Web Analytics Made Easy - Statcounter

انواع تشک خوشخواب چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله در خصوص انواع تشک خوشخواب و ویژگی یک تشک خوب اطلاعاتی را به صورت مختصر در اختیارتان گذاشته ایم.

انواع تشک خوشخواب

همه افراد تقریبا یک سوم از عمر خود را در خواب به سر می برند. در نتیجه انتخاب یک تشک مناسب می تواند در زندگی افراد تاثیرات فوق العاده ای بگذارد. بسیاری از افراد در هنگام خرید تشک خوشخواب تجربه کافی را ندارند. امروزه تشک های خوشخواب در انواع مختلفی تولید و ارائه می شود. هر فردی که قصد خرید تشک را دارد باید با انواع تشک خوشخواب آشنایی داشته باشد. 

انواع تشک خوشخواب

در ابتدا لازم است بدانید چه تشکی برای استراحت و خواب مناسب می باشد؟

به طور کلی تشک هایی که دارای ارتفاع کمتری هستند از انواع دیگر تشک خوشخواب در ارتفاعات بلند راحت تر هستند. البته لازم است بدانید این مورد کاملا سلیقه ای است و امروزه تشک های خوشخواب در ارتفاعات و اندازه های مختلف تولید و روانه بازار می شوند.

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص تشک خوشخواب محتویات درون تشک می باشد. در ادامه در خصوص انواع تشک طبی و طبی فنری اطلاعاتی را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

تشک خوشخواب طبی فنری

تشک خوشخواب طبی فنری اولین تشکی است که قابلیت طبی بودن و فنری بودن را به طور همزمان دارد. تشک طبی فنری دارای ویژگی های فوق العاده ای می باشد. در ادامه به این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد.

سیستم فنربندی در این مدل از تشک ها به شکل متصل و یا بونل می باشد.

این مدل از تشک ها دارای دو طرف یکسانی هستند.

این تشک ها دارای درجه متوسط روبه بالایی می باشد.

قیمت این مدل از تشک ها نسبت به تشک های دیگر مناسب تر می باشد.

مهم ترین ویژگی این مدل از تشک ها ضد حساسیت بودن آن ها است.

معرفی انواع تشک خوشخواب

این مدل از تشک ها برای افرادی که وزن بیشتر از 120 کیلوگرم دارند انتخاب مناسبی نیست. تشک طبی فنری احساس سفتی بیشتری را در مقایسه با تشک های فنری معمولی القا می کند. یکی از قابلیت های فوق العاده این مدل از تشک ها تقسیم وزن بین فنر های موجود در تشک می باشد. به دلیل فنر های متصلی که درون این تشک وجود دارد. وزن افراد بر روی تمامی فنر های موجود درون تشک پخش می شود و همین مورد باعث می شود تشک دیر تر خراب شود و دارای طول عمر بالاتری باشد.

درون این مدل از تشک ها از فوم و اسفنج های با کیفیتی استفاده شده است که تلفیق این دو مورد باعث شده است، افراد خواب راحتی را بر روی این تشک ها تجربه کنند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید این مدل از تشک ها برای افرادی که دارای دیسک کمر و درد های مفصلی هستند یک گزینه بی نظیر می باشد. در ادامه به ساختار لایه ای این مدل از تشک ها اشاره خواهیم کرد.

استفاده از پارچه ژاکارد مرغوب و دور دوزی شده از هنگام تولید تشک خوشخواب.

دارای الیاف ضد حساسیت.

دارای الیاف پلی استر.

دارای اسفنج رول.

دارای اسکلت فنری.

قاب فلزی متصل.

سایر نکاتی مربوط به تشک خوشخواب طبی فنری.

این مدل از تشک ها جزو قدیمی ترین و مرغوب ترین تشک های طبی می باشند. این تشک ها به دلیل تراکم بالایی که دارد حالت ارتجاعی کمتری دارند. همین مورد باعث جلوگیری از ایجاد درد های کمر و درد های مفصلی می شود. وجود فنر هایی که در دیواره این مدل از تشک ها وجود دارد باعث جلوگیری از دفرمه شدن شکل تشک می شود. با استفاده از این مدل از تشک ها ستون مهره ها در بهترین حالت خوب قرار می گیرد و همین مورد باعث ایجاد خواب راحت تر و بهتر در بدن می شود. توجه داشته باشید فنر هایی که در ساخت این مدل از تشک ها استفاده شده است به هیچ عنوان بر وزن تشک ها تاثیر نگذاشته است و حمل و نقل آن ها بسیار راحت می باشد.

تشک خوشخواب یک انتخاب بی نظیر

تشک خوشخواب طبی

تشک های طبی به نحوی ساخته می شوند که ستون فقرات در هنگام خواب در بهترین حالت ممکن قرار بگیرد. در ساخت این مدل از تشک ها از فوم، اسفنج و یونولیت استفاده شده است. معمولا تشک های طبی از تشک های دیگر سفت تر هستند. در هنگام خوابیدن، بدن شما به هر شکلی که باشد تشک نیز همان شکل را به خود می گیرد و همین مورد یکی از ویژگی های اساسی استفاده از تشک طبی می باشد. توجه داشته باشید استحکام و کیفیت این مدل از تشک ها بعد از گذشت 7 سال کم می شود در نتیجه در هنگام خرید تشک طبی باید به این مورد نیز توجه داشته باشید. تشک طبی دارای مزایای بیشماری می باشد که در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

سفت بودن مناسب تشک: اگر تشکی که در حال حاضر استفاده می کنید نرم می باشد. در زمانی که بر روی تشک دراز می کشید قسمت میانی بدن شما به دلیل سنگین بودن بیشتر از نواحی دیگر به داخل فشرده می شود و همین مورد باعث می شود ستون فقرات در بدترین حالت خود قرار بگیرد. میزان سفتی در تشک های طبی به حدی است که از ستون فقرات در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری می کند.

عدم ایجاد صدا: تشک های فنری بعد از گذشت مدتی جیر جیر می کنند و احساس ناخوشایندی را ایجاد می کند. اما تشک های طبی فاقد صدا هستند و همین مورد یکی از ویژگی های فوق العاده این مدل از تشک ها می باشد.

عدم ایجاد آلودگی: در تولید تشک های طبی از پارچه های آنتی باکتریال استفاده شده است و همین مورد باعث عدم ایجاد آلودگی در محیط می شود. توجه داشته باشید این تشک برای افرادی که حساسیت دارند یک انتخاب بی نظیر می باشد.

توزیع یکنواخت وزن با استفاده از تشک های طبی: به این مدل از تشک ها ارتوپدیک نیز گفته می شود با استفاده از این تشک ها در هیچ کجای بدن خود احساس ناراحتی نمی کنید و خوابی آرام را تجربه خواهید کرد.

در این مقاله سعی کردم در خصوص انواع تشک طبی اطلاعاتی را به صورت مختصر در اختیارتان بگذاریم. امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم را کسب کرده باشید.برای مشاوره و خرید انواع تشک های خوشخواب می توانید به آدرس www.khoshkhaban.com مراجعه کنید.خوشخوابان نمایندگی تشک خوشخواب را دارد.هم چنین می توانید با شماره های 09120045735 و 09120463685 تماس برقرار کنید.

توجه! این مطلب یک رپورتاژ آگهی است و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده نگارش شده است.
آی تی جو مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای تبلیغاتی ندارد.

آی تی جو بستری جهت اطلاع رسانی، مدیریت و برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی شما