Web Analytics Made Easy - Statcounter

شماره مجازی رایگان برای تلگرام

شماره مجازی رایگان برای تلگرام امکانی منحصر به فرد و البته مجازی است که در اختیار کاربران تلگرام قرار داده می‌شود. برای داشتن یک حساب کاربری در برنامه تلگرام باید از شماره تلفن استفاده کرد. در واقع بدون داشتن شماره تلفن این کار غیر ممکن است. برای وارد شدن به تلگرام و استفاده از قابلیت پیام رسانی و ارتباط برقرار کردن با دیگران باید از شماره تلفن استفاده کرد.

با این حال در بسیاری اوقات افراد نمی خواهند از شماره اصلی خود استفاده کنند. بنابراین به شماره های مجازی روی می آورند. در ادامه به بررسی کامل این نوع شماره ها می پردازیم.

شماره مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟

شماره مجازی رایگان برای تلگرام در حقیقت یک خط تلفن یا موبایل است که افراد از یک کشور دیگر آن را از راه های مختلف دریافت می کنند. به کمک این نوع شماره ها می توان با نقاط مختلف دنیا تماس برقرار کرد. این نوع شماره ها اغلب به وسیله شرکت‌هایی از کشورهای کانادا و آمریکا در اختیار افراد قرار داده می شوند. نکته قابل توجه درباره این شماره ها آن است که برای استفاده از آن ها نیازی به دستگاه یا خط تلفن ویژه نیست.

شماره مجازی چیست

کاربردهای شماره مجازی رایگان برای تلگرام

به طور کلی شماره مجازی رایگان برای تلگرام جهت ساخت اکانت های رمز ارز، ساخت اکانت تلگرام بدون شماره، واتساپ بدون شماره و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که اقدام به تماس با دوستان و بستگان و آشنایان خود در کشورهای خارجی می کنند و یا قصد رونق کسب و کار خود را دارند می توانند از این شماره ها استفاده کنند. از دیگر کاربردهای این شماره ها آن است که هویت مکانی افراد در زمان تماس با دیگران را کاملاً مخفی می کنند. بنابراین می‌توان بدون نگرانی از ایران با مخاطبی در کشورهای دیگر از راه تلگرام تماس برقرار کرد. این در حالی است که موقعیت مکانی افراد برای طرف مقابل آشکار نخواهد شد.

از دیگر کاربرد شماره مجازی برای تلگرام این است که می توان از طریق آن از خدمات شرکت ها و سایت های خارجی بهره مند شد. زیرا طی سال های اخیر بسیاری از سایت‌ها و شرکت‌های خارجی از خدمت رسانی به ایرانی ها خودداری کرده اند. با این کار این شرکت ها بدون تشخیص موقعیت افراد اقدام به خدمت رسانی می کنند.

معایب شماره مجازی رایگان برای تلگرام

ساخت و استفاده از شماره مجازی رایگان برای تلگرام دارای معایب بسیاری است اما مهم ترین ایرادی که بر این امکان وارد است به خطر افتادن امنیت آن است. از این رو لازم است جهت پیشگیری از این کار در زمان ساخت شماره از شرکت ها و سرویس دهنده های معتبری استفاده کرد.

انواع روشهای ساخت شماره مجازی تلگرام

انواع روش های ساخت شماره مجازی تلگرام

روش های متعددی جهت ساخت شماره مجازی تلگرام وجود دارند که مهم ترین و رایج ترین آن ها شامل موارد ذیل می باشند.

  • خرید شماره مجازی

شماره مجازی یا Virtual number نوعی امکان و سرویس PBX است که به مرکز تبادل خصوصی مجازی معروف است. زمانی که شخصی اقدام به خرید یک یا چند شماره مجازی می کند یک حساب SIP برای او در نظر گرفته می شود. به کمک این نوع شماره مجازی می توان از خدمات تلگرام استفاده کرد بدون آنکه هزینه ای متحمل شد. در این روش لازم است برنامه ساخت شماره مجازی را بر روی دستگاه گوشی همراه یا لپ تاپ و تپلت خود نصب کرد. البته نباید فراموش کرد که جهت استفاده از این نوع شماره باید به اینترنت وصل شد.

  • استفاده از اپلیکیشن Talku

اپلیکیشن ذکر شده یکی از محبوب ترین برنامه ها جهت ساخت شماره مجازی برای تلگرام است که هم در اندروید و هم در آیفون قابل استفاده است. این برنامه در جای جای دنیا کاربرد داشته و می توان به وسیله آن شماره مورد نظر خود را دریافت کرد.

  • اپلیکیشن Numero eSIM

این اپلیکیشن یک برنامه کاملاً کاربردی و مهم است که بیشتر جهت دریافت شماره مجازی آمریکا و کانادا استفاده می شود.

  • بلو استاکس (BlueStacks)

این روش یکی از بهترین و مطمئن ترین و در عین حال سخت ترین روش ها جهت ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام است. با این وجود ویژگی های منحصر به فرد آن باعث می شود که کاربران زیادی از آن استفاده کنند. مهم ترین ویژگی مثبت این روش رایگان بودن و داشتن امکانات بسیار است. همچنین از آن به عنوان یک نرم افزار کارآمد جهت شبیه سازی سیستم عامل اندروید روی کامپیوتر می توان استفاده کرد.

ساده ترین روش جهت ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام: روش های یاد شده در متن فوق هرچند روش های مطمئن و کارآمدی هستند اما ممکن است اجرای آن ها اندکی مشکل باشد. از این رو روش های بسیار ساده ای طراحی شده اند که کاربران می توانند در کمال آرامش و آسایش از آن ها استفاده کنند.

  • اپلیکیشن Talk2 Mobile

این برنامه نوعی اپلیکیشن است که می توان از طریق آن شماره تلفن رایگان کشور فیلیپین را جهت تأیید حساب کاربری خود دریافت کرد. افراد متقاضی می توانند علاوه بر برقراری تماس تلفنی از بستر تلگرام نیز استفاده کنند و از امکانات موجود در این فضا از جمله ارسال پیام، ارسال پیام صوتی و استیکر استفاده کنند‌. برای دریافت این شماره باید ابتدا اپلیکیشن موجود را دانلود و نصب کرد. سپس با وارد شدن در آن و طی مراحل مربوطه اقدام به ساخت شماره مورد نظر خود کرد.

روش هایی جهت ناشناس ماندن در تلگرام

اگر از ساخت شماره مجازی رایگان برای تلگرام منصرف شده اید و به هر دلیلی تمایلی به داشتن شماره مجازی ندارید. قطعاً راه‌کارهای دیگری برای مخفی ماندن تلگرام شما وجود دارد. یکی از بهترین این روش ها نصب تلگرام بر روی شماره تلفن نزدیکان و یا افراد مسن خانواده است. البته باید توجه داشت که باید گوشی فرد مورد نظر همیشه در دسترس باشد. روش دیگر آن است که یک سیم کارت تهیه کنید که به نام شخصی دیگر باشد. با این کار می توان بدون آشکار شدن نام و اطلاعاتتان تلگرام را نصب کرده و از آن استفاده کرد.

ساخت نامحدود شماره مجازی

ساخت نامحدود شماره مجازی تلگرام

ساخت شماره مجازی برای تلگرام آن هم از نوع نامحدود سبب می شود تا افراد به راحتی از کاربردها و قابلیت های این نوع شماره ها بهره مند شوند. مثلاً با ساخت این نوع شماره ها برای تلگرام می توان نوعی کسب و کار پر رونق راه انداخت. زیرا از این راه می توان تعداد زیادی شماره دریافت کرده و آن ها را به فروش رساند.

نکته مهم درباره حفظ حریم خصوصی در تلگرام

بعد از ساخت شماره تلفن مجازی رایگان برای تلگرام باید به فکر بالابردن امنیت آن بود. برای این کار باید به نکته مهمی دراین باره توجه کرد.

  • استفاده از احراز هویت دو عاملی:

بعد از ساخت حساب کاربری تلگرام به کمک شماره مجازی باید برنامه احراز هویت دو عاملی را در گوشی خود فعال کرد. زیرا در صورت عدم انجام این کار سایر افراد می توانند از شماره ای که در دسترس افراد است استفاده کنند. همچنین وارد اکانت تلگرام آنان شوند و به مکالماتشان دسترسی پیدا کنند. در مواردی هم می توانند حساب کاربری آنان را حذف کنند.

کلام پایانی:

در صورت استفاده از شماره مجازی رایگان برای تلگرام باید بدانید که ممکن است سایر کاربران نیز از همان شماره جهت ورود به تلگرام خود استفاده کنند. بنابراین باید امنیت تلگرام خود را در حد بالایی تقویت کنید. همچنین بعد از عدم استفاده از حساب تلگرامی خود لازم است آن را به کلی حذف کنید. به این ترتیب شخص دیگری که از شماره مجازی استفاده خواهد کرد امکان دسترسی به اطلاعات موجود در تلگرام شما برای او فراهم نمی شود.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.