Web Analytics Made Easy - Statcounter

خدمات ساخت و طراحی سایت جذاب و خلاقانه با تهران سایت

در دنیای امروزی شیوه تبلیغات و بازاریابی با روش‌های سنتی تفاوت زیادی دارد. در گذشته افراد برای تبلیغ کسب و کار و نشان دادن آن به دیگران از بیلبورد، بنرهای تبلیغاتی و… استفاده می‌کردند. اما در دنیای مدرن وب‌سایت‌ها به عنوان یکی از بزرگترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می‌روند. چرا که افراد برای آشنایی با یک شرکت، فروشگاه یا مجموعه و کسب اطلاعات بیشتر، نام آن را در گوگل جستجو کرده و وارد وب‌سایت مربوطه می‌شوند. همچنین کاربران برای خرید محصولات و کالاهای مختلف به وب‌سایت‌های فروشگاهی مراجعه کرده و خرید خود را انجام می‌دهند. به همین دلیل در این نوشته ابتدا با طراحی سایت و موارد مرتبط با آن آشنا شده و ادامه شما را با خدمات مختلف تهران سایت آشنا خواهیم کرد.

طراحی سایت

ضرورت طراحی سایت

وقتی تصمیم به راه‌اندازی یک مغازه یا شرکت می‌گیرید، اولین کاری که انجام می‌دهید پیدا کردن محل مناسب است. چرا که بدون داشتن مکان مناسب، محلی برای ارتباط با مشتریان وجود نداشته و مشتریان جدیدی پیدا نخواهید کرد. پس همانطور که در ایجاد کسب و کار سنتی به یک مکان نیاز دارید، فعالیت در دنیای اینترنت نیز بدون داشتن سایت امکان‌پذیر نیست. شاید فکر کنید با عضویت و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید این نیاز را برآورده کنید. اما بهتر است بدانید کنترل شبکه‌های اجتماعی در دست خودتان نبوده و هر لحظه امکان دارد کنترل آن از دستتان خارج شود.

درست مشابه اتفاقی که همین چند وقت پیش برای اینستاگرام افتاد. در این اتفاق کسب و کارهایی که دارای سایت بودند، اتفاق خیلی تلخی را تجربه نکردند. اما آن‌های که فقط بر روی شبکه‌های اجتماعی سرمایه گذاری کرده بودند، در یک لحظه هر آنچه که ساخته بودند را از دست دادند. بنابراین اولین قدم برای ایجاد کسب و کار مطمئن در دنیای اینترنت، طراحی سایت است. در گذشته افراد برای پیدا کردن کالای مورد نیاز به پاساژها و فروشگاه‌های مربوطه مراجعه می‌کردند. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد مسائل روز، اخبار و سایر موارد به سراغ کتاب‌ها و روزنامه‌ها می‌رفتند. اما در حال حاضر بسیاری از افراد اینکار را از طریق اینترنت و در خانه انجام می‌دهند. به همین دلیل اگر طراحی سایت را جدی نگیرید، مشتریان بسیاری را از دست خواهید داد.

طراحی سایت سازمانی چیست؟

از انواع طراحی سایت، می‌توان به طراحی سایت سازمانی اشاره کرد که وجود آن برای هر ارگانی ضروریست. این روزها که تمام مشاغل به سمت اینترنتی شدن قدم برمی‌دارند، نداشتن سایت برای یک سازمان خصوصی یا دولتی به معنای عقب ماندن از دیگر رقبا است و باعث از دست رفتن مخاطبان بسیاری می‌شود. وجود وبسایت این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد، که گسترش پیدا کنند و به سوی پیشرف قدم بردارند.با توجه به شرایط که، افراد اکثر امور خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند و نداشتن سایت برای یک سازمان امری بسیار نا مطلوب است و از اعتبار آن سازمان می‌کاهد.

سازمان‌ها برای معرفی خدمات خود به مردم و افزایش درآمد نیاز به تبلیغ خدماتشان دارند. از قوی‌ترین و موثرترین ابزار تبلیغات هر سازمانی طراحی وب‌سایت حرفه‌ای می‌باشد که نقش مهمی در شناساندن آن سازمان به مردم دارد.همچنین با طراحی سایت سازمانی، افراد از اخبار سازمان مطلع شده و  میزان مراجعات حضوری به سازمان را کاهش می‌دهد.

مزایای طراحی سایت

علاوه بر مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، طراحی سایت با همه انواع آن دارای مزایای زیادی است که شاید هنوز با بسیاری از آن‌ها آشنا نباشید. از مهمترین مزایای داشتن سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • معرفی کسب و کار: وب‌سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا خدمات و مزایای آن را به مخاطبان گفته و خودتان را به طور کامل معرفی کنید. در واقع طراحی سایت باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما خواهد شد.    
 • پیدا کردن مشتریان جدید: روزانه چندین میلیارد نفر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می‌کنند. بنابراین اینترنت یک فرصت استثنایی برای کسب و کارهایی است که می‌خواهند مشتریان بیشتری داشته باشند.    
 • داشتن یک صدا: شما با طراحی سایت یک رسانه خواهید داشت. در این رسانه می‌توانید با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و حرف خود را بزنید. همچنین داشتن سایت این فرصت را می‌دهد تا در مورد تخصصتان نوشته و آموزش‌های لازم را به مخاطبان ارائه دهید.    
 • ارزان دیده شدن: اگر بخواهید یک مغازه فیزیکی اجاره کنید، بسیار پرهزینه خواهد بود. چرا که باید برای رهن، اجاره و دکور هزینه‌های میلیونی پرداخت کنید. اما هزینه‌های طراحی سایت خیلی کمتر بوده و می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را در سریع‌ترین زمان و با هزینه کم راه‌اندازی کنید.  
 • می‌توانید تحلیل و ارزیابی‌های دقیقی از تعداد مشتریان و نظرات و علایق آن‌ها به دست آورید.   
 • همچنین مؤسسات، نهادها و ارگان‌های مختلف می‌توانند با طراحی سایت سازمانی خدمات خود را به صورت یکپارچه ارائه داده و حجم وسیعی از اطلاعات را مدیریت کنند. از مهمترین امکانات طراحی سایت سازمانی توسط تهران سایت می‌توان به طراحی اختصاصی و منحصر به فرد، امنیت بالا، امکان اشتراک گذاری با CRM استاندارد و توسعه نرم‌افزار با استفاده از روش‌های نوین اشاره کرد.    
 • کاربران به صورت 24 ساعته به سایت دسترسی دارند.

اهمیت طراحی و گرافیک در طراحی سایت

وب‌سایت بخشی از نام تجاری و هویت کسب و کار شما است. به همین خاطر طراحی و گرافیک سایت نقش مهمی در معرفی برندتان به مخاطبان دارد. از مهمترین دلایل اهمیت طراحی گرافیک سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • افزایش فروش: یک طراحی خوب می‌تواند پیام کسب و کار را به مشتری انتقال داده و باعث افزایش و ارتقای فروش شود. با اینکه این پیام به صورت غیر مستقیم است، اما مردم چنین پیام‌هایی را درک کرده و به آن واکنش نشان می‌دهند.
 • ماندگاری کسب و کار: اگر کمی فکر کنید مطمئناً سایت‌های زیادی در ذهن شما با یک طراحی خاص ماندگار شده‌اند. در واقع هنگامی که یک وب‌سایت را با لوگو و طراحی خاص بارها و بارها می‌بینیم، نام آن در ذهنمان ماندگار می‌شود. از این رو، چه در طراحی سایت معمولی و چه در طراحی سایت سازمانی باید اهمیت زیادی به گرافیک سایت قائل شویم.
 • انتقال پیام برند: یکی از ابزارهای مهم برای انتقال پیام خاص به مشتریان، طراحی گرافیک است. شما می‌توانید با استفاده از رنگ‌ها و سبک‌های نوشته، احساسات کاربران را برانگیزاند. به عنوان مثال اگر به لوگو مک دونالد نگاهی کنید از رنگ‌های زرد و قرمز برای آن استفاده شده است. چرا که این رنگ‌ها حس جوانی و اجتماعی بودن را منتقل می‌کنند و هدف اصلی مک دونالد نیز جذب جوانان است.
 • خوانایی محتوا: طراحی خوب باعث می‌شود تا محتوای سایت شما به خوبی دیده شود. همچنین با طراحی و گرافیک سایت می‌توانید توجه مخاطبان را به یک بخش خاص معطوف کنید.
طراحی گرافیک سایت

نکات مهم در طراحی و گرافیک سایت

اولین چیزی که کاربران در سایت مشاهده می‌کنند، طراحی و ظاهر آن است. به همین خاطر باید مواردی که در ادامه گفته می‌شود را رعایت کنید.

 • رعایت اصول UI و UX  
 • انتخاب رنگ مناسب: رنگ‌های انتخاب شده باید متناسب با برند بوده و کنتراست آن‌ها به خوبی رعایت شده باشد.    
 • از قلم‌های ساده و خوانا استفاده کنید.    
 • در طراحی سایت از عناصر ساده استفاده کرده و آن را خیلی شلوغ نکنید.    
 • بالای صفحه و بخش هدر اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین خاطر باید مطالب مهم را در این بخش قرار دهید.    
 • عناصر گرافیکی را هدف‌دار طراحی کنید.

اهمیت تولید محتوا در موفق بودن یک وب سایت

شاید مهمترین عاملی که بازدیدکنندگان را به سمت سایت می‌کشاند، محتوای آن باشد. کارشناسان سئو معتقدند محتوا پادشاه است. یعنی اصلی‌ترین عنصر هر سایتی را محتوای آن تشکیل می‌دهد. در واقع وقتی ما به دنبال یک محصول، خدمت یا مطلب خاصی هستیم، آن را در گوگل جستجو می‌کنیم. بنابراین در صورتی که سایت شما محتوای خاصی نداشته باشد، کاربران شما را پیدا نخواهند کرد. از مهمترین مزایای تولید محتوا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تقویت برند و افزایش اعتماد کاربران    
 • پیدا کردن مشتریان جدید   
 • آموزش دادن به مخاطبان و نشان دادن تخصصتان به آن‌ها   
 • تقویت لینک سازی داخلی یا خارجی    
 • تقویت سئو سایت و افزایش ورودی از موتورهای جستجو

خدمات تولید محتوا با کیفیت و ارزان در تهران

با تولید محتوا باکیفیت و ارزان در تهران می‌توانید مخاطبان و کاربران را با کسب و کار خود آشنا کرده و اعتماد آن‌ها را به دست آورید. دقت کنید یک محتوا اگر به صورت اصولی انجام شود، می‌تواند کسب و کار شما را یک شبه محبوب کرده و موجب گسترش برندتان شود. برای اینکه محتوا اثرگذاری مناسبی داشته باشد باید با استراتژی تولید محتوا و سایر موارد مرتبط با آن آشنایی داشته باشید. خدمات تولید محتوا در تهران یکی از خدماتی است که مجموعه تهران سایت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این مجموعه با داشتن یک تیم کامل از استراتژیست‌ها و نویسندگان حرفه‌ای، از ابتدا تا انتهای مسیر همراه کسب و کار شما خواهد بود.

ادمین سایت کیست و چه وظایفی دارد؟

ادمین سایت به کسی گفته می‌شود که مسئولیت نگهداری و مدیریت بخش‌های مختلف یک سایت را بر عهده دارد. معمولاً وظایف ادمین سایت با توجه به نوع سایت متفاوت است. برخی از وظایف ادمین سایت عبارتند از:    

 • تولید و بارگذاری محتوا در سایت    
 • بروزرسانی افزونه‌ها    
 • تحلیل عملکرد سایت    
 • رفع مشکلات فنی    
 • بررسی امنیت سایت    
 • آنالیز و اصلاح UX   
 • تهیه بکاپ از سایت   
 • مدیریت تیم محتوا    
 • بررسی لینک‌ها و صفحات سایت    
 • افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو    
 • درج محصولات و بروزرسانی آن‌ها

بنابراین می‌توان گفت ادمین سایت وظایف بسیاری را می‌تواند در سایت انجام دهد. البته امکان دارد با توجه به حجم و گستردگی سایت، ادمین سایت بیش از یک نفر باشد.

چرا خدمات سایت خود را به تهران سایت بسپاریم؟

مجموعه تهران سایت بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت، خدمات تولید محتوا و سئو دارد. این مجموعه در این مدت توانسته بیش از 1500 پروژه موفق طراحی سایت را به زبان فارسی و بیش از 100 پروژه به زبان‌های مختلف جهان را اجرا و بالای 2700 کلمه را به صفحه اول گوگل برساند. تهران سایت برای انجام پروژه‌های خود همواره از افراد متخصص و با تجربه استفاده می‌کند تا مشتریان با کمترین هزینه صاحب یک سایت باکیفیت شوند. بنابراین همین الان می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه به نشانی  tehransite.com و یا تماس با شماره 02177711200 سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید. بعد از آن تیم تحقیق و توسعه تهران سایت تحقیقات بازار هدف را انجام داده و زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه، هزینه‌ها و سایر موارد مرتبط با شما در میان خواهد گذاشت.