Web Analytics Made Easy - Statcounter
huawei modular data center construction

هوآوی در شش ماه، ساخت یک مرکز داده ماژولار پنج‌طبقه را تکمیل کرد

هوآوی برای چاینا موبایل یک مرکز داده از پیش ساخته با 232 ماژول و 936 رک ساخت.
هوآوی برای چاینا موبایل یک مرکز داده از پیش ساخته با 232 ماژول و 936 رک ساخت.

هوآوی در شهر شیان چین، مرکز داده‌ای از پیش ساخته برای شرکت چاینا موبایل ساخت. این تأسیسات جدید به منظور پشتیبانی از حجم بالای داده‌های تلفن همراه گردشگران ساخته شد. هوآوی در ویدئوی اخیر خود اعلام کرد که تأسیساتی متشکل از 938 رک را در مدت شش ماه تحویل داده است.

شیان علاوه بر اینکه نقطه شروع راه ابریشم و یک شهر با پیشینه‌ی تاریخی غنی است، خانه سازندگان نیمه‌هادی از جمله سامسونگ و میکرون به شمار می‌آید.

چاینا موبایل اولین بار در سال 2015 یک پردیس مرکز داده در این شهر تأسیس کرد که مرکز داده اصلی این شرکت در منطقه است.

مرکز داده پنج طبقه جدید چاینا موبایل از 232 ماژول پیش ساخته شده تشکیل شده است که پس از آماده سازی در کارخانه، در محل مرکز داده مونتاژ شدند.

مرکز داده ماژولار پنج طبقه هوآوی برای چاینا موبایل

سرعت ساخت بالا در عین رعایت مسائل زیست محیطی

هوآوی گفت این رویکرد باعث کاهش 80 درصدی ضایعات و گرد و غبار ساختمانی شده و منجر به افزایش نرخ بازیافت مواد به 80 درصد شده است. این شرکت اظهار داشت‌ که ساخت یک مرکز داده معادل با روش سنتی، هشت ماه طول می‌کشد و 10 ماه برای نصب، راه‌اندازی و پذیرش تجهیزات لازم خواهد داشت.

این مرکز داده از خنک کننده تبخیری غیرمستقیم هوآوی FusionCol استفاده می‌کند و به دلیل آب و هوای خنک محلی می‌تواند به طور طبیعی حدود 10 ماه از سال خنک شود.

هوآوی اخیراً یک مرکز داده ماژولار پیش‌ساخته را برای سافاریکام تحویل داده است، زیرا شرکت مخابراتی شروع به افزایش عملیات و راه اندازی یک سرویس شبکه تلفن همراه در اتیوپی می‌کند.