Web Analytics Made Easy - Statcounter

چگونه بازیابی بازی های ps4 را انجام دهیم؟

بازیابی بازی های ps4 از طریق روش های مختلف امکان پذیر است.

بازیابی بازی های ps4 در صورتی که با روش‌های مختلف آن آشنا باشید کار دشواری به نظر نمی‌رسد. ممکن است به دلایل مختلفی مانند قطع‌شدن مداوم برق بازی‌های ps4 حذف شوند. در چه صورتی می‌توان مجددا به آن‌ها دسترسی پیدا کرد؟ آیا امکان ریکاوری آن‌ها بدون اینترنت امکان دارد؟ از چند طریق می‌توان ریکاوری بازی‌ها را انجام داد؟ پاسخ به این سوالات در کنار نحوه انجام آن‌ها می‌تواند راهی برای دسترسی مجدد شما به برنامه‌هایتان ایجاد کند. به همین دلیل سعی کرده‌ایم به بهترین شکل این موارد را توضیح دهیم.

ریکاوری بازی های حذف شده ps4

برای بازیابی و ریکاوری بازی‌ های حذف ‌شده ps4 در play station شما می‌توانید از ۲ روش برای این کار استفاده کنید؛ یکی استفاده از استور و دیگری استفاده از سرویس‌های ذخیره‌سازی. اگر از طریق این روش‌ها نتوانستید به بازی‌ها دسترسی پیدا کنید باید به نمایندگی‌هایی که در آن‌ها کارشناسان و نیروهای متخصص فعالیت دارند مراجعه کنید.

بازگردانی بازی های ps4 از طریق فضای ابری

فضای ابری یکی از مکان‌هایی است که هنگام پاک ‌شدن اطلاعات و فایل‌ها می‌توانید به آن مراجعه کنید. احتمال این‌که از این طریق بتوانید مجددا به برنامه‌ها و اطلاعاتتان دسترسی بیابید بسیار زیاد است. کمک‌ گرفتن از فضای ابری برای سرویس‌های ps4 نیز امکان دارد.

برای این کار ابتدا قسمت تنظیمات (settings) را بیابید. روی ذخیره فایل‌ها application saved)) کلیک کنید. حالا به سراغ قسمت مدیریت اطلاعات (data management) بروید. با کلیک روی داده های ذخیره شده در ذخیره سازی آنلاین (saved data in online storage) و سپس روی دانلود به ذخیره‌سازی سیستم (download to system storage) کلیک کنید. حالا برنامه‌های بازی که به دنبال بازیابی آن‌ها بودید انجام شده است. این مراحل را حدود ۳ الی ۴ مرحله تکرار کنید.

بازگردانی بازی های ps4 از طریق فروشگاه (store)

راحت‌ترین روش بازیابی بازی های ps4 مراجعه به فروشگاهی است که از آن فایل بازی را دانلود کرده‌اید. در این صورت فایل بازی همچنان در این قسمت موجود است. اگر به صورت دانلود ‌نشده وجود داشته باشد می‌توانید آن را از همان قسمت مجددا دانلود کنید.

ریکاوری بازی های ps4

آموزش ریکاوری بازی های ps4

ریکاوری بازی های ps4 بدون اینترنت به سادگی می‌تواند انجام شود. آموزش و انجام آن نیز بسیار ساده است. در این حالت شما باید یک نسخه پشتیبان یا backup از بازی‌ها داشته باشید. این کار باید پیش از پاک‌شدن بازی‌ها صورت گرفته باشد. این نسخه در فضای ذخیره‌سازی داخلی یا یک درایو خارجی که آن را خودتان تعیین کرده‌اید موجود است.

  • اگر از درایو و فضای خارجی برای ذخیره‌سازی backup استفاده کرده‌اید نیاز است که آن را به ps4 متصل کنید.
  • کنسول ps4 را روشن کنید و وارد حساب کاربری یا اکانتی که از قبل برای خود ایجاد کرده‌اید، شوید.
  • وارد منوی تنظیمات مربوط به کنسول شوید.
  • بخش مدیریت داده‌ها در حالت داخلی یا خارجی را بیابید و وارد قسمت Manage Data on Internal و سپس External Storage شوید.
  • حالا گزینه پشتیبان‌گیری (backup) و سپس بازیابی (restore) را انتخاب کنید.
  • بازیابی داده‌ها (restore data) بخش بعدی است وه باید روی آن کلیک کنید تا گزینه بازیابی بازی‌ها (Restore Games) برای شما نمایش داده شود.
  • در این قسمت اگر فضای خارجی را برای ذخیره‌سازی برگزیده‌اید با انتخاب درایو می‌توانید به نسخه کپی ‌شده دسترسی بیابید. اما اگر فضای داخلی را انتخاب کرده‌اید روش آن اندکی متفاوت‌تر است. باید وارد قسمت Stored in System Storage شوید تا بتوانید به نسخه کپی ‌شده دسترسی بیابید.

بازیابی بازی های ps4 که از پیش از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید در آخرین مرحله قابل مشاهده است. تنها باید روی گزینه بازیابی یا همان restore کلیک کنید. در‌صورتی‌که نسخه پشتیبان از بازی‌ها تهیه نکرده‌اید نمی‌توانید بدون اینترنت و از این طریق آن‌ها را بازیابی کنید. البته این امکان وجود دارد که بازی قفل شده باشد که روش آن با روش‌های ذکر‌ شده کاملا متفاوت است.

شناخت انواع روش‌های بازیابی بازی های ps4 از جمله راهکارهایی است که می‌تواند شما را از هزینه‌های اضافی برای انجام این کار باز دارد؛ زیرا خودتان به سادگی می‌توانید در منزل آن‌ها را انجام دهید. ۳ مورد از بهترین و آسان‌ترین روش‌ها برای انجام این کار، در این متن در اختیار شما قرار گرفت. اگر موفق به ریکاوری بازی‌های ps4 از این ۳ طریق نشدید می‌توانید به افراد متخصصی که در مراکز معتبر ریکاوری فعالیت دارند مراجعه کنید.