Web Analytics Made Easy - Statcounter

اپل برندگان «جایزه طراحی اپل 2023» را معرفی کرد

جایزه طراحی اپل ۲۰۲۳ - Apple Design Awards 2023 - انتخاب اپلیکیشن و بازی برتر اکوسیستم اپل

اپل این هفته در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان جهان (WWDC) از برندگان جوایز طراحی اپل 2023 خود رونمایی کرد. همه ساله این غول فناوری برترین اپلیکیشن و بازی‌ها را در شش دسته انتخاب می‌کند: فراگیری، لذت و سرگرمی، تعامل، تأثیر اجتماعی، بصری و نوآوری. امسال نیز 6 اپلیکیشن و 6 بازی از بین 36 فینالیست برنده این جوایز شدند.

سوزان پرسکات، معاون روابط جهانی توسعه دهندگان اپل در این مورد گفت: «برنامه‌ها و بازی‌ها برای زندگی، کار و تفریح ما ضروری هستند. ما در اپل دوست داریم توسعه‌دهندگان برجسته‌ای را بشناسیم که در برنامه‌هایشان خلاقیت نشان می‌دهند. ما می‌خواهیم برندگان جایزه طراحی اپل امسال را به خاطر ساخت متفکرانه برنامه‌ها و گیم‌پلی جذاب، توانمندسازی و سرگرم‌کردن کاربران تحسین کنیم.»

برندگان جوایز طراحی اپل 2023

در بخش فراگیری (Inclusivity)، اپلیکیشن سایت‌ساز یونیورس (Universe) برنده این جایزه شد که به شما امکان می‌دهد، در عرض چند دقیقه فروشگاه راه‌اندازی کنید.

استیچ (Stitch) نیز به عنوان بازی برتر بخش فراگیری انتخاب شد که توسط استودیو تایلندی Lykke ساخته شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت مجازی دوختن طرح‌های مختلف گلدوزی را بچشند.

در بخش لذت و سرگرمی (Delight and Fun)، برنامه محبوب یادگیری زبان دولینگو (Duolingo) برنده شد. در یک سال گذشته، دولینگو بازطراحی در رابط کاربری و محتوای خود صورت داد و یادگیری یک زبان جدید را آسان‌تر و لذت بخش‌تر کرد.

بازی پیکسلی افترپلیس (Afterplace) نیز عنوان بازی برتر بخش سرگرمی را از آن خود کرد. این بازی توسط که شرکت آمریکایی ایوان‌کیس ساخته شده، یک ماجراجویی مملو از رمز و راز و دلپذیر است.

در بخش تعامل (Interaction)، اپلیکیشن فلایتی (Flighty) که نقشه های دقیق پرواز، جهت‌یابی فرودگاه و پیش بینی تاخیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، برنده شد.

بازی برنده بخش تعامل نیز ریل‌باند (Railbound) بود. این بازی که توسط شرکت لهستانی Afterburn ساخته شده است، این اثر یک بازی پازلی و روایت دو سگ است که می‌خواهند با قطار دنیا را بگردند.

در بخش تاثیر اجتماعی (Social Impact)، اپلیکیشن محبوب هِداسپیس (Headspace) برنده شد. این اپلیکیشن مدیتیشن به آرامش ذهنی کاربران کمک می‌کند.

بازی آلمانی اِندینگ (Ending) نیز جایزه بهترین بازی در بخش تأثیر اجتماعی را گرفت. در این بازی، گیمر نقش یک روباه در یک سرزمین نابودشده توسط بلایای محیطی و تاثیرات انسانی را بازی می‌کند.

در بخش گرافیک و بصری (Visuals and Graphics)، اپلیکیشن تمرین‌های ورزشی اِنی‌‌دیستنس (Any Distance) جایزه گرفت.

بازی رزیدنت اویل ویلیج (Resident Evil Village) نیز برنده عنوان بهترین بازی در بخش گرافیک و بصری شد.

در بخش نوآوری (Innovation)، اپلیکیشن سوئینگ ویژن (SwingVision) آموزش تنیس با هوش مصنوعی، برنده این عنوان شد.

بازی مارول اسنپ (Marvel Snap) برنده بهترین بازی در بخش نوآوری شد، اپل گیم‌پلی نوآورانه این بازی را تحسین کرد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما