Web Analytics Made Easy - Statcounter

خرید بهترین تجهیزات پزشکی کلینیک، مطب و بیمارستان از اول طب

از جمله تجهیزات پزشکی پر فروش برای کلینیک، مطب و بیمارستان می توان به دستکش های پزشکی، وسایل تزریقات، محصولات کنترل کننده عفونت، ژل های پزشکی و لوازم جراحی و معاینه اشاره کرد.

خرید بهترین تجهیزات پزشکی از اول طب بهترین انتخاب برای تمامی افرادی است که به دنبال خرید بهترین و با کیفیت ترین انواع تجهیزات پزشکی هستند. اول طب بهترین مرجع برای خرید هر نوع تجهیزاتی است که می توان در حوزه پزشکی از آن استفاده نمود. از جمله تجهیزات پزشکی پر فروش برای کلینیک، مطب و بیمارستان می توان به دستکش های جراحی، وسایل تزریقات، محصولات کنترل کننده عفونت، ژل های پزشکی، لوازم جراحی و معاینه، انواع سوند، لوازم حجامت و چسب های پزشکی اشاره کرد.

پرفروش ترین تجهیزات مصرفی پزشکی

از جمله پرفروش ترین انواع این تجهیزات پزشکی پر مصرف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. عینک لیزر

عینک لیزر بیمار و اپراتور یکی از تجهیزات پزشکی است که از آن در هنگام استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می شود. در هنگام انجام این عمل، اشعه ماوراءبنفش ساطع می شود که خطرات بسیاری برای سلامتی افراد به دنبال دارد. ناحیه چشم یکی از حساس ترین نواحی در هنگام انجام عمل لیزر است. با استفاده از عینک لیزر با کیفیت اول طب می توان مانع از تاثیر منفی اشعه ماوراءبنفش به چشم شد.

این نوع عینک دارای انعطاف پذیری بالایی است و مانع از ورود هرگونه اشعه منفی به داخل چشم می شود. از سوی دیگر از بهترین مواد اولیه ساخته شده و هیچ نوع آلرژی برای پوست ایجاد نمی کند. این محصول به دلیل داشتن وزن سبک، قابلیت حمل آسانی دارد.

  1. ژل سونوگرافی

ژل سونوگرافی یکی از مهم ترین مواد مورد استفاده در هنگام انجام عمل رادیولوژی و سونوگرافی است. بدون وجود این ژل امکان انجام سونوگرافی نیز ممکن نیست. چرا که نمی توان بدون آن، اندام های داخلی بدن را به طور دقیق تحت بررسی قرار دارد و از نتیجه عالی آن اطمینان لازم را به دست آورد.

این نوع ژل یک ماده رسانا است که ارتباط میان پوست فرد بیمار و پروب را برای تصویربرداری آسان تر می سازد. درواقع با استفاده از این ژل، می توان امواج فراصوت را از پروب دستگاه سونوگرافی به بافت های داخلی بدن رساند.

  1. ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت یکی از پرمصرف ترین ژل هایی است که از آن در هنگام انجام عمل سونوگرافی، فیزیوتراپی، لیزردرمانی و غیره استفاده می شود. امواج سونوگرافی توانایی گردش در هوا را ندارند. به همین دلیل تنها وجود مقدار بسیار کمی از هوا میان دستگاه و پوست می تواند به یک عامل دردسرساز تبدیل شود. اگر پوست خشک باشد در این صورت از ژل لوبریکانت استفاده می شود که حالت لغزنده دارد. این ژل حساسیت ایجاد نمی کند و حالت شفاف، چسبناک و ضخیمی دارد.

  1. گاز استریل و غیراستریل

از گاز استریل و غیراستریل برای پانسمان بخش های مختلف بدن استفاده می شود. این نوع گازها با توجه به فاکتورهای مختلف مانند محل استفاده، اندازه و شکل آن به انواع مختلف تقسیم می شوند. این نوع ابزار پزشکی نوعی پارچه نازک است که مصرف و کاربرد فراوانی در حوزه پزشکی دارد و مانع از ورود هرگونه عفونت به محل زخم می شود.

  1. سیفتی باکس

سیفتی باکس یکی از تجهیزات ضروری پزشکی است. این نوع ظرف توانایی نگهداری و حفظ پسماندهای برنده و تیز مانند سرنگ های پزشکی را دارد. زمانی که محتویات این ظرف به خط نشانه برسد، به صورت بهداشتی پلمپ می شود. موادی که برای ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته اند به گونه ای هستند که قابلیت بازیافت دارند و هیچگونه خطری برای سلامت محیط زیست ندارند.

  1. الکل طبی

الکل طبی از ضروری ترین تجهیزاتی است که در کلینیک ها، مطب ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از الکل برای ضدعفونی کردن زخم های بدن استفاده می شود. این محصول به رنگ سفید است و در صورت تماس با پوست فرد هیچگونه آسیبی ایجاد نمی کند.

  1. سرنگ

بی شک دنیای پزشکی بدون سرنگ مفهومی ندارد. از سرنگ برای تزریق دارو به بدن افراد بیمار استفاده می شود که معمولا دارای شکل استوانه ای و مدرج می باشند. سرنگ ها از جنس پلاستیک هستند و پس از استفاده دور اندازه می شوند تا مانع از ابتلا به انواع بیماریی مانند ایدز و هپاتیت از سرسوزن های آلوده شوند.

  1. محلول ضدعفونی

محلول ضدعفونی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان ها می باشد. از این محلول برای از بین بردن هرگونه عفونت و آلودگی از روی دست استفاده می شود تا مانع از ابتلا به انواع بیماری های دیگر گردد. استفاده از این محلول برای افزایش سلامتی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

سخن پایانی

در گذشته مصرف کنندگان تجهیزات پزشکی برای تهیه محصولات مورد نیاز خود باید به فروشگاه های محل سکونت خود مراجعه می کردند. اما فروشگاه های اینترنتی موانعی را که مشتریان برای خرید تجهیزات پزشکی داشتند برطرف کرده اند. شرکت اول طب به عنوان بزرگترین فروشگاه تجهیزات پزشکی در ایران با تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات پزشکی داخلی و خارجی همکاری دارد. تمام تلاش ما در مجموعه پزشکی اول طب بر این است تا محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه دهیم.  فروشگاه اول طب به آدرس اینترنتی avvalteb.com همراه شما در مسیر سلامتی و تندرستی است.