Web Analytics Made Easy - Statcounter

انواع محصولات استیل (کناره،ورق،پروفیل،ضایعات و …) در مرکز استیل

ورق فولادی در واقع صفحه هایی با سطح صاف و مسطحی هستند، که در ابعاد و ضخامت های گوناگون تولید می شوند. جنس آن ها معمولا از آهن و فولاد می باشد و از نورد اسلب تولید می شود. این صفحات توسط یکسری مراحل بخصوص نازک می شوند. برخی انواع ورق های فلزی را به دو شکل با سطح صاف، یا آجدار و یا خشدار در بازار می توان یافت. ورق های فولادی براساس جنس دارای انواعی مانند: ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق روغنی و ورق استیل می باشند. که انواع گرید های مختلف با کیفت بالا از ورق استیل را در وب سایت مجموعه مرکز استیل صفری می توانید بیابید. از این رو شما می توانید برای استعلام قیمت انواع محصولات استیل نظیر پروفیل استیل، لوله استیل، ضایعات استیل، ورق ابعادی استیل (کناره استیل) به آدرس https://markazsteel.com مراجعه نمایید. ویا از طریق شماره تلفن 55533326-021 با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

ورق ابعادی استیل(کناره استیل)


ورق استیل

برای تولید ورق‌ استیل یا فولاد ضد زنگ عناصر گوناگونی با یکدیگر ترکیب می شوند، اما به طور کلی عنصر پایه آن فلز آهن است. در ساختار ورق های استیل عنصر کروم استفاده شده است که سبب ایجاد مقاومت و دوام بالا در آن ها شده است. این محصول در انواع ورق استیل آستینتی، استیل فریتی و استیل یافت می شود. ورق های استیل دارای ویژگی های مثبت بسیاری مانند
جوش پذیری، شکل پذیری و انعصاف پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی، فرسودگی و ضربه و زیبایی ظاهری هستند، که این ویژگی ها سبب به کار گیری از آن ها در صنایع مختلف شده است. ورق استیل در صنایع ساختمان سازی و صنایع دیگری همچون مواد غذایی و…. کاربرد فراوانی دارد. تمامی محصولات از جنس استیل که از رده خارج شده اند در بازار تحت عنوان ضایعات استیل خرید و فروش می شوند که مجموعه مرکز استیل یکی از معتبر ترین  و مطمئن ترین فروشگاه ها در حوزه خرید و فروش ضایعات استیل می باشد.

ورق استیل

لوله استیل

لوله استیل استیل یا Stainless Steel Pipe ، لوله هایی استوانه ای شکل و تو خالی هستند. همانطور که از نام آن ها مشخص است این نوع لوله از فلز استیل ساخته شده است و در آلیاژ آن به جز آهن که عنصر پایه آن است عناصر دیگر چون کربن از کروم و نیکل نیز وجود دارد. وجود این عناصر در آلیاژ این محصول سبب شده است تا لوله استیل نیز به عنوان فولاد ضد زنگ شناخته شود. از این رو در صورت قرار گرفتن در معرض واکنش های شیمیایی مانع از ایجاد زنگ زدگی و خوردگی در آن شود. قیمت فروش لوله استیل با توجه به مشخصات فنی و کیفیت ساخت و آلیاژ ، آن ها تعیین می شود.

این لوله ها با توجه به ویژگی ، کارکرد، ساختار شیمیایی ، آلیاژ و هم چنین براساس روش تولید در انواع مختلفی دسته بندی و عرضه می شوند. بیشترین کاربرد این محصول برای تسهیل در حمل و نقل محصولات و هم چنین در صنعت ساختمان سازی می باشد .

لوله استیل

ضایعات استیل

از برش خوردن ورق استیل، قراضه ها، سوفاره ها و پرتی ها در کارگاه ها و کارخانجات تولیدکننده محصولات استیل و محصولات استیلی که از رده خارج شده اند ضایعات استیل به دست می آید. از مهم ترین ویژگی ضایعات استیل می توان به قابلیت بازیافت و فرآوری مجدد آن ها اشاره کرد. در واقع هر محصولی که از جنس استیل باشد و دیگر قابل استفاده نبوده یا در واقع از رده خارج شده باشد در گروه ضایعات استیل قرار می گیرد که بازیافت می توان از آن ها برای ساخت محصولات جدید استفاده نمود و به این طریق آن ها را به چرخه تولید بازگرداند. از عوامل موثر بر قیمت ضایعات استیل قیمت استیل، نرخ ارز، قیمت دلار و وضعیت بازار را می توان نام برد. لازم به ذکر است از آنجایی که خریدار ضایعات استیل یکی از عوامل مهم موثر بر قیمت این محصول می باشد به همین جهت توصیه می شود برای فروش و یا خرید ضایعات استیل قیمت آن را از شرکت های معتبر استعلام بگیرید. مجموعه مرکز استیل با بیش از 5 دهه تجربه همکاری با کارگاه ها و کارخانه های تولیدی از معتبرترین مراکز در زمینه خرید و فروش انواع محصولات استیل بوده که اولویت اصلی این مجموعه تداوم در همکاری و معامله منصفانه است. از این رو می توان این مجموعه را به عنوان یکی از معتبر ترین خریداران ضایعات استیل معرفی نمود.

ضایعات استیل

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.