر واقع شدن یک استراتژی در بازارهای مالی موثر است؟ به بیان ساده‌تر تمامی استراتژی‌های مالی براساس تعیین یک زمان ورود و خروج دقیق طراحی می‌شوند؛ این مطلب حتی در استراتژی‌های موسوم به خرید پله‌ای بازار رمزارزها که بنا بر عقیده بسیاری از تحلیل‌گران این بازار، یک استراتژی قماری و مبتنی بر شانس است نیز وجود دارد.

بازارهای مالی همواره با نوسانات قیمتی گره خورده‌اند و این مسئله در دنیای رمزارزها و خرید ارز دیجیتال نیز به عینه مشاهده می‌شود و حتی به جرئت می‌توان چنین ادعا کرد که این بازار پرنوسان‌ترین بازار مالی است که در سطح جهانی وجود دارد و در ظاهر این نوسانات قیمتی ممکن است برای افرادی که به تازگی با چنین دنیایی آشنا شده‌اند، ترسناک به نظر برسد و چنین بازاری را مناسب برای سرمایه‌گذاری ندانند؛ این درحالی است که دقیقا وجود چنین نوسانات قیمتی سبب شده تا تریدرها و معامله‌گران بتوانند با ترید ارزهای دیجیتالی مختلف به کسب سود دست یابند.

ممکن است با مطالعه مطالب بالا این سوال ذهن شما را به خود مشغول سازد که در صورت ثابت باقی ماندن قیمت رمزارزها چه اتفاقی رخ می‌داد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که وجود نوسان قیمتی یک اصل مهم و حیاتی در کسب سود و حتی ورود ضرر تلقی می‌شود؛ چراکه اگر قیمت ارزهای دیجیتالی ثابت باقی می‌ماند و هیچ نوسان قیمتی در بازار وجود نداشت، در چنین حالتی چه عاملی می‌توانست به شما در کسب سود از چنین بازاری کمک نماید؟

البته ناگفته نماند که در میان ارزهای دیجیتالی موجود، دسته خاصی به نام استیبل کوین وجود دارد که رمزارز تتر را می‌توان مهم‌ترین عضو این دسته خاص دانست. استیبل‌ کوین‌ها به واسطه پشتوانه‌ای که دارند همواره دارای قیمت ثابتی هستند و در شرایط نوسانی شدید بازار، ارزش آن‌ها دچار تغییر نمی‌گردد. به عنوان مثال عموما در اوضاع بحرانی بازار ارزهای دیجیتالی، مردم به فروش و خرید تتر (که همواره دارای قیمتی در حدود ۱ دلار است) اقدام می‌کنند و با چنین استراتژیی دارایی‌های خود را از ضرر حفظ می‌نمایند.

چرایی خرید تتر

پس از مطالعه مطلب فوق احتمالا این سوال ذهن شما را به خود مشغول سازد که اگر تتر همواره دارای قیمت ثابتی است؛ پس چرا غالب مردم به سراغ خرید تتر می‌روند؟

همان طور که گفته شد استیبل کوین‌ها بخش کوچکی از دنیای ارزهای دیجیتالی محسوب می‌شوند که به دلیل داشتن پشتوانه‌های قدرتمند خویش، هرگز تحت تاثیر شرایط نوسانی بازار کریپتوکارنسی دچار افت قیمتی نمی‌شوند. البته ناگفته نماند که چنین استیبل کوین‌هایی نیز درصورتی که دارای استراتژی صحیحی باشید  به شما در کسب سود از  نوسانات قیمتی کمک می‌نمایند. به عنوان مثال تصور کنید که شما اقدام به خرید بیت کوین کرده‌اید و ارزش آن به هنگام خرید 12 هزار دلار بوده است و پس از مدتی به دلیل نوسانات قیمتی مثبت بازار، ارزش این پادشاه رمزارزها به چیزی در حدود ۲۰ هزار دلار می‌رسد و شما با تحلیل درست از وضعیت قیمتی بازار متوجه افت شدید قیمتی این رمزارز در آینده نزدیک می‌شوید و بیت کوین خریداری شده را به تتر تبدیل می‌کنید. پس از تبدیل بیت کوین شما به تتر، قیمت بیت کوین روند نزولی به خود گرفته و به کانال 10 هزار دلار وارد می‌شود و این در حالی است که ارزش سرمایه شما همچنان همان 20 هزار دلار باقی مانده است و اکنون می‌توانید با داشتن یک تحلیل قیمتی درست، دو بیت کوین خریداری کنید و از قِبَل چنین معامله‌ای سود خوبی به دست آورید. همان طور که در این بخش نیز مشاهده کردید، مهم‌ترین عاملی که می‌تواند سبب کسب سود در چنین بازاری  شود،  داشتن تحلیل درست قیمتی و اطلاع سریع از روند تغییرات قیمتی و اتخاذ استراتژی‌های درست است.

نحوه اطلاع از آخرین تغییرات قیمتی بازار رمزارزها

مطمئنا با مطالعه مطالب فوق کاملا متوجه میزان اهمیت اطلاع از به‌روزترین قیمت‌های ارز دیجیتالی برای انتخاب و پیش بردن یک استراتژی مالی درست در دنیای ارزهای دیجیتالی شده‌اید؛ حال نوبت به نحوه اطلاع از چنین قیمت‌هایی می‌رسد. امروزه ابزارهای بسیاری همچون وب‌سایت TradingView  با ارائه نمودارهای قیمتی و تحولات بازار به کمک معامله‌گران و تریدرهای دنیای کریپتوکارنسی آمده‌اند؛ اما متاسفانه غالب ابزارهای تحلیلی پیشرفته این وب‌سایت خارجی پولی بوده و با توجه به این که کشور ایران تحت شدیدترین تحریم‌های مالی بین‌المللی قرار گرفته است، در عمل کاربران ایران به دلیل عدم دسترسی به پلتفرم‌های پرداختی همچون پی‌پال امکان خرید اشتراک از چنین وب‌سایت‌های تحلیلی را ندارند.

احتمالا با مشاهده چنین جملاتی چنین تصور کنید که کاربران ایرانی به دلیل عدم دسترسی به نمودارهای قیمتی بازار رمزارزها چندان نمی‌توانند در زمینه خرید ارز دیجیتال موفق ظاهر شوند؛ اما چنین تصوری کاملا اشتباه است و امروزه برخی از صرافی‌های معتبر داخلی همچون صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال اوکی اکسچنج با ارائه به‌روزترین قیمت‌های بازاری به کمک تریدرهای ایرانی آمده‌اند.

آشنایی بیشتر با صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

شاید چنین تصور کنید که عمده وظیفه یک صرافی فراهم کردن بستری برای خرید و فروش رمزارزها است؛ اما در حقیقت یک  صرافی زمانی می‌تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد که به تمامی نیازهای کاربران خویش توجه نموده باشد و طبیعتا اگر یک کاربر صرافی از آخرین تحولات قیمتی یک رمزارز اطلاع نداشته باشد چندان نمی‌تواند در زمینه کسب سود از چنین معاملات رمزارزی، موفق ظاهر شود!

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج نیز از همان بدو شروع کار خویش متوجه چنین مسئله مهمی بوده است و به همین علت قیمت‌ ارزهای دیجیتالی مختلف را مطابق با نرخ قیمتی جهانی، در لحظه به‌روزرسانی می‌نماید. ناگفته نماند که در کنار چنین مزیتی، شما به راحتی می‌توانید در این صرافی به نمودارهای تحلیل قیمتی نیز دسترسی داشته باشید و براساس این نمودارها به جمع‌بندی نهایی در زمینه زمان ورود و خروج استراتژی خویش دست پیدا کنید.

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج با داشتن بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه بازار رمزارزها، امروزه به یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین صرافی‌های فعال موجود در سطح کشور تبدیل شده است که شاید بتوان گفت این صرافی این محبوبیت قابل توجه خود را وام‌دار این موضوع است که همواره نیازهای کاربران خویش را در اولویت خود قرار داده و در جهت رفع نیازهای آن‌ها گام برداشته است.

مزایای استفاده از خدمات صرافی اوکی اکسچنج

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج از اولین صرافی‌های فعال در کشور محسوب می‌شود که در سال 98 و با اعلام قانونی شدن خرید و فروش رمزارزها توانست مجوزهای لازم را از نهادهای مربوطه برای فعالیت قانونی خویش اخذ نماید و در همین زمان بود که امنیت این صرافی ایرانی توجه میلیون‌ها تریدر رمزارزی را به سمت خویش جلب کرد؛ چراکه این صرافی مطابق با سیستم صرافی‌های بین‌المللی از به‌روزترین الگوریتم‌های امنیتی برای حفظ اطلاعات و دارایی‌های کاربران خویش کمک گرفته است.

ناگفته نماند که این صرافی از بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال معروف پشتیبانی می‌کند و شما در هر لحظه قادر هستید روند تحولات قیمتی این رمزارزها و آخرین قیمت آن‌ها را مشاهده نمایید. داشتن یک تیم پشتیبانی قدرتمند همواره از مهم‌ترین مزایای یک صرافی محسوب می‌شود و صرافی اوکی اکسچنج نیز به خوبی نسبت به اهمیت چنین مسئله‌ای واقف بوده است و به همین علت با راه‌اندازی یک تیم پشتیبانی 24 ساعته همواره به کمک کاربران خود شتافته تا درصورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در کنار کاربران خویش باشد.

جالب است بدانید که صرافی اوکی اکسچنج به دلیل داشتن دامنه کاملا ایرانی از هیچکدام از تحریم‌های بین‌المللی تبعیت نمی‌نماید و به همین خاطر در آینده نیز هیچکدام از تحریم‌های بین‌المللی در آن کارساز نبوده و تجربه تلخ مسدود شدن حساب کاربری که در برخی از صرافی‌های بین‌المللی همچون بایننس برای کاربران ایرانی اتفاق افتاد، در این صرافی معتبر تکرار نخواهد شد و شما با خیال راحت می‌توانید به کمک صرافی اوکی اکسچنج وارد این بازار سود ده گردید.

ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتالی

هملن طور که در مطالب بالا مشاهده کردید، امروزه اطلاع از آخرین قیمت‌های بازار رمزارزی به منظور اتخاذ یک استراتژی مالی صحبح، امری اجتناب ناپذیر تلقی می‌شود و به همین علت ما در این مطلب از آی تی جو، تلاش نمودیم تا شما را با ساده‌ترین و همچنین کاربردی‌ترین روش موجود در این زمینه یعنی کمک گرفتن از بخش تحلیل قیمت وب‌سایت صرافی اوکی اکسچنج آشنا سازیم. این وب‌سایت با ارائه به‌روزترین قیمت‌های رمزارزی به خوبی توانسته است به معامله‌گران ایرانی بازاز ارزهای دیجیتالی در نحوه تنظیم زمان ورود و خروج استراتژی کمک نماید. البته ناگفته نماند که این صرافی امن با پشتیبانی از بیش از ۷۰۰ نوع ارز دیجیتالی تمامی نیازهای کاربران ایرانی در زمینه خرید و فروش رمزارزها را نیز برطرف کرده است و اگر شما هم به دنبال پلتفرمی هستید که به کمک آن بتوانید هم از روند تحولات قیمتی بازار اطلاع یابید و هم اقدام به خرید بیت کوین و سایر رمزارزها نمایید، به شما توصیه می‌کنیم که حتما به مجموعه کاملا ایرانی صرافی اوکی اکسچنج سر بزنید و از خدمات کم‌نظیر این صرافی معتبر بهره ببرید.