Web Analytics Made Easy - Statcounter

اشتغال با کسب مهارت در کافه آموزشگاه

اشتغال با کسب مهارت در کافه آموزشگاه

اگر شما هم به دنبال آموختن مهارتی برای یک شغل مناسب هستید با این مطلب همراه باشید تا با کافه آموزشگاه و خدمات آن آشنا شوید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این روزها برخی افرادی که در جست و جوی شغلی مناسب هستند ممکن است مهارت ویژه ای هم نداشته باشند و باید سعی کنند تا در زمینۀ دلخواه، دانش و تجربۀ لازم را کسب کنند و سپس وارد بازار کار شوند. اما در این میان انتخاب یک مجموعۀ برگزارکننده دوره‌های فنی نیز دارای اهمیت است که به همین منظور ما قصد داریم دربارۀ مجتمع آموزشی کافه آموزشگاه صحبت کنیم.

کافه آموزشگاه با استفاده از روش‌های نوین و به‌کارگیری از اساتید مجرب توانسته است در دوره برق ساختمان، دوره تعمیرات موبایل، دوره نصب دوربین مداربسته، دوره هوشمند سازی ساختمان، دوره plc و… کار آموزان را به سطح دانش مناسبی ارتقا دهد. حال ممکن است با این سوال مواجه شده باشید که به‌کارگیری از مجتمع آموزشی کافه آموزشگاه دارای چه مزیت‌هایی است که در ادامۀ این گزارش، در این خصوص صحبت می‌کنیم.

دلایل برتری کافه آموزشگاه به عنوان مرکز تخصصی دوره های فنی

همان‌طور که می‌دانید، چنین مراکزی که تدریس درزمینه‌های مختلف را نشانه رفته‌اند، باید بهترین مزایا را داشته باشند تا افرادی که به دنبال یادگیری مهارت دلخواه هستند، بتوانند با خیال آسوده اقدام به یادگیری کنند. حال در ادامه به دلایل برتری کافه آموزشگاه نسبت به سایر آموزشگاه ها اشاره می‌کنیم:

ضمانت یادگیری

این‌که افراد از بسیاری از کلاس‌های آموزشی استفاده کرده اند اما به آن صورت به دانششان اضافه نشده است، ناامید هستند. اما همۀ دوره‌ها دارای چنین وضعیتی نیست و بسیاری از مدیران، نگران یادگیری کامل و تخصصی کارآموزان بوده و در این خصوص تهمیدات ارزشمندی را در نظر گرفته‌اند. برای مثال، کافه آموزشگاه حتی پس از پایان دوره؛ اگر افراد به بخشی و یا تمام دوره مسلط نشده باشند، به برگزاری تجدید دوره رایگان اقدام می‌کند و این یعنی ضمانت یادگیری در این مجموعه بسیار دارای اهمیت است.

خوابگاه کارآموزان

ممکن است یکی از موانع استفاده از دوره های تخصصی در تهران، برای عزیزانی که از شهرستان ها در این دوره ها شرکت می نمایند عدم داشتن محلی مناسب جهت اسکان در طول دوره باشد. اما در این خصوص کافه آموزشگاه برای افردی که از شهرستان در دوره‌های مختلف ثبت‌نام می‌کنند، خوابگاه زیر نظر اداره اماکن نیروی انتظامی در نظر گرفته‌است تا افراد در نهایت آرامش بتوانند پیگیر یادگیری باشند.

مدرک فنی‌حرفه‌ای

ارائه مدرک معتبر از دیگر مزیت‌های کافه آموزشگاه است که افراد به‌راحتی می‌توانند پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره ها، در آزمون سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور شرکت کرده و گواهینامه مهارت اخذ نمایند. گفتنی است که این مدرک کاملاً معتبر و از سوی وزارت کار ارائه خواهد شد و حتی قابل ترجمه در بیش از ۱۶۰ کشور، عضو سازمان جهانی کار می باشد. در کنار این مورد، می‌توانید از وام خوش‌اشتغالی نیز بهره‌مند شوید.

معرفی به کار

همان‌طور که می‌دانید، اکثر مراکز آموزشی پس از اتمام دوره‌ها و ارائه مدرک، هیچ‌گونه نگرانی‌ای بابت عدم مشغول به کار شدن کارآموزان ندارند. اما این موضوع در کافه آموزشگاه کاملاً متفاوت است و این مجموعه سعی خواهد کرد بنابه نمرات قبولی در آزمون‌ها، افراد را به بازار کار مرتبط با رشته‌شان آشنا کنند.

پرطرفدار ترین دوره‌های آموزشی کافه آموزشگاه

در این آموزشگاه سعی شده‌است که در بسیاری از رشته‌ها با استفاده از اساتید حرفه‌ای و روش‌های نوین آموزش، به پرورش افراد بدون مهارت اقدام شود. اما از مهم‌ترین دوره‌های کسب مهارت در این مرکز، می‌توان موارد زیر را عنوان کرد:

دپارتمان نصب

ابتدا عرض کنیم که لازمۀ فعالیت در این رشته، طبق درستور اتحادیه الکترونیک و حفاظتی، افرادی که در رشته نصب سیستم های حفاظتی مشغول به کار هستند باید کارت نصابی داشته باشند و این موضوع به دلیل شکایت‌هایی است که از نصاب های بدون مجوز به جهت ارائه خدمات ضعیف عنوان شده‌است. به‌طورکلی در کافه آموزشگاه دوره‌های سیستم امنیتی، آموزش هوشمندسازی ساختمان، آموزش نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب درب های اتوماتیک، آموزش نصب کرکره برقی و… ارائه می‌شود که همۀ این موارد به طور حرفه ای آموزش داده میشود. و پس از اتمام دوره با مشاوره کافه آموزشگاه میتوانید کارت نصابی از اتحادیه الکترونیک و حفاظتی اخذ نمایید.

کارگاه برق ساختمان کافه آموزشگاه

دپارتمان تعمیرات

در این دپارتمان، که یکی از دوره های پر طرفدار آموزش تعمیرات موبایل میباشد. که شامل بخش‌هایی مانند آموزش نرم‌افزار موبایل و آموزش سخت افزار موبایل، آموزش پروگرام هارد موبایل و مواردی از این دست است. همان‌طور که می‌دانید، به دلیل پیشرفت تکنولوژی در جامعه، چنین آموزش‌هایی می‌تواند قدمی کوچکی از معضل بیکاری جامعه بکاهد و توصیه می‌کنیم که اگر به این حوزه علاقه‌مند هستید، حتماً دوره های دپارتمان تعمیرات کافه آموزشگاه را پشت سر بگذارید.

کارگاه تعمیرات موبایل کافه آموزشگاه

دپارتمان برق

در کافه آموزشگاه دوره‌های برق با حساسیت بیشتری اجرا می‌شود، چراکه عدم مهارت در این زمینه، منجر به خسارات جانی خواهد شد. از جمله دروه ها در این زمینه، می‌توان به آموزش برق ساختمان، آموزش PLC، آموزش برق صنعتی و مواردی از این دست اشاره کرد. به‌طورکلی اگر به دنبال اشتغال حرفه‌ای هستید، کافی است که از دوره های این آموزشگاه درزمینۀ دلخواه استفاده کنید. البته ناگفته نماند که به جز موارد عنوان‌شده، می‌توانید از دوره های مربوط به دپارتمان مالی و تجاری و همچنین دپارتمان فناوری اطلاعات نیز بهره‌مند شوید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به نحوۀ کسب مهارت با کافه آموزشگاه بپردازیم و همان‌طور که می‌دانید، این روزها عدم دانش و تجربه، از جمله مواردی است که اجازۀ ورود افراد به حوزه های مختلف شغلی را نمی‌دهد، از این‌رو باید در دوره‌های تخصصی شرکت کرد تا با استفاده از تجارب اساتید حرفه‌ای، خیلی زود به آنچه که برای ورود به بازار کار مورد نیاز است به دست آورید.

گفتنی است که در حال حاضر مراکز مختلفی به آموزش دوره‌های تخصصی اقدام کرده‌اند که کافه آموزشگاه از جمله بهترین‌ها در این زمینه است که دارای مزیت‌هایی مانند ارائه مدرک فنی حرفه‌ای، مشاوره به کار آموزان در جهت ورود به بازار کار و تضمین کیفیت آموزش‌ها است. توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک مهارت تخصصی به جهت کسب درآمد هستید، می‌توانید از این مجموعۀ تخصصی بهره‌مند شوید. حال برای این منظور کافی است که از طریق شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۴۹۷۱۱ با مشاوران کافه آموزشگاه در تماس باشید.

منبع: خبرگزاری مهر