Web Analytics Made Easy - Statcounter

راهنمای خرید کیف لپ تاپ از فروشگاه 123kif.ir

امروزه با استفاده روز افزون از لپ تاپ نیاز به داشتن کیف مخصوص لپ تاپ بیش از پیش شده است. به طوری که حمل لپ تاپ بدون کیف لپ تاپ غیرممکن است. همانند دیگر وسایل موجود در بازار کیف‌های لپ تاپ نیز دارای طرح‌ها و مدل‌های مختلفی هستند و هرشخص با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه‌ای که در اختیار دارد می‌تواند یکی را انتخاب و خریداری کند. البته کسانی هستند که ترجیح می‌دهند به جای کیف از کاور لپ تاپ استفاده کنند.

چرا خرید کیف لپ تاپ

مسلماً حمل لپ تاپ با دست کار آسانی نیست و از طرفی هم با توجه به قیمتی که لپ تاپ دارد نمی‌توان آن را با دست جابه جا کرد زیرا با این کار هم بعد از طی مسافتی خسته خواهید شد و هم ایمنی لپ تاپ کاهش می‌یابد و هرلحظه امکان آسیب رسیدن به آن وجود دارد. پس بنابراین برای حفظ امنیت و حمل راحت آن باید از کیف لپ تاپ استفاده کرد.

کیف حسام | کیف لپ تاپ سه کاره کت مدل M135

ویژگی‌های بهترین کیف لپ تاپ

به دلیل وجود انواع طرح‌ها و اندازه‌های مختلف کیف لپ تاپ انتخاب از بین آنها بسیار سخت خواهد بود. اما با توجه به نکاتی که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت، کار خرید تا حد زیادی آسان خواهد شد. خرید کیف مخصوص لپ تاپ با توجه به راهنمای موجود در این مقاله باعث می‌شود تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید و خرید رضایت‌بخشی را داشته باشید.  اما سوال اینجاست که یک کیف لپ تاپ خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

اندازه مناسب

اولین نکته‌ای که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید اندازه آن است. خرید کیف بدون در نظر گرفتن اندازه لپ تاپ کار بسیار اشتباهی است. زیرا  در صورتی که کیف از لپ تاپ بزرگتر باشد، در هنگام حمل آن، لپ تاپ داخل کیف شروع به تکان خوردن می‌کند و باعث صدمه دیدن آن می‌شود و در صورتی که کوچک‌تر از لپ تاپ باشد، لپ تاپ داخل آن جا نخواهد شد و یک دردسر دیگر برای شما به وجود خواهد آمد.

جنس باکیفیت

داشتن جنس باکیفیت تا حدی زیادی ایمنی لپ تاپ را افزایش خواهد داد.  به همین جهت یکی از نکات مهمی که باید در هنگام خرید از غافل نشد جنس کیف لپ تاپ است. در حال حاضر بیشترین جنسی که در ساخت کیف لپ تاپ از آن استفاده می‌شود، پارچه برزنت است. این پارچه سفت و سخت باعث می‌شود که هم کیف ماندگاری بالایی داشته باشد و هم لپ تاپ از صدمات احتمالی در امان باشد.

وجود ضربه‌گیر داخل کیف

فرقی ندارد که کیف لپ تاپ شما از چه نوعی باشد، چه از کیف‌های استاندارد معمولی و چه به صورت کوله پشتی باشد، وجود ضربه‌گیر داخل آن بسیار ضروری است. کیف بدون ضربه‌گیر تفاوت زیادی با نایلون‌ ندارد و تنها دو دسته برای حمل لپ تاپ در اختیار شما خواهد بود. نقش ضربه‌گیر در کیف بسیار ضروی است زیرا ایمنی لپ تاپ به آن بستگی دارد. به همین خاطر در هنگام خرید کیف لپ تاپ باید از داشتن ضربه‌گیر مطمئن شوید.

وزن مناسب

از آنجایی که لپ تاپ خودش دارای وزن است  و قرار است هرجا بروید آن را همراه خود ببرید، داشتن وزن مناسب نیز یکی از فاکتورهای خرید است. در صورتی کیف شما وزن زیادی داشته باشد با اضافه شدن وزن لپ تاپ به آن حمل آن کار بسیار سختی خواهد بود. به همین خاطر شما باید در هنگام خرید کیف لپ تاپ به وزن آن نیز توجه کنید.

کیف دستی کاترپیلار مدل Caterpillar 161 فروشندگان و قیمت کیف و کاور لپ تاپ

داشتن فضای برای وسایل جانبی

یکی از فاکتورهایی که باعث می‌شود کیف لپ تاپ شما در زمره بهترین کیف‌های لپ تاپ قرار گیرد، داشتن فضاهای کافی برای قرار دادن وسایل جانبی است. وسایل جانبی مثل شارژر لپ تاپ، هارد دیسک اطلاعات، موس و سایر لوازم شخصی از جمله وسایلی هستند که برخی اوقات نیاز دارید که همراه خود داشته باشید. پس بنابراین  داشتن فضای برای وسایل جانبی را هم در هنگام خرید چک کنید.

ضد آب بودن

ضد آب بودن یکی از فاکتورهایی است که اگرچه باعث بالا رفتن قیمت کیف لپ تاپ خواهد شد، اما وجود آن باعث می‌شود تا از خیس شدن و سوختن لپ تاپ جلوگیری شود. بنابراین اگر در مکانی هستید که دائم هوای بارانی را تجربه می‌کنید این ویژگی در نهایت باعث می‌شود تا لپ تاپ شما صدمه‌ای نبیند.

انواع کیف لپ تاپ

همانطور که گفته شد کیف‌های لپ تاپ دارای مدل‌های مختلفی هستند که سه دسته‌ی مهم آن‌ها، کاور لپ تاپ، کیف‌های دستی لپ تاپ و کوله پشتی‌ها هستند. اگرچه از نظر برخی افراد کاورهای لپ تاپ را نمی‌توان کیف لپ تاپ دانست اما به هرحال می‌توان از آن‌ها برای ایمنی بیشتر لپ تاپ و جلوگیری از گرد و غبار به داخل لپ تاپ جلوگیری نمود. این نوع کیف ساده‌ترین مدل کیف‌های مخصوص لپ تاپ است.

راهنمای خرید کوله پشتی و کیف لپ تاپ از فروشگاه 123kif.ir • مجله تصویر زندگی

کیف‌های دستی لپ تاپ متداول‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نوع کیف لپ تاپ است. یکی از معایبی که این نوع کیف‌ها دارند، خستگی زیاد و به درد آمدن کتف فرد بعد از حمل طولانی است که باعث می‌شود این کیف‌های برای مسافت‌های طولانی گزینه‌های خوبی نباشند. البته امروزه در این کیف‌ها بندهایی وجود دارد که می‌توان روی شانه انداخت و آن را حمل نمود.

کوله‌پشتی نوع دیگر کیف‌های لپ تاپ هستند که امروزه تقریباً در همه جا یافت می‌شوند. افراد مختلف برای کارهای مختلف از این نوع کیف استفاده می‌کنند. یکی از این کارها، استفاده از کوله پشتی برای حمل لپ تاپ است. کوله پشتی‌ها به خاطر داشتن بند و قرار گرفتن آن‌ها بر روی شانه‌ها و همچنین تقسیم کردن وزن بر روی تمامی قسمت پشتی بدن باعث می‌شوند که فرد در طی استفاده از آن دچار خستگی نشود.

کوله پشتی لپ تاپ تقریباً تمام انتظاراتی که یک فرد از کیف خود انتظار دارد را به صورت یک‌جا در اختیار فرد می‌گذارد. وجود بندهای استاندارد، جادار بودن و داشتن ضربه‌گیر از جمله عواملی است که فرد با خرید کوله می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند گردد. البته این نکته را به یاد داشته باشید که در هنگام خرید کوله پشتی، اندازه آن متناسب با  سایز بدن شما باشد . زیرا خرید کوله پشتی بزرگ و نامتناسب در نهایت باعث افتادگی شانه‌ها و آسیب رساندن به قسمت پشتی بدنتان خواهد شد. همچنین داشتن بندهای پهن باعث راحتی بیشتر شما در هنگام حمل لپ تاپ خواهد شد.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.