Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید VPS از بهترین دیتاسنتر ایران

سرور vps آسیاتک

تقاضای خرید سرور VPS  با پیشرفت و گسترش تعداد سازمان‌ها و استارت‌آپ‌ها روز به روز درحال افزایش است. سرور مجازی، بخشی از سرور فیزیکی می‌باشد که توسط هایپروایزر به قسمت‌‌های مختلف تقسیم شده است. تبدیل یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی سبب استفاده بهتر از منابع شده و کاربران می‌توانند به طور مؤثری چندین سیستم‌عامل و برنامه‌های کاربردی را به اجرا درآورند.

شرکت‌ها و سازمان‌ها برای ذخیره سازی داده‌ها و پردازش آنها در سرور وی پی اس، نیازمند دیتاسنتری ایمن، پایدار،کارآمد، مجهز و مدرن می‌باشند تا ریسک تخریب و از دست دادن داده‌های سازمان‌ها به حداقل برسند.

در واقع با خرید سرور مجازی در بهترین دیتاسنتر ایران، می‌توانید منابع، داده‌ها و سایر اطلاعات سازمان خود را از طریق شبکه در اختیار مشـترکـین قـرار دهید، به همیـن دلیل لازم اسـت برای پـردازش منابع و اطلاعـات در سرور مجازی اقـدام بـه تهیه RAM ،CPU و DISK از شرکت‌های ارائه دهنده نمایید.

محاسبه هزینه منابع در شرکت‌های ارئه دهنده متفاوت است، برخی از شرکت‌ها هزینه منابع را به صورت ماهانه، برخی روزانه و برخی دیگر به صورت ساعتی کسر می‌نمایند. اما بهترین روش محاسبه هزینه منابع، به صورت ساعتی و روزانه (PAYG) خواهد بود. در این مدل محاسبه، کاربران با توجه به منابع مصرفی خود هزینه پرداخت می‌کنند. استفاده و خرید VPS ساعتی به کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک کرده و نقش چشمگیری در کاهش هزینه‌های سازمانی خواهد داشت.

جایگاه دیتاسنترهای شرکت ارائه‌دهنده، نحوه محاسبه هرینه‌ها، پشتیبانی 24 ساعته از خدمات، دیسک‌های پرسرعت، توزیع بار، افزونه‌های قدرتمند، راه‌اندازی سریع و مدیریت آسان، سرورهای پیشرفته و قدرتمند و امکان ارائه سیستم عامل دلخواه با جدیدترین نسخه‌ها از مهم‌ترین فاکتورهای خرید سرور VPS محسوب می‌شوند که هر یک به نوبه خود در تسریع فعالیت‌ها، عدم وجود اختلال و همچنین مقرون به صرفه نمودن هزینه‌های سازمان‌‌‌ تاثیر بسزایی خواهد داشت و در پیشبرد سرور مجازی موثر می‌باشند.

لازم است در خرید سرور وی پی اس به نکات ذکر شده توجه داشته باشید، چرا که شیوه ارائه خدمات رایانشی هر سازمان با دیگری متفاوت است و با انتخاب درست ارائه دهنده سرور می‌توان به بهترین خدمات و کیفیت دست یافت و تسلط کافی در امور و هزینه‌های سازمان داشت.

خرید سرور vps مجازی ابر آسیاتک

ابر آسیاتک ارائه دهنده بهترین سرور VPS ابری ایران

ابر آسیاتک به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان برتر خدمات ابری در ایران شناخته شده است و خدمات آن بر روی ممتازترین دیتاسنترهای ایران، همچون دیتاسنتر برج میلاد، آزادگان و میرعماد به ارائه خدمات می‌پردازد و امکان استفاده از سرورهای VPS پرسرعت را برای کسب و کار شما فراهم می‌آورد.

کاربران ابر آسیاتک می‌توانند با بهره‌گیری از ویـژگی مقیاس پذیری سرور VPS، در صورت نیاز و در مواقع ضـروری به‌راحتی DISK ،RAM و CPU خود را به میزان دلخواه افزایش و یا کاهش دهند و در هر ساعت از شبانه روز، سرور خود را خاموش نمایند و فقط هزینه فضای ذخیره‌سازی و IP را پرداخت نمایند.

دسترسی پذیری سرور وی پی اس آسیاتک، اطلاعات کاربران را همواره دردسترس نگه می‌دارد و در صورت از دسترس خارج شدن یک سرور، اطلاعات به صورت خودکار از طریق سرور دیگری در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و با توجه به درخواست کاربر سرور روشن خواهد ماند.

هزینه خرید سرور مجازی ابر آسیاتک، برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی کسب و کارهای کوچک بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و کاربران می‌توانند به صورت آنی میزان CPU ،Disk و RAM خود را تغییر دهند و به میزان مصرف هزینه پرداخت نمایند.

کاربران با ورود به سایت ابر آسیاتک می‌توانند در چند ثانیه و تنها با چند کلیک در بهترین دیتاسنترهای موجود در ایران سرورهای خود را با سیستم عامل دلخواه راه اندازی نموده و در کاهش هزینه‌ها موثر باشند، زیرا نحوه محاسبات ابر آسیاتک به صورت ساعتی و روزانه یا به عبارتی PAYG می‌باشد و با خرید سرور VPS کاربران می‌توانند به کاهش هزینه‌های مربوط به سازمان کمک شایانی نمایند.

پرداخت هزینه براساس مصارف ساعتی از منابع و ارائه سرور ابری رایگان به مدت ۲۴ ساعت برای تست نرم‌افزارها، یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد سرور مجازی ابر آسیاتک می‌باشد که خدمات این مجموعه را از سایر مجموعه‌ها متمایز می‌نماید.

پشتیبانان مجرب ابر آسیاتک، هر روز هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات کاربران از طریق تیکت و تماس تلفنی در حین ثبت نام، خرید، و هرگونه سوال فنی می‌باشند. خرید سرور VPS در ابر آسیاتک این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا ویژگی‌ها و خدمات بیشتری نسبت به سایر ارائه‌دهندگان دریافت نمایند و به بهترین شکل برای پیاده‌سازی سرویس‌های خود اقدام کنند.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.