Web Analytics Made Easy - Statcounter

ویژگی های یک باربری حرفه ای در تهران – باربری سروبار

باربری آزادی سروبار

ویژگی یک باربری حرفه ای چیست؟

شاید برای شماهم پیش آمده باشد که در میان این تعداد زیاد از باربری های موجود در تهران سخت باشد که یک باربری خوب رو انتخاب کنید و اسباب و اثاثیه منزل یا شرکت تان را به آن بسپارید که با اظمینان آن را به مقصد برساند.

باربری سروبار با شعبات متعددی که در نقاط مختلف تهران دارد،از جمله شعبه های باربری آزادی ، باربری چیتگر ، باربری جنت آباد ، باربری جردن ، باربری گیشا ، باربری پونک ، باربری تجربش و باربری سعادت آباد سروبار می تواند به شما در هرکجای تهران بزرگ ارائه خدمت نماید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های یک باربری حرفه ای به پردازیم تا بدانیم چرا باربری سرو از جمله باربری های خوب تهران است.

1- مشاوره در زمینه باربری و جابجایی اثاثیه – باربری آزادی سروبار

اولین گامم در انتخاب یک باربری توجه ارايه مشاوره و راهنمایی بابری مورد نظر در خصوص خدمات باربری و جابجایی وسایل است. لذا این مشاوره می تواند به صورتی اینترنتی ، انلاین ، تلفنی یا حضوری باشد.

زمینه های مشاوره اکثرا در خصوص بسته بندی ، نحوه ی جابجایی، وسایل نقلیه و ماشین مناسب ، زمانبندی ، تعرفه ها و هزینه های باربری است. این موارد باید به پرسنل حاضربه فعالیت در شرکت باربری توضیح داده شود که هنگام مراجعه مشتریان بتوانند آنها را به طور دقیق تر راهنمایی و مشاوره دهند. هر شرکت باربری بتواند در این خصوص بهتر ارائه خدمت نمایید میتواند یکی از ویژگی های اولیه و اصلی باربری حرفه ای و خوب را به خود اختصاص دهد.

مشاوره اگر به صورت مناسب و دقیق انجام شود باعث بازاریابی قوی و کم هزینه ای برای باربری مورد نظر خواهد شد.

2- پرسنل حرفه ای در زمینه ی باربری – باربری چیتگر سروبار

دومین ملاک یک باربری حرفه ای در اختیارداشتن پرسنل و کادر حرفه ای در زمینه خدمات از جمله بسته بندی و جابجایی و حمل وسایل داخل منزل یا شرکت است. پرسنل باید هم از نظر اخلاق و رفتار با مشتریان مودب ،هم از نظر توان بدنی و نیروی بدنی قوی  و در چینش و جابجایی وسایل با تجربه باشند.

باربری چیتگر

3- بسته بندی باکیفیت و مناسب – باربری جنت آباد سروبار

یکی دیگر از ویژگی های یک باربری حرفه ای ، نحوه ی چینش و بسته بندی وسایل است. این ویژگی می تواند در تعین یک باربری خوب و فوق العاده تاثیر گذار باشد. این امر برای تکرار همکاری مشتری با باربری مورد نظر میتواند بسیار حائض اهمیت باشد. چون در صورتی که بسته بندی و چینش مناسب نباشد می تواند باعث خسارات های مادی را برای مشتری به همراه داشته باشد. اکثرا اثاثیه هایی که قرار است جابجا شود شکستنی و از لحاظ ارزشی حساس و گرانبها می باشند، پس باید با دقت بالایی بسته ‌بندی  و چیده شوند. مثلا کارتن ها و جعبه های در نظر گرفته شده باید محکم باشد و برخی وسایل باید با نایلون حباب دار یا فوم پیچی درست شوند تا در هنگام جابجایی درچار آسیب نشوند.

باربری سروبار از این لحاظ با تجربه ترین پرسنل ها در زمینه بسته بندی و جابجایی در خدمت رسانی به مشتریان خود قرار میدهد.

4- خودرو های مناسب جهت جابجایی وسایل

فرستادن خودروی مناسب هم از لحاظ هزینه ، میزان جای بار و بروز بودن و امکانات خودرو ها می تواند در انتخاب باربری مورد نظر مشتریان قابل توجه باشد. مثلا برای یک میز لازم نیست که وانت نیسان یا کامیونت به محل مورد نظر شما فرستاده شود بلکه یک وانت آریسان یا پراید هم کار را به خوبی انجام خواهد داد و از لحاظ هزینه برای مشتری بسیار بصرفه تر هست. اما اگر قرار است یک منزل یا دفترکار جابجا شود به جای دو یا چند وانت نیسان  ، از یک کامیونت میتوان استفاده کرد که در زمان و حتی هزینه نیز تاحدود زیاد صرفه جویی خواهد شد.

باربری جنت آباد

5- سرعت عمل و زمانبندی و زمان ارائه سرویس یک باربری

اکثرا باربری حرفه ای در تمام طول سال حتی در روزهای تعطیل  هم به مشتریان خود ارائه خدمت می کنند. درضمن ای خدمت دهی باید به صورت شبانه روزی باشد که بتوان به عنوان یک باربری حرفه ای در نظر گرفت .

نکته دیگر این است که رانندگان و پرسنل باربری باید سعی کنند در کمترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه را از مبدا  به مقصد مورد نظر انجام دهند. پس حتما رانندگان باید به زمان های پیک ترافیک و محورهایی که ترافیک بیشتری دارند شناخت داشته باشند تا بتوانند در کمترین زمان کار را انجام دهند.

باربری گیشا سروبار

6- عضویت در اتحادیه باربری ها

یکی از اتحادیه های مهم ، اتحادیه باربری تهران بزرگ است که باربری های معتبر و معروف باید عضو این اتحادیه باشند. این امر باعث می شود  باربری ها از قیمت مسوب بسته بندی و حمل و نقل و… در اتحادیه پیروی کنند. همچین در صورت بروز مشکلی مشتریان وشرکت باربری بتوانند از طریق اتحادیه آن را پیگری نمایند.

کلام پایانی

درپایان می توان  به موارد دیگری برای انتخاب یک باربری حرفه ای و خوب توجه کرد و آنها در نظر گرفت. اما مهمترین ملاک های انتخاب یک باربری حرفه ای همین چند موردی بود که در با لا به آن اشاره کردیم . از این رو باربری سروبار به عنوان یک باربری حرفه ای این ویژگی ها را کاملا دارا می باشد و تضمین مینماید که با بهترین شکل و مناسب ترین قیمت ممکن در امر جابجایی اثاثیه شهر و شهرستان در تهران بزرگ به مشریان خود ارائه خدمت نماید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.