Web Analytics Made Easy - Statcounter

چند نوع خدمت سئو داریم؟

چکیده

همان طور که می دانید امروزه کسب و کار ها با ورود به دنیای مجازی و آنلاین سود و فروش بیش تری را به دست آورده اند اما در این میان ثابت و پایدار ماندن در بازار آنلاین به مهارت و استراتژی های سئو نیاز دارد.

چند نوع خدمت سئو داریم؟

همان طور که می دانید امروزه کسب و کار ها با ورود به دنیای مجازی و آنلاین سود و فروش بیش تری را به دست آورده اند اما در این میان ثابت و پایدار ماندن در بازار آنلاین به مهارت و استراتژی های سئو نیاز دارد. در حقیقت شما به کمک سئو می توانید ترافیک سایت خود را بالا ببرید به این صورت که بازدید سایت شما بالا خواهد رفت به همین خاطر مراجعه ‌کنندگان افزایش پیدا می ‌کند و در نهایت سایت شما به عنوان برترین سایت از نظر گوگل شناخته شده و در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود. پس از آن هر کسی که در گوگل جستجو کند موتور جستجوگر گوگل پیشنهاد سایت شما را خواهد داد. همین موارد که سئو نامیده می شوند باعث رشد کسب و کار و افزایش فروش و ارائه خدمات و در نهایت سودآوری خواهد شد. خدمت سئو ده نوع است که ما در موارد زیر اشاره نموده و به طور کامل شرح داده ایم:

  1. تعیین هدف: یکی از مهم ترین انواع خدمت سه هدف است در حقیقت کسب و کاری که شما دارید باید به یک هدف ختم شود از این رو قبل از انجام خدمات سئو و پیش بردن مراحل و اقدامات برای کسب و کار خود باید حتماً هدف خود را تعیین کنید البته که تعیین هدف کاری بسیار سخت و چالش برانگیز است به همین خاطر افراد در ابتدا دچار مشکل و سردرگمی می شوند. اما قطعاً بدون هدف پیش رفتن امکان پذیر نیست بنابراین شما باید هدف خود را تعیین کنید زیرا بی هدف بودن برای شما مشکل ‌آفرین خواهد شد و مانند ای می ماند که شما به دنبال یک گنج باشید اما هیچ نقشه ای برای یافتن آن نداشته باشید پس قطعاً این گنج را نخواهید یافت ولو با هدف قطعاً به نتایج مثبتی دست پیدا می کنید.
  2. بخش فنی سئو: نوع دیگری از خدمت سئو بخش فنی سئو می باشد منظور از بخش فنی قسمتی است که مربوط به رمزگذاری های سایت شما می باشد که قطعاً شما از پس آن بر نخواهید آمد و قسمت های صحیح را تنها باید از افراد سئو کار و شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو درخواست کنید زیرا آن ها با تخصص بسیار زیادی که دارند می دانند که در این مرحله چه کاری انجام دهند و به راحتی وضعیت سایت شما را در بهترین حالت قرار خواهند داد تا با شکست مواجه نشوید.
  3. تعیین استراتژی کلمات کلیدی: خیال شما را از این بابت راحت کنیم که مهمترین و اصلی ترین بخش در خدمت سئو تعیین کلمات کلیدی است. در واقع این کلمات کلیدی هستند که ترافیک سایت شما را بالا می برند یعنی میزان بازدید شما بالا خواهد رفت از این رو گوگل شما را در صفحه اول نمایش خواهد داد به همین خاطر انتخاب کلمات کلیدی را باید به شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو بسپارید که این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. در واقع کلمات کلیدی هستند که باعث می شوند موتور جستجوگر گوگل سایت شما را به مخاطبان و کاربران پیشنهاد دهد.
  1. آنالیز محتوا و تعیین استراتژی برای آن: یکی دیگر از انواع خدمت سئو می توان آنالیز محتوا را نام برد که در این زمینه اگر آنالیز محتوا انجام نشود عملاً محتوای شما به هیچ دردی نخواهد خورد یعنی اصلی ترین بخش سایت شما محتوای آن است که باید بدانید استراتژی های لازم برای تولید محتوا چیست و چگونه باید آن را انجام دهید به همین خاطر آنالیز محتوا و تعیین استراتژی های آن تنها از عهده یک سئو کار بر می آید که شما با سپردن آن به دست چکار می توانید انتظار آنالیز محتوای خود را به بهترین نحو ممکن داشته باشید.
  2. بهینه سازی سئو داخلی: نوع دیگری از خدمت بهینه سازی سئو داخلی نام دارد که در این زمینه سه و کار تشخیص می ‌دهد محتوای متنی شما در سایت باید چگونه قرار گیرد و باید حتماً مورد آپدیت و بروزرسانی سئو کار باشد در این صورت چارچوب و کلمات کلیدی و تصاویر و عنوان های لازم در محتوا زیر نظر سئو کار اصلاح و بهینه سازی خواهد شد. در واقع محتوای متنی شما برای بازدید بیشتر بهینه و اصلاح می شود.
  3. بهینه سازی سئو خارجی: بهینه سازی سئو خارجی در دسته خدمت سئو قرار می گیرد که در این زمینه بر خلاف محتوا و سئو داخلی هیچ چیز در دستان شما و تحت کنترل شما نخواهد بود بلکه به عوامل خارجی بستگی دارد یکی از این عوامل بک لینک ها هستند که به طور واضح شرکت های حرف های مختلفی آن ها را می سازند و قطعاً برای ساخت آن ها هزینه بالایی دریافت می کنند.
  4. گزارش نویسی: از جمله انواع خدمت سه و گزارش نویسی است که شما بدون وجود گزارش نویسی هیچ وقت نخواهید فهمید که تمام اقدامات و مراحلی که طی کرده اید نتیجه بخش و مفید و مثبت بوده است یا خیر و یک گزارش نویسی که از طریق سئو کاران برای شما تدارک دیده می شود به شما نشان می دهد که چقدر مثبت پیشرفته اید یا در غیر این صورت چقدر دیگر باید بهتر شوید.
  1. پشتیبانی سایت: شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو افرادی را برای پشتیبانی سایت های مختلف قرار می دهند بنابراین افراد زمانی که میخواهند محتوای متنی خود را در سایت بارگذاری کنند حتماً از پشتیبانی سایت سوالاتی در رابطه با محتوای متنی و درست و صحیح بودن و حتی به این بودن آن می پرسند و در صورت تایید آن را نشر خواهند داد.
  2. بررسی رقیبان: اینکه یکی از خدمات سئو بررسی رقیبان است کاملاً مشخص می‌ باشد زیرا هدف سئو برتر شدن شما از دیگر رقبای تان می باشد به همین خاطر سعی می ‌کند اطلاعات مختلفی در رابطه با بک لینک های آن ها و دلیل موفقیت شان برای شما تهیه کند تا شما بهتر از آن ها باشید و در نهایت در صفحه اول گوگل نمایش داده شوید.
  3. تولید محتوا: و در نهایت اصلی ترین نوع خدمت سئو تولید محتوا است که باید به بهترین شیوه و با بروز رسانی به موقع انجام شود تا سایت شما به عنوان دارنده بهترین محتوا برای کاربران شناسایی شده و ترافیک آن بالا رود.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.