Web Analytics Made Easy - Statcounter

فروشگاه اقساطی بای قسط

در شرایط فعلی اقتصادی کشور بسیاری از ما برای خرید دستگاه‌های دیجیتال مانند گوشی، لپ‌تاپ، ساعت و اغلب لوازم‌خانگی، دچار مشکل عدم نقدینگی هستیم. در حال حاضر خرید یک گوشی میان‌رده می‌تواند بیش از 10 میلیون تومان هزینه داشته باشد. این رقم برای بسیاری از افراد قابل پرداخت نیست. در این شرایط است که به دنبال فروشگاهی هستیم که از امکانات فروش اقساطی بهره‌مند باشند.

با وجود چنین شرایطی بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی سعی دارند تا با ایجاد بستری برای فروش اقساطی محصولات خود به کاربران، امکان خرید لوازم دیجیتال را فراهم کنند. این اقدام برای فروشگاه‌هایی که از این شرایط برخوردار هستند نیز می‌تواند بسیار مفید فایده باشد؛ چراکه کاربران بیشتری را برای خرید محصولات فروشگاه جذب خواهد کرد.

در این راستا بسیاری از شرکت‌ها با ایجاد چنین بستری با فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌کنند تا کاربران از طریق اقساط بتوانند از فروشگاه موردنظر خرید انجام دهند.

خرید چکی

چرا بای قسط را انتخاب کنیم؟

در میان شرکت‌های متعددی که در حال حاضر امکانات اقساط لوازم دیجیتال و لوازم‌خانگی را فراهم می‌کنند مجموعه بای قسط، دارای اعتبار ویژه در بین کاربران و همچنین فروشگاه‌ها است. این فروشگاه آنلاین که در سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده به ارائه خدمات اقساطی و اعتباری کالا به صورت آنلاین پرداخته است.

استقبال بی‌شمار کاربران و فروشگاه‌ها، باعث شد که این مجموعه با سرعت بیشتری به توسعه فعالیت خود ادامه دهد و با همکاری تأمین‌کنندگان کالا اعم از تولیدکنندگان، واردکنندگان و توزیع‌کنندگان امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

با توجه به نوسانات ارزی و در نتیجه قیمت کالا‌های دیجیتال خرید اقساطی انواع گوشی موبایل و لپ تاپ از این فروشگاه اینترنتی، از بهترین گزینه‌های حال حاضر است. لازم به ذکر است که فروشگاه فروش قسطی بای قسط با بهترین و معتبرترین برند‌های فعال در حوزه تولید انواع گوشی هوشمند و حتی لوازم الکترونیکی مانند برند‌های سامسونگ، اپل و شیائومی همکاری دارد.

در نتیجه می‌توانید با اطمینان از اصالت کالا خرید اقساطی گوشی سامسونگ، اپل و … خرید خود را نهایی کنید. گفتنی است که این مجموعه، به‌منظور جلب رضایت مشتریان خود، شرایط مناسبی را برای اقساط محصولات دیجیتال مانند گوشی همراه فراهم کرده است.

فروش قسطی بای قسط

فروش اقساطی بدون ضامن و پیش‌پرداخت

مجموعه بای قسط با ارائه طرح‌های مختلف سعی در تأمین نیاز کاربران دارد. یکی از طرح‌هایی که این مجموعه برای فروش قسطی در نظر گرفته است، خرید اقساطی انواع گوشی موبایل بدون پیش‌پرداخت و بازپرداخت تا 24 ماه است. این طرح ویژه برای کاربرانی که نمی‌توانند مبلغ پیش‌پرداخت را تأمین کنند، بهترین گزینه است، چراکه اکثر شرکت‌های فروش اقساطی در حال حاضر بخشی از هزینه کالا را به‌صورت پیش‌پرداخت دریافت و الباقی مبلغ را به‌صورت اقساط ارائه می‌دهند.

کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت موردنظر یا سایتی که دارای همکاری با مجموعه بای قسط است، محصول موردنظر خود را به‌صورت اقساطی خرید کنند. در ادامه میزان هزینه گوشی باتوجه‌به تعداد اقساط و مقدار پرداختی هر ماه مشخص خواهد شد. ازاین‌رو کاربران می‌توانند به‌راحتی خرید خود را نهایی کنند. مدارک موردنیاز برای خرید چکی عبارت‌اند از: چک صیادی (بنفش)، گواهی کد پستی، تصویر کارت ملی، تصویر شناسنامه، اعتبارسنجی آیس، گواهی ثنا، پرینت گردش حساب متصل به دسته‌چک و …

این شرایط می‌تواند به کاربران در خرید لوازم دیجیتال بدون انتظار برای تکمیل هزینه محصول کمک کند و از طرفی بهترین روش برای خرید فوری کالا و عدم نگرانی از افزایش قیمت روزانه این دست محصولات باشد.

اما طرح دیگر این مجموعه خرید اقساطی سایر محصولات از طریق بای قسط چکی است. در این حالت افراد می‌توانند تا سقفی معین از تسهیلات این مجموعه ضمن ارائه برخی مدارک استفاده کنند.

فروش اقساطی

یادداشت پایانی

همان‌طور که اشاره شد فروشگاه اینترنتی https://www.buyghest.com/ در اقساط کالای دیجیتال بهترین شرایط را برای مشتریان خود در نظر گرفته تا کاربران بتوانند با کمترین سود و قیمتی مقرون‌به‌صرفه کالای موردنظر خود را خریداری کنند. ازاین‌رو اگر شرایط پرداخت یکجای هزینه کالای دیجیتال خود را ندارید، می‌توانید از خدماتی که این مجموعه در این راستا فراهم کرده  است، بهره‌مند شوید. به‌منظور بهره‌مندی از فروش اقساطی فروشگاه موردنظر خود کافی است که از طریق وب‌سایت با فروشگاه موردنظر تماس حاصل کنید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان مربوطه و اطلاع از طرح‌های مختلف فروش اقساطی، سفارش خود را به ثبت نهایی برسانید و در نهایت کالای موردنظر خود را با گارانتی معتبر دریافت کنید.