Web Analytics Made Easy - Statcounter

اپل به دلیل وجود اشکال Wi-Fi در حال آماده سازی iOS 16.1.1 است

سیستم عامل آیفون آی او اس 16.1.1 - iOS 16.1.1

اپل در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی iOS 16.1.1 برای آیفون است تا باگ‌ها و مشکلاتی را که کاربران پس از به‌روزرسانی بزرگ سیستم‌عامل iOS 16 در طی دو هفته اخیر تجربه کرده‌اند، برطرف کند؛ از جمله یک باگ شایع در Wi-Fi که بسیاری از مشتریان آیفون را درگیر کرده است.

در حالی که به طور دقیق مشخص نیست این به‌روزرسانی شامل چه مواردی می‌شود، اما به احتمال زیاد یک باگ گسترده و شایع در Wi-Fi را که کاربران آیفون زیادی را تحت تأثیر قرار داده است، برطرف کند. این اشکال باعث می‌شود که زمانی که گوشی مثلاً در طول شب یا در موقعیت‌های دیگر در حالت استندبای قرار می‌گیرد، به‌طور تصادفی از شبکه Wi-Fi قطع ارتباط کند.

علاوه بر رفع اشکال Wi-Fi، اپل می‌تواند به شکایات طولانی مدت کاربران از زمان عرضه iOS 16 در ماه سپتامبر، از جمله گزارش‌های تخلیه باتری، جستجوی کند در Spotlight و کندی انیمیشن‌ها در مدل‌های آیفون 14 پرو هنگام خروج از برنامه‌ها رسیدگی کند. همچنین از لحاظ ویژگی‌های جدید، iOS 16.1.1 می‌تواند شامل تماس SOS اضطراری از طریق ماهواره برای مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو باشد.

مارک گورمن از بلومبرگ اخیراً گفته است که اپل احتمالاً SOS اضطراری را از طریق ماهواره از طریق یک به‌روزرسانی به iOS 16 در ماه نوامبر منتشر می‌کند که احتمالاً همین به‌روزرسانی iOS 16.1.1 است. با این حال اپل هنوز اطلاعات خاصی در مورد اینکه چه زمانی SOS اضطراری از طریق ماهواره در ماه نوامبر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، ارائه نکرده است.

اپل در حال حاضر در حال آزمایش عمومی iOS 16.2 و iPadOS 16.2 با توسعه‌دهندگان و اعضای برنامه بتا عمومی است. ورژن iOS 16.2 قرار است در اواسط دسامبر (اواخر آذرماه) عرضه شود.