Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید سکه پلاتو شارژ سریع بدون ورود به اکانت

چنانچه قصد خرید سکه پلاتو را داشته و می‌خواهید این کار را به سریعترین شکل ممکن و بدون ورود به اکانت خود به انجام برسانید، با ما همراه شوید

خرید سکه پلاتو در نسخه جدید این بازی با سرعت بیشتری قابل انجام می باشد. در واقع شما با وارد کردن آیدی بازی خود و بدون ورود به اکانت، سکه بازی را دریافت خواهید کرد. به دو روش زیر خرید سکه پلاتو در سریعترین شکل ممکن برای شما قابل انجام است:

  • از طریق لینک دوستی: در درون بازی پلاتو گزینه (+) در پایین صفحه را انتخاب کنید. حال از طریق گزینه Share Friend Link، لینک دوستی خود را پیدا کرده و آن را برای سایت ما ارسال نمایید.
  • از طریق پلاتو آیدی: در این روش پس از اطمینان از به روز بودن نسخه بازی، آیدی بازی را در سایت وارد کنید تا برای شما لینک دوستی ارسال شود. با تایید این درخواست از سوی شما، سکه پلاتو را به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

از زمان واریز هزینه خرید سکه پلاتو تا زمان دریافت آن حداکثر یک ساعت زمان صرف خواهد شد.

خرید سکه پلاتو، سریع و بدون ورود به اکانت
خرید سکه پلاتو، سریع و بدون ورود به اکانت

خرید تمامی آیتم های بازی پلاتو

بازی پلاتو شامل آیتم های زیادی است. برخی از این امکانات رایگان بوده و برخی در ازای پرداخت وجه و خرید سکه پلاتو در دسترس گیمر قرار می گیرند. نکته قابل توجه این است که معمولا آیتم های پولی در بالابردن سطح اکانت شما تاثیرگذار تر بوده و نشان ها، استیکرها یا بنرهای جذابی را به پروفایلتان خواهند افزود.

بدین ترتیب در کلیه بازی ها قدرتمندتر ظاهر خواهید شد.


ستاره طلایی پلاتو چیست؟

گلدن استار یا ستاره طلایی بازی پلاتو یکی از محصولات ویژه و خاص این بازی است که خرید آن، شما را به یک پلیر وی آی پی تبدیل کرده و پروفایلتان را ستاره دار خواهد کرد. خرید ستاره طلایی بازی پلاتو (STAR VIP) از طریق این وب سایت به سادگی و با سرعت امکان پذیر خواهد بود. برای خرید STAR VIP کافی است درخواست دوستی ارسال شده از طرف وب سایت تاپ جم شاپ را تایید کنید. بدین ترتیب مراحل خرید این محصول به پایان رسیده و اکانت شما ستاره دار می شود.

ستاره طلایی پلاتو
ستاره طلایی پلاتو

خرید استارتر پک پلاتو

در بازی پلاتو یک امکان ویژه برای کاربران فعال است که تنها یک بار قابل استفاده می باشد. استارتر پک پلاتو همان گزینه مد نظر ماست. استارتر پک مجموعه ای از سکه ها و جوایز ویژه ای است که با قیمتی بسیار پایین در اختیار گیمرها قرار داده می شوند. هر بازیکن در هر زمان که مایل باشد می تواند از این امکان استفاده کرده و آن را خریداری کند؛ بدین ترتیب پنج هزار سکه و جوایز ارزنده زیادی شامل حال او خواهند شد. لازم است بدانید که هزینه ای که برای همه این جوایز پرداخت می کنید خیلی کمتر از حالت عادی است.


خرید آیتم نشان چت پس Chat pass بازی پلاتو

آیتم چت پس از دیگر محصولات پلاتو می باشد که پولی بوده و قابل خرید است. این آیتم به بهبود ارتباط بین اعضا و هم تیمی های بازی پلاتو کمک می کند. در واقع اغلب طراحان بازی برای نجات دادن گیمرها از دست افراد مزاحم، این امکان را بر روی پلتفرم بازی فعال می کنند. از آنجایی که تنها افرادی که هزینه پرداخت کرده و برای به دست آوردن این نشان تلاش کرده اند موفق به دریافت آن خواهند شد، مزاحمین به سمت آن نمی آیند. بازیکنی که موفق به فعال سازی نشان چت پس Chat pass برای اکانت خود می شود، امکان ملحق شده به روم های عمومی و برقراری ارتباط با افراد آن را پیدا خواهد کرد. برای خرید و فعالسازی این آیتم کافی است از یکی از سایت های معتبر و قانونی در این زمینه کمک بگیرید.

شرکت در روم های بازی پلاتو با آیتم نشان چت پس Chat pass
شرکت در روم های بازی پلاتو با آیتم نشان چت پس Chat pass


خرید آیدی 3 حرفی پلاتو

بازی پلاتو به دلیل محبوبیتی که دارد مخاطبان و گیمر های زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود کشانده است. برای هر فرد در این بازی، آیدی منحصر به فردی تولید خواهد شد. افزایش تعداد کاربران این بازی سبب شده که اکانت های تعریف شده معمولا طولانی باشند. اما ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم و آن تبدیل آیدی بازی پلاتو به آیدی سه حرفی است.

از مزایایی که خرید آیدی 3 حرفی پلاتو برای شما به همراه خواهد داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تبدیل اکانت شما به یک اکانت جذاب و معتبر: داشتن یک آیدی کوتاه افراد بیشتری را جذب شما خواهد کرد. در واقع آیدی های کوتاه معمولا به افرادی تعلق دارند که قدیمی تر بوده و در دسته اولین اکانت های این بازه قرار دارند. همین امر اعتبار و محبوبیت شما را در میان دیگر گیمرهای بازی افزایش خواهد داد.
  • در دنیای مجازی آنچه معرف شما و شخصیت شما خواهد بود آیدی شما است. همانگونه که اغلب تاجران و فروشندگان بزرگ برای افزایش اعتبار خود در میان مشتریان از شماره تلفن های رند و نام های تجاری خاص و ویژه کمک می گیرند، در بازی پلاتو نیز گیمرهای حرفه ای از این شیوه استفاده می کنند. با انتخاب و خرید آیدی 3 حرفی پلاتو در یافتن هم تیمی های قدرتمند و جذب افراد با سابقه با سرعت و موفقیت بیشتری عمل خواهید کرد.
  • اگر قصد دارید ارزش اکانت بازی خود را بالا ببرید خرید آیدی 3 حرفی پلاتو یکی از ساده ترین و بهترین روش های پیش روی شما است.

به دلیل بالا بودن تعداد گیمرهای بازی پلاتو و محدودیت اکانت های سه حرفی، به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد و خرید آیدی 3 حرفی پلاتو را دارید سریعتر وارد عمل شوید.

خرید وین فیک پلاتو

بازی پلاتو با وجود همه جذابیت هایی که دارد به دلیل وجود برخی از چالش ها تعدادی از بازیکنان خود را دلسرد می کند. از جمله اصلی ترین چالش های این نوع بازی ها محدودیت هایی است که خرید درون برنامه ای آنها برای کاربران ایرانی دارد. در بازی پلاتو بازیکنان، در صورتی به هیجان و جذابیت بازی دست پیدا خواهند کرد که موفق به خرید سکه پلاتو و تهیه دیگر آیتم های بازی شوند. مواجه شدن با مشکلات خرید سکه پلاتو این افراد را از ادامه بازی منصرف خواهد ساخت.

خرید وین فیک پلاتو در تاپ جم شاپ
خرید وین فیک پلاتو در تاپ جم شاپ

این گیمرها ترجیح می دهند از نسخه های هک شده بازی پلاتو لذت ببرند. به همین دلیل اقدام به خرید وین فیک پلاتو می کنند. تاپ جم شاپ در برآورده ساختن نیاز این افراد نیز تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته و نسخه هک شده بازی پلاتو را در اختیار آنان قرار خواهد داد.