Web Analytics Made Easy - Statcounter

راهنمای خرید اینترنتی  ( آنلاین )  نوار تست قند خون

نوار تست قند خون دارای یک پایانه معرف قند خون هستند که این بخش از حساسیت زیادی برخوردار است. بخش معرف گلوکز به سرعت در برابر قرار گیری در برابر شرایط محیطی تخریب شده و عملکرد خود را از دست می دهد. 

این محصول را می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی خریداری نمود. در حال حاضر خرید اینترنتی به علت تسهیل و تسریع روند خرید، از طرفداران بیشتری برخوردار است. با این حال، برخی نکات حین این نوع خرید از اهمیت زیادی برخوردار هستند. چرا که هرگونه مشکل می تواند منجر به اسیب دیدگی و تخریب نوار گردد. تخریب بخش معرف نوار، کارکرد کلی سیستم را تحت تاثیر قرار داده و منجر به دریافت نتایجی می گردد که از صحت و اعتبار برخوردار نیستند. 

این نتایج روی روند سلامتی و مدیریت بیماری نیز اثرات مخرب و خطرناک خواهد گذاشت. 

به این منظور توصیه می گردد هنگام خرید این محصولات، برخی نکات ضروری رعایت شوند تا از بروز اتلاف هزینه و دریافت نتایج غلط جلوگیری شود.

نوار تست قند خون

توجه به برند و مدل نوار تست قند خون

هر دستگاه گلوکومتر ( دستگاه تست قند خون ) با نوعی خاص از نوار های تست سازگار است. برخی برند های سازنده، نوار هایی را تولید کرده اند که هر استریپ بتواند برای مدل های مختلفی از دستگاه های همان برند سازگاری داشته باشد. مثلا نوار گالا می تواند برای تمامی مدل های دستگاه تست قند خون گالا کاربرد داشته باشد. 

اما در برخی شرایط، هنگام خرید علاوه بر برند، باید مدل دستگاه نیز در نظر گرفته شود. در صورت خرید نوار هایی که با محصول سازگاری ندارد، دستگاه قابلیت کارکرد نداشته و شروع به کار نخواهد کرد. در واقع هیچ نوار تستی وجود ندارد که بتواند توسط تمامی دستگاه های تست قند خون خوانده شود.

به همین منظور، برخی سایت های جامع و معتبر فروش محصولات پزشکی، هنگام فروش نوار تست، اطلاعات دقیقی از محصول و دستگاه هایی که با ان استریپ قابلیت همخوانی دارند را ارائه می دهند. همچنین می توان برای اطمینان بیشتر، با واحد پشتیبانی و مشاوره نیز در تماس بوده و با اطمینان خاطر، محصول سازگار را خریداری نمود. 

توجه اگر دستگاه تست قند خون ندارید باید قبل از خرید نوار دستگاه آن را تهیه کنید 

خرید دستگاه تست قند خون 

دستگاه تست قند خون برای خرید نیازی به نسخه پزشک ندارد و می توان ان را به صورت ازاد خریداری نمود. با این حال، نیاز است تا حتما از مراکزی خریداری شود که دارای تاییدیه های اداره تجهیزات پزشکی کشور باشد. چرا که این ارگان روی کیفیت و دقت محصولات پزشکی همواره نظارت داشته و محصولاتی را تایید می کند که از سطح کیفی عالی برخوردار باشند. 

همچنین اقلام جانبی همچون نوار تست قند خون نیز باید در محلی استاندارد نگهداری شود. به همین دلیل اهمیت خرید از مراکز معتبر مشخص می شود. 

در حال حاضر سایت تجهیزات پزشکی بی گزند، سریع ترین و محبوب ترین روش خرید تجهیزات جانبی می باشند. چرا که افراد می توانند با مراجعه به سایت، لیست کاملی از دستگاه ها را همراه با اطلاعات کامل مشاهده کرده و ان ها را با یکدیگر مقایسه کنند. همچنین سایت های معتبر و تخصصی فروش تجهیزات پزشکی همچون سایت بی گزند، دارای مشاورین تخصصی بوده و می توانند بر اساس شرایط و فاکتور های خریدار، بهترین گزینه را به وی معرفی نمایند. 

با خرید از این سایت، مشتریان می توانند گارانتی دستگاه ها را نیز دریافت کرده و از خدمات پس از فروش نیز بهره مند گردند. جهت تضمین سلامت محصول هنگام دریافت، دستگاه ها دارای ضمانت سلامت ارسال هستند. 

توجه : در سایت بی گزند مطلبی با عنوان بهترین دستگاه تست قند خون منتشر شده است توصیه می کنیم این مطلب را حتما مطالعه نمایید 

دستگاه تست قند خون

دریافت گارانتی و ضمانت نامه، دسترسی به نمایندگی

برخی برند ها دارای نمایندگی معتبر در ایران هستند. برخی دیگر، فاقد این نمایندگی بوده و شرکت هایی تحت عنوان واسطه، محصولات را به ایران وارد کرده و ان را با ضمانت نامه های معتبر به فروش می رسانند. 

گارانتی و ضمانت نامه، دلیلی بر کیفیت کالاست. دستگاه هایی که فاقد گارانتی باشند معمولا از لحاظ کیفیت و اصالت شک بر انگیز بوده و امکان تقلبی بودن و یا بی کیفیت بودن ان ها وجود دارد. 

به همین دلیل، توصیه می شود هنگام خرید محصول، از فروشنده درخواست گارانتی نمایید. چرا که در این شرایط، در صورت خرابی احتمالی قطعات و یا سایر مشکلات، تا زمان معتبر بودن گارانتی می توان ان را تحت نظارت شرکت های معتبر و یا نمایندگی تعمیر نمود 

اصل بودن و اورجینال بودن کالا 

تمامی محصولات در کنار داشتن نسخه های اصل و اورجینال، دارای نسخه های تقلبی نیز می باشند. نسخه های تقلبی نوار تست، کارکرد صحیحی نداشته و نمی توانند نتایج معتبر و دقیقی ارائه دهند. به این منظور، لازم است تا خرید همواره از سایت هایی صورت بگیرد که دارای تاییدیه های اداره تجهیزات پزشکی هستند. 

چرا که این سایت ها، محصولاتی را ارائه می دهند که تحت نظر اداره ی ذکر شده بوده و کیفیت و اصالت همگی ان ها تایید شده است. 

اما در حال حاضر مشاهده می شود که بسیاری سایت ها اقدام به فروش این محصولات بدون مجوز می کنند. خرید نوار تست از این مراکز توصیه نمی شود ؛ چرا که محصولات در سامانه تجهیزات پزشکی کشور ثبت نشده و نمی توان تاییدی برای کیفیت و اصالت انان در نظر گرفت. 

توجه به سلامت بسته بندی محصول 

همانطور که ذکر شد، استریپ ها دارای بخشی هستند که به عنوان معرف قند اثر می کند. این بخش در برابر تمامی شرایط محیطی، برخورد و تماس و… از حساسیت زیادی برخوردار است. به منظور مصونیت استریپ ها از قرار گیری در برابر این عوامل، بسته و قوطی نوار تست به طور کامل اکبند و پلمپ می باشد. این پلمپ باید تا زمان نیاز به استفاده از نوار حفظ شده و از باز کردن ان ها خودداری نمود. 

به این منظور، باید از خریداری بسته هایی که به هر دلیل از حالت اکبند بودن خارج شده اند، خودداری نمود. 

در صورت خرید اینترنتی، سایت های معتبر معمولا برای این قبیل محصولات حساس، ضمانت سلامت ارسال را در نظر می گیرند. در نتیجه در صورتی که حین ارسال سفارشات، هر مشکلی برای بسته ها ایجاد شود، خریدار می تواند سفارش را مرجوع کرده و گزینه سالم را تحویل بگیرد. 

به همین دلیل، نیاز است تا پس از خرید اینترنتی و دریافت سفارش، بسته را به طور کامل چک کنید تا کاملا سالم و پلمپ باشد. 

بعد از تحویل سفارش نیز این سلامت بسته بندی باید حفظ شود و ان را در جایی نگهداری نمود که از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور بوده و امکان وارد شدن اسیب های فیزیکی و فشار به ان وجود نداشته باشد. 

تاریخ انقضای درج شده روی جلد نوار تست قند خون

تاریخ انقضای حک شده روی تمامی جلد ها می تواند بین 6 ماه تا 1 سال و یا بیشتر، زمان داشته باشد. این تاریخ تا زمانی معتبر است که بسته در حالت اکبند بوده و باز نشده باشد. 

به محض این که درب قوطی باز شود، حتی برای مدت بسیار کوتاه، عمر محصول کاهش پیدا می کند. در این حالت، تاریخ مصرف به سه ماه تقلیل پیدا کرده و باید حتما در این مدت استفاده شود. 

افرادی که استفاده کمتری از دستگاه تست قند خون دارند، بهتر است بسته هایی را خریداری کنند که تاریخ بیشتری به انقضای ان ها باقی مانده است.

خرید نوار تست قند خون بر اساس تعداد نیاز

برخی افراد روزانه یک بار در حالت ناشتا، برای بررسی قند خون پایه اقدام به اجرای تست می کنند. این در حالیست که برخی دیگر، طبق توصیه پزشک باید روزانه در دفعات بیشتری این روند را تکرار کنند. به عنوان مثال، بیماران دیابتی ممکن است نیاز به 3 الی 4 نوبت تکرار تست داشته باشند. 

خرید بسته های نوار تست باید با توجه به این میزان ازمایش صورت بگیرد. 

افرادی که تنها قند خون پایه را مورد ازمایش قرار می دهند، بهتر است کمترین تعداد را خریداری کنند و در صورت اتمام، سپس اقدام به خرید بسته های جدید کنند. در حالی که افراد مبتلا به دیابت به تعداد بالایی از نوار احتیاج دارند. 

بسته به برند سازنده، قوطی ها می توانند در تعداد های 25 عددی، 50 و 100 عددی در بازار موجود باشند. 

معمولا با خرید اولیه هر دستگاه تست قند خون، تعداد مشخصی اقلام جانبی نیز به مشتریان تحویل داده می شود. این اقلام شامل نوار تست سوزن های لنست هستند. با اتمام بسته ها، افراد می توانند اقدام به خرید مجدد نمایند. به منظور حفظ و نگهداری هرچه بهتر نوار ها، برخی برند های سازنده اقدام به تفکیک بسته های تعداد بالا در قوطی های کم حجم تر کرده اند. به این معنی که با خرید هر بسته 50 عدد، نوار ها در دو قوطی 25 عددی ارائه می شوند. این کار کمک می کند تا بتوان محصول را برای مدت طولانی تری بدون کاهش تاریخ انقضا نگهداری نمود. 

دریافت مشاوره رایگان از بی گزند قبل از خرید نوار تست قند خون

اگر نمی دانید کدام برند برای دستگاه قند خون شما مناسب است می توانید ه راحتی با مراجعه به سایت کالای پزشکی بی گزند آدرس www.bigazand.com از مشاوران این سایت به صورت رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.